http://kariera.mk

Vieri-Caracciolo, i nxehti i Floridas rikthen qetësinë

më 12.2017 - Lajmi.net

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi...

FOTO/ Dalin në publik çifti Bobo Vieri-Caracciolo, i nxehti i Floridas rikthen qetësinë

më 12.2017 - Newsport

Vetëm përpara disa javësh, çifti Vieri-Caracciolo ka kaluar një moment tepër të vështirë në jetën e tyre. Bukuroshja e ekranit italian ka humbur fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por tashmë duket...

Ja se si Vieri dhe Caracciolo e shijojnë nxehtin e Floridës

më 12.2017 - Lajm

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi...

Vieri dhe Caracciolo e shijojnë të nxehtin e Floridës

më 12.2017 - Zhurnal

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi...

Vieri dhe Caracciolo e shijojnë të nxehtin e Floridës

më 12.2017 - Infokusi

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi...

Vieri dhe Caracciolo e shijojnë të nxehtin e Floridës

më 12.2017 - Gazeta Express

Pak javë më parë çifti Vieri-Caracciolo kaloi një momenti të vështirë, pasi bukuroshja e ekranit italian, humbi fëmijën në muajt e parë të shtatzanisë. Por duket se gjithçka është hedhur pas krahëve, pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK