http://kariera.mk

Ish-ministri i Bujqësisë ngre alarmin: Rezervuarët mund të çahen dhe të shkaktojnë tragjedi

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24” . Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë...

Ish-ministri ngre alarmin për çarjen e rezervuarëve, paralajmëron tragjedi të llahtarshme

më 12.2017 - Albeu

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti ka deklaruar shumë i shqetësuar në News 24 se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të çahen, gjë që do të shkaktonte një tragjedi shumë të rëndë. “Jemi përballë...

“VENDI MUND TË PËRBALLET SHPEJT ME TRAGJEDI”, ISH-MINISTRI LËSHON ALARMIN

më 12.2017 - NOA

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24”. Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të çahen,...

Ish-ministri i Bujqësisë ngre alarmin: Rezervuarët mund të çahen dhe të shkaktojnë tragjedi

më 12.2017 - Opinion

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24”. Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të çahen,...

Panariti lëshon alarmin: Mund të ndodhë tragjedia me përmbytjet! Rezervuarët tanë...

më 12.2017 - Gazeta Express

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24”. Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të çahen,...

Ish-ministri i Bujqësisë ngre alarmin: Rezervuarët mund të çahen dhe të shkaktojnë tragjedi

më 12.2017 - Mapo

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24”. Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të çahen,...

Ish-ministri i Bujqësisë: Rezervuarët rrezikojnë të çahen, ja çfarë mund të ndodhë...

më 12.2017 - Syri

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar se rezervuaret në vendin tonë, rrezikojnë të çahen, gjë që do të shkaktonte një tragjedi shumë të rëndë. “Jemi përballë një rreziku shumë të...

Paralajmërimi i ish-ministrit të LSI: Rezervuarët mund të shkaktojnë tragjedi!

më 12.2017 - Java News

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka bërë një deklaratë mjaft alarmante, në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” në “News24” . Panariti u shpreh se rezervuarët në vendin tonë, rrezikojnë të...

Ish-ministri jep alarmin: Bëhuni gati për një cunam e përmbytje të mëdha

më 12.2017 - Albeu

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti gjatë një interviste në emisionin "360 Gradë" ka bërë një paralajmërim të frikshmëm. Ish-ministrika paralajmëruar rrezikun e çarjes së rezervuarit të Manskurisë...

Panariti: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - Zhurnal

Tiranë, 6 dhjetor - I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit....

Panariti: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - Klan Kosova

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - Ina

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

Panariti: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - Indeks.mk

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

Panariti: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - GazetaBlic

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

“Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam”, ish-ministri jep alarmin

më 12.2017 - InfoShqip

Ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, i ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit ka folur për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri...

Panariti: Rezervuari i Manskurisë që po çahet mund të shkaktojë cunam

më 12.2017 - Illyria

Ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti paralajmëron rrezikun e çarjes së rezervuari i Manskurisë në Durrës dhe që administrohet nga bashkia e qytetit bregdetar po shkon drejt çarjes dhe sipas tij, kjo...

Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri...

“Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunami”

më 12.2017 - Gazeta e re

Ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, i ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit ka folur për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit, transmeton...

Paralajmërimi i frikshëm: Rezervuari po çahet, Golemin e pret një cunam

më 12.2017 - Fakti Ditor

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

“Rezervuari po çahet, Golemi në rrezik”

më 12.2017 - Periskopi

I ftuar në emision “360 Gradë”, ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti, ka paralajmëruar për një situatë alarmante në rezervuarin e Manskurisë që administrohet nga Bashkia e Durrësit. Ish-ministri tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK