http://kariera.mk

Aksident në afërsi të kopshtit zoologjik, përplasen dy makina

më 12.2017 - Opinion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të kopshtit zoologjik në Tiranë, ku dy makina jan përplasur me njëra-tjetrën. Mësohet se si pasojë njëri prej drejtuesve të automjeteve është lënduar...

FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina

më 12.2017 - Syri

Para pak minutash dy makina janë përplasur me njëra tjetrën tek mbikalimi pranë Kopshtit Zoologjik. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit. Ndërkohë që raportohet për plagosje të lehtë...

FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina. Detajet

më 12.2017 - Syri

Para pak minutash dy makina janë përplasur me njëra tjetrën tek mbikalimi pranë Kopshtit Zoologjik. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit. Ndërkohë që raportohet për plagosje të lehtë...

Aksident në Klos, makina e policisë përfundon në kanal (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Një aksident ka ndodhur sot në Klos , Mat. Një makinë policie ka dalë jashtë rruge duke përfunduar në kanal . Nga raportimet e para mësohet se nga aksidenti nuk ka asnjë të lënduar. /albeu.com/

FOTO/ Aksidenti, makina e policisë përfundon në kanal. Ja ku ka ndodhur

më 12.2017 - Syri

Një makinë policie ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Klos. Nga ngjarja nuk ka të dëmtuar në njerëz. Siç edhe duket në foto makina nuk ka pësuar...

Bie një makinë në lumin Mat, afër Klosit

më 12.2017 - Syri

© SYRI.net Komentet Shto koment

23-vjeçari humbet kontrollin e makinës, plagoset pasagjerja

më 12.2017 - Klan

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës. Policia ka shkuar menjëherë pranë vendit të ngjarjes dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar...

FOTO/ Aksident në Vlorë, makina del nga rruga, plagoset rëndë pasagjerja

më 12.2017 - BalkanWeb

VLORE – Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës me pasojë plagosjen. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec kur 23-vjeçari me inicialet F.A duke drejtuar mjetin tip ”Seat”,...

Aksident në Vlorë, përplaset makina pranë Petroliferës, plagoset një person

më 12.2017 - Mapo

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të zonës së qujatur Petrolifera. Sipas informacioneve policia ka shkuar menjëherë pranë vendit të ngjarjes dhe nga...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina del nga rruga

më 12.2017 - NOA

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë –Zvërnec ku një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë ka mbetur i...

Makina del nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, plagoset vajza e re

më 12.2017 - Albeu

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës e për pasojë është plagosur një vajzë e re. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën. Nërsa makina siç duket nga...

FOTO/ Shkatërrohet makina, plagoset vajza e re

më 12.2017 - Syri

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës e për pasojë është plagosur një vajzë e re. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën. Nërsa makina siç duket nga...

Aksident në Vlorë, makina del jashtë rrugës

më 12.2017 - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Vlorë –Zvërnec ku ka mbteru i plagosur një person. Një makinë, nën drejtimin e 23 vjeçarit me inicialet F.A ka humbur kontrollin duke dalë nga...

Makina del nga rruga, plagoset vajza e re

më 12.2017 - Syri

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës e për pasojë është plagosur një vajzë e re. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën Policia bën me dije se Salla...

Vlorë, makina del nga rruga; lëndohet pasagjerja

më 12.2017 - Shqiptarja

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin Vlorë-Zvërnec, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Aksidenti është verifikuar pranë zonës së Petroliferës, ku shtetasi me...

Shkatërrohet makina, plagoset vajza e re

më 12.2017 - Tetova Sot

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec, në afërsi të Petroliferrës e për pasojë është plagosur një vajzë e re. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën. Nërsa makina siç duket nga...

FOTO/ Makina del nga rruga, plagoset rëndë pasagjerja

më 12.2017 - Java News

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës me pasojë plagosjen. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec kur 23-vjeçari me inicialet F.A duke drejtuar mjetin tip ”Seat”, ka...

Aksident në Vlorë, makina del jashtë rrugës

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Vlorë –Zvërnec ku ka mbteru i plagosur një person. Një makinë, nën drejtimin e 23 vjeçarit me inicialet F.A ka humbur kontrollin duke dalë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK