http://kariera.mk

Geti dhe Marina në këtë foto duken si asnjëherë më parë!

më 12.2017 - Gazeta Express

Çifti më i përfolur i ditëve të fundit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, duket se nuk kanë të ndalur sa i përket angazhimeve në punën e tyre që bëjnë Marina si nuse kosovare, është e angazhuar me punën...

Marina dhe Getoari zbukurojnë shtëpinë për festa, ja si duket ambienti i tyre

më 12.2017 - Tetova Sot

Marina dhe Getoari këtë fundvit do të festojnë si çift i martuar dhe duket se atmosfera e ngrohtë e festave ka mbërritur në shtëpinë e tyre. Ata kanë zbukuruar pemën e Krishtlindjeve, duke i ndarë këto...

Atmosferë festash edhe në shtëpinë e Marina Vjollcës, Getoari na tregon bredhin

më 12.2017 - NOA

Në këto ditë festash, VIP-at shqiptar janë treguar shumë bujarë dhe na kanë hapur dyert e shtëpisë, duke na treguar se si është atmosfera brenda saj. Në fillim ishte Sara dhe Ledioni, më pas Ermal Mamaqi,...

U martuan por s'treguan asgjë më shumë, Geti dhe Marina hapin dyert e shtëpisë (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Festat janë në prag, dhe kjo duket edhe nga postimet në rrjete sociale , të njerëzve që kanë bërë gati pemën e Vitit të Ri. Në këto ditë festash, VIP-at shqiptar janë treguar shumë bujarë dhe na kanë hapur...

Në shtëpinë e Getit dhe Marinës festat kanë ardhur kështu!

më 12.2017 - Gazeta Express

Atmosfera festive ka mbërritur edhe në shtëpinë e çiftit të sapomartuar Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Ka qenë Geti i cili përmes disa videove në Instastories ka treguar pemën e Vitit të Ri dhe mënyrën...

Geti e shton këtë dekor në shtëpi, a do i pëlqej Marinës

më 12.2017 - GazetaBlic

Janë emrat më të komentuar në show bizit si çift, Geti qysh nga njohja me moderatoren simpatike, u shpërngul për të jetuar në Tiranë, shkruan Kosovarja. Dasma e tyre do mbahet mend gjatë, ata kurorëzimin...

Geti e shton këtë dekor në shtëpi, a do i pëlqej Marinës

më 12.2017 - TV Koha

Janë emrat më të komentuar në show bizit si çift, Geti qysh nga njohja me moderatoren simpatike, u shpërngul për të jetuar në Tiranë, shkruan Kosovarja. Dasma e tyre do mbahet mend gjatë, ata kurorëzimin...

Ministri publikon foton më të ëmbël të festave...ja si po e pret Vitin e Ri

më 12.2017 - Gazeta Express

Atmosfera festive tashmë duket se ka ardhur në çdo shtëpi dhe kjo reflektohet edhe nga fotot e postuara në rrjete sociale. Një prej tyre është edhe foto e publikuar në Facebook e ministrit të Turizmit...

Edhe Marina me Getin stolisin bredhin

më 12.2017 - AlbPortali

Festat e fundvitit po afrohen dhe të gjithë ne kemi filluar me përgaditjet nëpër shtëpitë tona. Loading... Edhe reperi i njohur Geti së bashku me Marinën duket se kanë përfunduar me zbukurimin e bredhit....

Edhe Marina me Getin stolisin bredhin

më 12.2017 - 10minuta

Festat e fundvitit po afrohen dhe të gjithë ne kemi filluar me përgaditjet nëpër shtëpitë tona. Edhe reperi i njohur Geti së bashku me Marinën duket se kanë përfunduar me zbukurimin e bredhit. Ka qenë...

Festat e fundvitit e bëjnë Majkun “çun për shtëpi”

më 12.2017 - Blitz

Tashmë kemi hyrë në atmosferën e festave të fundvitit dhe duket se të gjithë bien në dashuri me këtë peiudhë. Sigurisht që zbukurimet nuk mungojnë dhe fotot në rrjetet sociale me to janë të shumta. Edhe...

Majk bëhet gati për vitin e ri, stolis shtëpinë

më 12.2017 - Albeu

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe të gjithë ne kemi dëshirë që në shtëpitë tona të ketë atmosferë të ngrohtë dhe festive. Reperi i njohur Majk tashmë është gati për vitin e ri, ku në foton e fundit...

Koha për festat e fundvitit: Brenda shtëpisë së Majk, edhe ai e stolisi bredhin

më 12.2017 - Prive

Tashmë i kemi parë shtëpitë luksoze të plot prej të famshmëve shqiptarë dhe janë shtëpi ëndrrash. Por nga Majk nuk kemi mundur të shohim asnjëherë se ku jeton, ngase reperi gjithnjë ka qenë i rezervuar...

Majk bëhet gati për vitin e ri, stolis shtëpinë

më 12.2017 - AlbPortali

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe të gjithë ne kemi dëshirë që në shtëpitë tona të ketë atmosferë të ngrohtë dhe festive. Loading... Reperi i njohur Majk tashmë është gati për vitin e ri, ku në...

Majk bëhet gati për vitin e ri, stolis shtëpinë

më 12.2017 - 10minuta

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe të gjithë ne kemi dëshirë që në shtëpitë tona të ketë atmosferë të ngrohtë dhe festive. Reperi i njohur Majk tashmë është gati për vitin e ri, ku në foton e fundit...

Majk është gati për Vitin e Ri

më 12.2017 - RTV 21

Brenda shtëpisë së Majkut Reperi shumë i suksesshëm, Majk ka hapur derën e shtëpisë duke na përcjell paksa nga atmosfera festive brenda saj. Ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK