http://kariera.mk

Zgjedhjet te “Filologjiku”, humbet kandidatura e ‘sponsorizuar’ nga opozita

më 12.2017 - Gazeta Tema

Janë zhvilluar sot zgjedhjet për Dekanin e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, nga ku ka dalë fitues Profesor, Doktor Sabri Laçi. Pedagogu i njohur i Gjeografisë ka fituar me 50.14% të votave kundrejt...

Profesor Sabri Laçi zgjidhet Dekan i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë

më 12.2017 - Opinion

Profesor. Dr.Sabri Laçi është zgjedhur Dekan i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në zgjedhjet e mbajtura të enjten. Mësohet se pedagogu i njohur i Gjeografisë ka fituar me 50.14 për qind të votave...

Zgjedhjet te “Filologjiku”, humbet kandidatura e ‘sponsorizuar’ nga opozita

më 12.2017 - Java News

Janë zhvilluar sot zgjedhjet për Dekanin e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, nga ku ka dalë fitues Profesor, Doktor Sabri Laçi. Pedagogu i njohur i Gjeografisë ka fituar me 50.14% të votave kundrejt...

Zgjedhjet te “Filologjiku”, humbet kandidatura e ‘sponsorizuar’ nga opozita

më 12.2017 - Java News

Janë zhvilluar sot zgjedhjet për Dekanin e Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë, nga ku ka dalë fitues Profesor, Doktor Sabri Laçi. Pedagogu i njohur i Gjeografisë ka fituar me 50.14% të votave kundrejt...

Zgjedhje në Universitetin Filologjik, ja kush do i zëvendësojë dy deputetët Rrokaj e Duka

më 12.2017 - Gazeta Express

Në Universitetin e Tiranës zhvillohen nesër zgjedhje për të plotësuar vakancat për disa poste të rëndësishme. News 24 ka siguruar emrat e kandidatëve që do të garojnë për të zënë vendin e dekanit të lënë...

Zgjedhje në UT/ Kush do e zëvendësojë Valentina Dukën e Shezai Rrokajn

më 12.2017 - Opinion

Në Universitetin e Tiranës zhvillohen nesër zgjedhje për të plotësuar vakancat për disa poste të rëndësishme. Këto emrat e kandidatëve që do të garojnë për të zënë vendin e dekanit të lënë bosh në Fakultetin...

Zgjedhje në UT/ Kush do e zëvendësojë Valentina Dukën e Shezai Rrokajn

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Në Universitetin e Tiranës zhvillohen nesër zgjedhje për të plotësuar vakancat për disa poste të rëndësishme. Gazetari Mariglen Mërtiri ka siguruar për “BalkanWeb” emrat e kandidatëve që do të...

Zgjedhjet në Universitet/ Ja cilët do zëvendësojë Valentina Dukën dhe Shezai Rrokajn…

më 12.2017 - Syri

Në Universitetin e Tiranës zhvillohen nesër zgjedhje për të plotësuar vakancat për disa poste të rëndësishme. Gazetari Mariglen Mërtiri ka siguruar për “Balkanweb” emrat e kandidatëve që do të garojnë...

Zgjedhje në UT/ Kush do e zëvendësojë Valentina Dukën e Shezai Rrokajn

më 12.2017 - Mapo

Në Universitetin e Tiranës zhvillohen nesër zgjedhje për të plotësuar vakancat për disa poste të rëndësishme. Këto emrat e kandidatëve që do të garojnë për të zënë vendin e dekanit të lënë bosh në Fakultetin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK