http://kariera.mk

Pas takimit me Ritën, ja çka thotë modelja Adriana Lima

më 12.2017 - GazetaBlic

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë temë e nxehtë e mediave rozë me disa imazhe në krah të Conor McGregor, të cilat u komentuan shumë gjatë në...

FOTO/ Pas takimit me Rita Orën dhe Ricky Martin, nuk do ta besoni ç’thotë modelja Adriana Lima

më 12.2017 - Syri

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë temë e nxehtë e mediave rozë me disa imazhe në krah të Conor McGregor, të cilat u komentuan shumë gjatë në...

Pas takimit me Ritën, ja çka thotë Adriana Lima

më 12.2017 - Lajmi.net

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë temë e nxehtë e mediave rozë me disa imazhe në krah të Conor McGregor, të cilat u komentuan shumë gjatë në...

Pas takimit me Ritën, ja çka thotë modelja Adriana Lima

më 12.2017 - Infokusi

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë temë e nxehtë e mediave rozë me disa imazhe në krah të Conor McGregor, të cilat u komentuan shumë gjatë në...

Pas takimit me Rita Orën, Adriana Lima ka disa fjalë të mira edhe për këngëtaren shqiptare

më 12.2017 - Telegrafi

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo u bë temë e nxehtë e mediave rozë me disa imazhe në krah të Conor McGregor, të cilat u komentuan shumë gjatë në...

Adriana Lima ka fjalë të mira për Rita Orën

më 12.2017 - Klan Kosova

Supermodelja e famshme e Victoria’s Secret, Adriana Lima është takuar me këngëtaren me prejardhje kosovare, Rita Ora, transmeton Klan Kosova. Ato janë takuar gjatë një mbrëmje në SHBA ku së bashku janë...

Adriana Lima takon Rita Orën, modelja s’i ndalë fjalët e mira për të!

më 12.2017 - Tetova Sot

Modelja e famshme Adriana Lima, pjesë e kastës “Victoria’s Angels”, gjatë së mërkurës  ka takuar këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora. Dyshja kanë hasur në njëra tjetrën në një event në Shtetet...

Rita Ora dhe Adriana Lima flasin për librat e preferuar (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Të dyja janë të njohura në fushën ku angazhohen. Rita Ora dhe Adriana Lima janë takuar së bashku. Të dy bukuroshet kanë folur rreth librave që kanë lexuar këtë vit, këtë ka shkruar në “Instagram” Rita...

Adriana Lima takon Rita Orën, modelja s’i ndalë fjalët e mira për të!

më 12.2017 - Prive

Modelja e famshme Adriana Lima, pjesë e kastës “Victoria’s Angels”, gjatë së mërkurës  ka takuar këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora. Dyshja kanë hasur në njëra tjetrën në një event në Shtetet...

Rita Ora shfaqet krah burrit të preferuar të mijëra vajzave

më 12.2017 - Prive

Kur u shfaq pranë boksierit britanik Conor McGregr, ajo u kryqëzua nga fansat, të cilët ia kujtuan Rita Orës se ai është një burrë i lidhur dhe se ka fëmijë. Mirëpo Rita Ora nuk e çau kokën për atë punë,...

Rita Ora shkëlqen mes modeleve

më 12.2017 - KosovaPress

Këngëtarja 27-vjeçare kishte veshur një fustan të ngushtë, duke treguar format e përkryera. Edhe pse është dimër, Rita u duk e nxirë nga pushimet në vendet e ngrohta.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK