http://kariera.mk

PSG e sheh Allegrin si zëvendësues të Emery

më 12.2017 - Tetova Sot

Raportimet e fundit që vijnë nga Italia bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit...

Allegri emri i cili mund ta zëvendësojë Emery-n te PSG-ja

më 12.2017 - Medial

Paris Saint-Germain duket se është i vendosur për ta emëruar një trajner të ri nga sezoni i ardhshëm, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin aktual Unai Emery. Mediat italiane raportojnë se listës së PSG-së...

Unai Emery mund të shkarkohet brenda muajit

më 12.2017 - Zhurnal

Gazeta franceze “L’Equipe” raporton se Paris Saint-Germain mund ta shkarkojë trajnerin Unai Emery brenda muajit. E përditshmja franceze shkruan se sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është shumë i zhgënjyer...

Skuadra e re e Allegrit është një befasi e madhe

më 12.2017 - Lajmi.net

. Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit nëse nuk arrin të...

Unai Emery mund të shkarkohet brenda muajit

më 12.2017 - Gazeta Express

Gazeta franceze “L’Equipe” raporton se Paris Saint-Germain mund ta shkarkojë trajnerin Unai Emery brenda muajit. E përditshmja franceze shkruan se sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është shumë i zhgënjyer...

Enrique, trajner i rivalit të madh të Barcelonës dhe Real Madridit

më 12.2017 - Lajmi.net

. Luis Enrique mund të rikthehet si trajner. Mediat spanjolle raportojnë se ish trajneri i Barcelonës është kandidat për postin e strategut të Paris Saint-Germain. Unai Emery është nën presion dhe rrezikon...

Enrique, trajner i rivalit të madh të Barcelonës dhe Real Madridit

më 12.2017 - Infokusi

Luis Enrique është kandidat për postin e strategut të Paris Saint-Germain. Luis Enrique mund të rikthehet si trajner. Mediat spanjolle raportojnë se ish trajneri i Barcelonës është kandidat për postin...

Trajneri i njohur italian në krye të listës së PSG-së për ta zëvendësuar Emeryn

më 12.2017 - Zhurnal

Paris Saint-Germain duket se është i vendosur për ta emëruar një trajner të ri nga sezoni i ardhshëm, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin aktual Unai Emery. Mediat italiane raportojnë se listës së PSG-së...

L’Equipe “shkarkon” Emery nga stoli i PSG-së

më 12.2017 - Infokusi

Unai Emery do të largohet nga Paris Saint-Germain, madje shumë shpejt. Lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja franceze “L’Equipe”, sipas së cilës presidenti i klubit parizien Nasser al-Khelaifi është shprehur...

Skuadra e re e Allegrit është një befasi e madhe

më 12.2017 - Infokusi

Sipas Gazzetta dello Sport, Allegri, është zëvendësuesi i duhur, pasi ka teguar gjithmonë sukses në Ligën e Kampionëve, duke e kaluar gjithmonë fazën e grupeve. Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e...

PSG e sheh Allegrin si zëvendësues të Emery

më 12.2017 - Telegrafi

Raportimet e fundit që vijnë nga Italia bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit...

Trajneri i njohur italian në krye të listës së PSG-së për ta zëvendësuar Emeryn

më 12.2017 - GazetaBlic

Paris Saint-Germain duket se është i vendosur për ta emëruar një trajner të ri nga sezoni i ardhshëm, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin aktual Unai Emery. Mediat italiane raportojnë se listës së PSG-së...

PSG e ka gjetur pasardhësin e Emerys, nëse ai dështon fitimin e Champiosit

më 12.2017 - Albeu

Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit nëse nuk arrin të ketë...

Alarmi i sheikut: Nuk po luajmë mirë

më 12.2017 - Sovrani

Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u shpreh se nuk ishte aspak i kënaqur me paraqitjen e skuadrës dhe bëri thirrje që...

Trajneri i njohur italian në krye të listës së PSG-së për ta zëvendësuar Emeryn

më 12.2017 - Gazeta Express

Paris Saint-Germain duket se është i vendosur për ta emëruar një trajner të ri nga sezoni i ardhshëm, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin aktual Unai Emery. Mediat italiane raportojnë se listës së PSG-së...

Lamtumirë Emery, PSG gjen trajnerin e ri

më 12.2017 - Lajmi.net

Paris Saint-Germain ka identifikuar një kandidat për trajner të ri. Unai Emery mund të largohet nga posti i trajnerit të Paris Saint-Germain. Drejtuesit e klubit janë të pakënaqur me lojën e skuadrës nga...

Shpenzoi 400 mln euro vetëm këtë verë ë, por sërish loja e PSG-së së tij nuk i pëlqen

më 12.2017 - Albeu

Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u shpreh se nuk ishte aspak i kënaqur me paraqitjen e skuadrës dhe bëri thirrje që...

Luis Enriques i del emri për trajner te PSG-ja

më 12.2017 - Lajm

Ish-trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, i cili është duke shijuar pushimin pas largimit nga stoli blaugrana në fund të sezonit të kaluar, shihet në listën e kandidatëve për të zëvendësuar vitin e ardhshëm...

Nëse ndodh kjo, lamtumirë Paris Saint-Germain

më 12.2017 - Lajmi.net

. Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi është i pakënaqur me paraqitjet e skuadrës në javët e fundit. E përditshmja sportive franceze “L’Equipe” raporton se humbjet e fundit kanë rikthyer në...

Trajneri i njohur italian në krye të listës së PSG-së për ta zëvendësuar Emeryn

më 12.2017 - Infokusi

Paris Saint-Germain duket se është i vendosur për ta emëruar një trajner të ri nga sezoni i ardhshëm, pasi nuk është i kënaqur me trajnerin aktual Unai Emery. Mediat italiane raportojnë se listës së PSG-së...

Nëse ndodh kjo, lamtumirë Paris Saint-Germain

më 12.2017 - Infokusi

“L’Equipe” raporton se humbjet e fundit kanë rikthyer në dyshim pozitën e trajnerit Unai Emery. Pronari i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi është i pakënaqur me paraqitjet e skuadrës në javët e fundit....

Dy emrat që pritet të jenë në krye të PSG-së

më 12.2017 - Insajderi

Raportimet e fundit që vijnë nga Italia bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emery. Mësohet se PSG do ta largojë në fund të sezonit spanjollit...

Sheiku i PSG-së, i pakënaqur: Nuk po luajmë mirë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u shpreh se nuk ishte aspak i kënaqur me paraqitjen e skuadrës dhe bëri thirrje që...

Al-Kelaifi: Ne nuk luajtëm mirë dhe jam i zhgënjyer me rezultati

më 12.2017 - Albeu

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern Munichut Nasser Al-Khelaifi ka paralajmëruar trajnerin Unai Emery që të mendojë më...

​Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG

më 12.2017 - Gazeta Express

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern Munichut Nasser Al-Khelaifi ka paralajmëruar trajnerin Unai Emery që të mendojë më...

Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG

më 12.2017 - Tetova Sot

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern Munichut Nasser Al-Khelaifi ka paralajmëruar trajnerin Unai Emery që të mendojë më...

Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG

më 12.2017 - Infokusi

Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern Munichut. Nasser Al-Khelaifi ka paralajmëruar trajnerin Unai Emery që të mendojë më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK