http://kariera.mk

Vizita në Greqi, Erdogan lëvizi me super-benzin që përballon sulmet me raketa

më 12.2017 - Zhurnal

Me super masa sigurie Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan zhvillon vizitë zyrtare në Athinë, kur kanë kaluar më shumë se 60 vite nga vizita e një shtetari turk në Greqi. Masa të forta sigurie janë ndërmarrë...

FOTO/ Sulm Erdoganit në Greqi? Makina e tij përballon edhe ...

më 12.2017 - Syri

Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan zhvillon vizitë zyrtare në Athinë, kur kanë kaluar më shumë se 60 vite nga vizita e një shtetari turk në Greqi. Masa të forta sigurie janë ndërmarrë nga autoritetet...

FOTOT/ “Bunkeri’ i Erdogan, përballon sulmet me raketa dhe ato kimike

më 12.2017 - Java News

Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan zhvillon vizitë zyrtare në Athinë, kur kanë kaluar më shumë se 60 vite nga vizita e një shtetari turk në Greqi. Masa të forta sigurie janë ndërmarrë nga autoritetet...

Sulm Erdoganit në Greqi? Makina e tij përballon edhe raketat

më 12.2017 - Lajme.al

Presidenti i Turqisë Rexhep Erdogan zhvillon vizitë zyrtare në Athinë, kur kanë kaluar më shumë se 60 vite nga vizita e një shtetari turk në Greqi. Masa të forta sigurie janë ndërmarrë nga autoritetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK