http://kariera.mk

Takim Kasami- Zhbogar, ja detajet

më 12.2017 - Medial

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sot realizoi takim me ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në takim, thuhet në kumtesën e partisë, është diskutuar lidhur me zhvillimet e...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Kasami takoi ambasadorin e BE-së Zhbogar

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor - Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sot realizoi takim me ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në takim, thuhet në kumtesën e partisë, është diskutuar lidhur...

Kasami takoi Ambasadorin e BE-së, Samuel Zhbogar

më 12.2017 - Ina

Kryetari i Lëvizjes BESA,  Bilall Kasami u takua me Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në këtë takim miqësor u diskutua  lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni si dhe për...

Kasami takoi Ambasadorin e BE-së, Samuel Zhbogar

më 12.2017 - Aktuale

Kryetari i Lëvizjes BESA,  Bilall Kasami u takua me Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në këtë takim miqësor u diskutua  lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni si dhe për...

Kryetari i Lëvizjes BESA, z. Bilall Kasami takoi Ambasadorin e BE-së, z. Samuel Zhbogar

më 12.2017 - Gazeta Express

Sot, kryetari i Lëvizjes BESA, z. Bilall Kasami u takua me Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, z. Samuel Zhbogar. Në këtë takim miqësor u diskutua  lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni si...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Kasami takoi ambasadorin e BE-së Zhbogar

më 12.2017 - Tetova Sot

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sot realizoi takim me ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në takim, thuhet në kumtesën e partisë, është diskutuar lidhur me zhvillimet e...

Kasami takoi Ambasadorin e BE-së, Samuel Zhbogar

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami u takua me Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në këtë takim miqësor u diskutua lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni...

Kasami takoi Ambasadorin e BE-së, Samuel Zhbogar

më 12.2017 - Fakti Ditor

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami u takua me Ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar. Në këtë takim miqësor u diskutua lidhur me zhvillimet e fundit në Maqedoni si dhe për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK