http://kariera.mk

Makina përplas fëmijën, i mituri përfundon në spital

më 12.2017 - Syri

Aksident me pasojë plagosjen e një fëmije të mitur është regjistruar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ku 19 vjeçari K.L., banues në Elbasan duke drejtuar...

Makina aksidenton fëmijën në rrugë, i mituri përfundon në spital

më 12.2017 - NOA

Aksident me pasojë plagosjen e një fëmije të mitur është regjistruar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ku 19 vjeçari K.L., banues në Elbasan duke drejtuar...

7 persona arrestohen në Tiranë për 24 orë

më 12.2017 - Aktuale

Policia e Tiranës bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 persona për veprat e ndryshme penale. Blutë e kryeqyteti sqarojnë se ta arrestuarit janë: Më datë...

Nga mashtrimi tek vjedhjet, 7 të arrestuar në Tiranë brenda 24 orëve

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Gjatë 24 orëve të fundit nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 shtetas për veprat e ndryshme penale. Burime zyrtare nga policia...

Policia arreston 6 persona për vepra të ndryshme penale

më 12.2017 - Shqiptarja

Tiranë -Gjatë 24 orëve të fundit policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona për vepra të ndryshme kriminale. 50 vjeçari me iniciale A.K., banues në Tiranë  u arrestua me urdhër të Prokurorisë pranë Gjykatës...

Vetëm në 24 orët e fundit arrestohen 7 persona në Tiranë

më 12.2017 - Gazeta Express

Policia e Tiranës bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit  janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 persona për veprat e ndryshme penale. Blutë e kryeqyteti sqarojnë se ta arrestuarit janë: Më...

7 të arrestuar në Tiranë brenda 24 orësh, ja kush janë

më 12.2017 - Syri

Gjatë 24 orëve të fundit nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 persona për veprat e ndryshme penale Kështu në pranga të Policisë së Tiranës...

I mituri shkel me veturë një 6 vjeçar

më 12.2017 - AlbPortali

Aksident me pasojë plagosjen e një fëmije të mitur është regjistruar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Loading... Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ku 19 vjeçari K.L., banues në Elbasan...

E FUNDIT/ 19-vjeçari përplas me makinë një të mitur në Elbasan

më 12.2017 - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan . Nga raportimet e para mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë vetëm 6-vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili...

I mituri shkel me veturë një 6 vjeçar

më 12.2017 - Fakti Ditor

Aksident me pasojë plagosjen e një fëmije të mitur është regjistruar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ku 19 vjeçari K.L., banues në Elbasan duke drejtuar...

Aksident në Elbasan, makina përplas një fëmijë, pranga shoferit. Ja emri

më 12.2017 - Syri

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 6 vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili drejtonte një makinë tip “Smart”,...

I mituri shkel me veturë një 6 vjeçar

më 12.2017 - Sovrani

Aksident me pasojë plagosjen e një fëmije të mitur është regjistruar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “25 Nëntori”, ku 19 vjeçari K.L., banues në Elbasan duke drejtuar...

Policia vë në pranga 6 persona për vepra të ndryshme penale

më 12.2017 - Java News

Gjatë 24 orëve të fundit policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona për vepra të ndryshme kriminale. 50 vjeçari me iniciale A.K., banues në Tiranë  u arrestua me urdhër të Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës...

Elbasan, aksidenton 6- vjeçarin arrestohet drejtuesi i mjetit

më 12.2017 - Shqiptarja

Një 6- vjeçar me iniciale N.T është aksidentuar ditën e sotme në Elbasan dhe është dërguar menjëherë drejt Spitalit të Tiranës, ku fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia e Elbasanit...

Aksidentoi të miturin, arrestohet 19-vjeçari në Elbasan

më 12.2017 - Gazeta Express

Policia e Elbasanit ka arrestuar ditën e djeshme një të ri, pasi ka aksidentuar një 6-vjeçar. Siç njoftohet nga policia, në pranga është vënë Klint Lulja, 19  vjeç banues në Elbasan. Arrestimi i tij, u...

7 persona arrestohen në Tiranë për 24 orë

më 12.2017 - Sovrani

Policia e Tiranës bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 persona për veprat e ndryshme penale. Blutë e kryeqyteti sqarojnë se ta arrestuarit janë: Më...

7 të arrestuar në Tiranë brenda 24 orësh, ja kush janë

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Gjatë 24 orëve të fundit nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, janë arrestuar, ndaluar dhe shpallur në kërkim 7 persona për veprat e ndryshme penale Kështu në pranga të Policisë së Tiranës...

Aksident në Elbasan, makina përplas një fëmijë, pranga shoferit. Ja emri

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 6 vjeç. Policia ka arrestuar në flagrancë shoferin 19-vjeçar, i cili drejtonte një makinë tip “Smart”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK