http://kariera.mk

U kap mat me dashnorin në banesën e të shoqit, ja çfarë ndodhi me nusen shkodrane

më 12.2017 - Gazeta Express

Në fund të muajit korrik, Neës24 publikoi një video në të cilën shfaqej një grua, e cila u kap mat me të dashurin në banesën e bashkëshortit të saj, video e cila u bë virale në internet. Ishte vjehrri...

U kap me të dashurin në shtëpinë e burrit, zbulohet çfarë ndodhi me gruan në Shkodër

më 12.2017 - NOA

Në fund të muajit korrik, News24 publikoi një video në të cilën shfaqej një grua, e cila u kap mat me të dashurin në banesën e bashkëshortit të saj, video e cila u bë virale në internet. Ishte vjehrri...

U kap ‘mat’ me dashnorin në shtëpinë e burrit, zbulohet ç’ndodhi me nusen në Shkodër

më 12.2017 - BalkanWeb

SHKODER -Në fund të muajit korrik, News24 publikoi një video në të cilën shfaqej një grua, e cila u kap mat me të dashurin në banesën e bashkëshortit të saj, video e cila u bë virale në internet. Ishte...

Burri në emigrim, ajo u kap me dashnorin nga vjehrri, ja ç’ndodhi me nusen shkodrane

më 12.2017 - Lajme.al

Pak kohë më parë, në media doli një video në të cilën shfaqej një grua, e cila u kap mat me dashnorin në banesën e burrit të saj i cili ishte në emigrim. Ishte vjehrri i nuses, Zef Nacaj, ai që foli në...

Kunata e kapi mat me dashnorin në sy të fëmijëve, çfarë ndodhi me nusen nga Shkodra

më 12.2017 - Albeu

Kunata dhe bashëshorti i saj kapën mat me dashnorin në krevat në prani edhe të fëmijëve një grua nga Shkodra , ngjarje të cilën e bënë publike edhe në televizion përmes një videoje ku dëgjohen edhe fëmijët...

Vuri burrin dhe vjehrrën në gjumë, vlonjatja harbohet me dashnorin

më 12.2017 - Syri

Një grua në Vlorë i ka dhënë valium bashkëshortit të saj për të dalë me të dashurin. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Shoë”, gruaja kishte 5-vjetorin e martesës dhe këtë donte ta festonte me të dashurin....

Vuri burrin dhe vjehrrën në gjumë, vlonjatja harbohet me dashnorin

më 12.2017 - Lajme.al

Një grua në Vlorë i ka dhënë valium bashkëshortit të saj për të dalë me të dashurin. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Shoë”, gruaja kishte 5-vjetorin e martesës dhe këtë donte ta festonte me të dashurin....

VIDEO/ E moshuara i shkon në shtëpi kunatës, veprimi që bën e turpëron

më 12.2017 - Syri

Një e moshuar e cila kishte shkuar tek vëllai i saj për drekë ka kryer një veprim aspak të këndshëm. Ajo, sipas gazetarit të “Aldo Morning Show”, i ka vjedhur telefonin kunatës së saj. Gazetari raporton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK