http://kariera.mk

Si të përdorni kungullin për të luftuar kolesterolin, yndyrnat dhe trigliceridet

më 12.2017 - Keshilla

Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë shëndetin e tyre. Për aq kohë sa është e shijshme dhe i kënaq ata, shumë prej tyre...

Ja si ta luftoni kolesterolin, pa shkuar tek mjeku

më 12.2017 - Syri

Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë shëndetin e tyre. Për aq kohë sa është e shijshme dhe i kënaq ata, shumë prej tyre...

Ja si ta luftoni kolesterolin, pa shkuar tek mjeku

më 12.2017 - Tetova Sot

Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë shëndetin e tyre. Për aq kohë sa është e shijshme dhe i kënaq ata, shumë prej tyre...

Si të përdorni kungullin për të luftuar kolesterolin, yndyrnat dhe trigliceridet

më 12.2017 - Gazeta Express

Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë shëndetin e tyre. Për aq kohë sa është e shijshme dhe i kënaq ata, shumë prej tyre...

Si të përdorni kungullin për të luftuar kolesterolin, yndyrnat dhe trigliceridet

më 12.2017 - Lajmi.net

Në ditët e sotme, shumë njerëz nuk mendojnë me të vërtetë për efektet e ushqimeve që zakonisht konsumojnë në të gjithë shëndetin e tyre. Për aq kohë sa është e shijshme dhe i kënaq ata, shumë prej tyre...

Tani mund t’i thoni lamtumirë kolesterolit, glukozës së gjakut, lipideve dhe triglicerideve!

më 12.2017 - Tetova Sot

Nëse hamë më shumë, ne marrim më shumë kolesterol, që qarkullon rreth gjakut tonë dhe ka si qëllim të ngecë në muret e enëve të gjakut, gjë e cila rrit rrezikshmërinë e sëmundjeve të zemrës. Niveli i lartë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK