http://kariera.mk

Denoncimi/ Albaleaks zbardh të vërtetën! Rama dinte gjithçka mbi Tahirin, bandat dhe drogën

para 10 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama si përgjegjësin kryesor për kanabizimin e Shqipërisë. Përmes një postimi në Facebokk, ish-kreu i qeverisë shkruan se Rama ishte informuar...

Denoncimi/ Albalekas zbardh të vërtetën! Rama dinte gjithçka mbi Tahirin, bandat dhe drogën

para 10 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama si përgjegjësin kryesor për kanabizimin e Shqipërisë. Përmes një postimi në Facebokk, ish-kreu i qeverisë shkruan se Rama ishte informuar...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - Klan Kosova

Plot 127 emra punonjesish policie të implikuar me drogën. Informacione të panumurta për më shumë se një vit me radhë. Për të gjitha këro kryeministri Rama ka qenë i informuar dhe nuk ka bërë asgjë për...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - GazetaBlic

Plot 127 emra punonjesish policie të implikuar me drogën. Informacione të panumurta për më shumë se një vit me radhë. Për të gjitha këro kryeministri Rama ka qenë i informuar dhe nuk ka bërë asgjë për...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - Gazeta Express

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Dokumenti komprometues: Edi Rama e dinte për drogën. Po tani?

para 11 muajve - Syri

Nga Carloalberto Rossi Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - InfoShqip

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Zbulohet Dokumenti- Edi Rama kishte informacione për drogën

para 11 muajve - Opinion

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Dokumenti/ Rama e dinte për Saimir Tahirin

para 11 muajve - Opinion

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - Infokusi

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

Zbulohet dokumenti, Rama e dinte për drogën e Tahirit

para 11 muajve - Sovrani

Në një mbrëmje me shi, disa ditë më parë dikush ka futur nën derën e redaksisë së Exit.al një zarf i cili përmban fotokopjen e pjesshme të një dokumenti që duket shumë i rëndësishëm për të sqaruar atë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK