http://kariera.mk

Leo Messi: “Kaluam sprova të vështira për tu kualifikuar në Botëror”

më 12.2017 - Medial

Të luash a të mos luash, kjo është çështja! Lionel Messi e pranon se ndonjëherë është më mirë të mos zbresësh në fushë e të qëndrosh në stol. Kështu e argumenton argjentinasi qëndrimin në stol ndaj Sportingut...

Messi i dyti sërish

më 12.2017 - Klan Kosova

Deri sivjet bashkëlojtarë, tani kundërshtarë, as argjentinasi, por as braziliani nuk e rrezikuan triumfin e portugezit të Real Madrid, në garën për më të mirin e botës Argjentinasi Lionel Messi ka përfunduar...

Messi: Po vuaj unë tani nga mbingarkesa

më 12.2017 - Tetova Sot

Futbollisti i Barcelonës, Lionel Messi, e pranon se ndonjëherë është më mirë të mos zbresësh në fushë e të qëndrosh në bankë. Kështu e argumenton argjentinasi qëndrimin në bankë ndaj Sportingut të Lisbonës...

Mesi: Edhe Argjentina pretendente për Kupën e Botës!

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Të luash a të mos luash, kjo është çështja! Lionel Messi e pranon se ndonjëherë është më mirë të mos zbresësh në fushë e të qëndrosh në stol. Kështu e argumenton argjentinasi qëndrimin në stol ndaj Sportingut...

Messi: Shtoni edhe Argjentinën pretendente për Kupën e Botës!

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Të luash a të mos luash, kjo është çështja! Lionel Messi e pranon se ndonjëherë është më mirë të mos zbresësh në fushë e të qëndrosh në stol. Kështu e argumenton argjentinasi qëndrimin në stol ndaj Sportingut...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK