http://kariera.mk

Alimi pret Selën të kthehen bashkë në Maqedoni

më 12.2017 - Medial

Mësohet se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

VIDEO/Çelësat e dyerve të Kuvendit a i kishte Alimi, si i’a morën deputetët e VMRO-së

më 12.2017 - Ina

TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

A i kishte Fetah Alimi çelësat e dyerve të Kuvendit dhe si i’a morën deputetët e VMRO-së?!

më 12.2017 - InfoShqip

TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

Ku i gjetën çelësat të dyshuarit?

më 12.2017 - RTV 21

Alimi pret Selën të kthehen bashkë në Maqedoni TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për...

Zbulohet akuza ndaj "Heroit të Selës", ja se për çka bëhet fjalë?!

më 12.2017 - Gazeta Express

Sipas disa burimeve mësohet se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga...

Ku i gjetën çelësat të dyshuarit? Alimi pret Selën të kthehen bashkë në Maqedoni

më 12.2017 - Aktuale

TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

KU I GJETËN ÇELËSAT TË DYSHUARIT? ALIMI PRET SELËN TË KTHEHEN BASHKË NË MAQEDONI

më 12.2017 - TV21

TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

Ku i gjetën çelësat të dyshuarit? Alimi pret Selën të kthehen bashkë në Maqedoni

më 12.2017 - Tetova Sot

TV 21 mëson se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

”Heroi i Selës” kërkohet nga policia, Fetah Alimi në listën e 35 të dyshuarve për 27 prillin

më 12.2017 - Lajm

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

Alimi pret Selën të kthehen bashkë në Maqedoni

më 12.2017 - Fakti Ditor

Mësohet se më 27 prill deputetët e VMRO-DPMNE-së të dyshuar për dhunën në Kuvend, ia morën nga dora çelësat ish-policit Fetah Alimi dhe hapën dyert për të hyrë turma në Kuvend. Nga Prokuroria për krim...

Në familjen e Feta Alimit, shpëtimtarit të Selës, që është në listën e të kërkuarve për 27 prillin

më 12.2017 - Lajm

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

Në familjen e Feta Alimit, shpëtimtarit të Selës, që është në listën e të kërkuarve për 27 prillin

më 12.2017 - Ina

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

MPB-ja gjurmon pas “heroit” të Selës

më 12.2017 - Medial

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

”Heroi i Selës” kërkohet nga policia, Fetah Alimi në listën e 35 të dyshuarve për 27 prillin

më 12.2017 - Aktuale

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

“Heroi që shpëtoi Zjadin Selën” po kërkohet nga policia maqedonase, po pse?

më 12.2017 - Ina

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

“Heroi i Selës” kërkohet nga policia

më 12.2017 - RTV 21

Fetah Alimi në listën e 35 të dyshuarve për 27 prillin Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse...

"Heroi që shpëtoi Zjadin Selën" po kërkohet nga policia maqedonase, po pse?

më 12.2017 - Gazeta Express

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

“HEROI I SELËS” KËRKOHET NGA POLICIA, FETAH ALIMI NË LISTËN E 35 TË DYSHUARVE PËR 27 PRILLIN

më 12.2017 - TV21

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

Shpëtoj Selën më 27 prill, bashkëshortja e Fetahut do ta dijë se pse i shoqi kërkohet nga policia

më 12.2017 - Almakos

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

“Heroi që shpëtoi Zjadin Selën” po kërkohet nga policia maqedonase, po pse?

më 12.2017 - Tetova Sot

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

”Heroi i Selës” kërkohet nga policia, Fetah Alimi në listën e 35 të dyshuarve për 27 prillin

më 12.2017 - Tetova1

Po e shfleton librin “Dhoma 334”, në të cilin përshkruhet vepra e Fetah Alimit në shpëtimin e Ziadin Selës. Bashkëshortja e tij, do ta dijë se pse Fetahu kërkohet nga policia për ngjarjet e 27 prillit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK