http://kariera.mk

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni? Ja çfarë thotë Kadri Veseli

më 12.2017 - Albeu

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje . Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

Veseli tregon a do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni

më 12.2017 - GazetaBlic

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

Veseli: Haradinaj e Limaj gabojnë nëse nuk e votojnë demarkacionin

më 12.2017 - GazetaBlic

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli prerazi thotë se duhet të votohet marrëveshja e demarkacionit. Sipas tij, deri tash nuk ka asnjë argument që provon pavërtetësinë e marrëveshjes ekzistuese. Ndonëse theksoi...

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni, flet Kadri Veseli

më 12.2017 - Gazeta Express

​Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni

më 12.2017 - Koha.net

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

Veseli: S’po humbim tokë, të mos mbetemi peng i folklorizmave

më 12.2017 - GazetaBlic

Partia Demokratike e Kosovës nuk ndryshon qëndrimin karshi marrëveshjes së demarkacionit. Kryetari i këtij subjekti, Kadri Veseli, ka ripërsëritur se partia e tij do ta votojë atë marrëveshje në momentin...

Veseli: Haradinaj e Limaj gabojnë nëse nuk e votojnë demarkacionin

më 12.2017 - Koha.net

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli prerazi thotë se duhet të votohet marrëveshja e demarkacionit. Sipas tij, deri tash nuk ka asnjë argument që provon pavërtetësinë e marrëveshjes ekzistuese. Ndonëse theksoi...

Veseli: S'po humbim tokë, të mos mbetemi peng i folklorizmave

më 12.2017 - Gazeta Express

Partia Demokratike e Kosovës nuk ndryshon qëndrimin karshi marrëveshjes së demarkacionit. Kryetari i këtij subjekti, Kadri Veseli, ka ripërsëritur se partia e tij do ta votojë atë marrëveshje në momentin...

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni, flet Kadri Veseli

më 12.2017 - Tetova Sot

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

Veseli tregon a do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni

më 12.2017 - Infokusi

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

PDK do ta votojë demarkacionin në momentin që vjen në Kuvend

më 12.2017 - Koha.net

Partia Demokratike e Kosovës nuk ndryshon qëndrimin karshi marrëveshjes së demarkacionit. Kryetari i këtij subjekti, Kadri Veseli në një intervistë për Rubikon të KTV-së ritheksoi se partia e tij do ta...

Veseli: Haradinaj e Limaj gabojnë nëse nuk e votojnë demarkacionin

më 12.2017 - Infokusi

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli prerazi thotë se duhet të votohet marrëveshja e demarkacionit. Sipas tij, deri tash nuk ka asnjë argument që provon pavërtetësinë e marrëveshjes ekzistuese. Ndonëse theksoi...

Mos votimi i demarkacionit çon vendin në zgjedhje?

më 12.2017 - Sovrani

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni, flet Kadri Veseli

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

A do të ketë zgjedhje nëse dështon demarkacioni, flet Kadri Veseli

më 12.2017 - Bota Press

Në rast të mos kalimit të marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryetari i kuvendit, Kadri Veseli thotë se nuk ka nevojë të shkohet në zgjedhje. Sipas tij, ka një stabilitet institucional dhe nuk...

Kadri Veseli tregon a duhet rrëzuar Qeveria Haradinaj nëse nuk kalon demarkacioni

më 12.2017 - Periskopi

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se nëse nuk kalon demarkacioni, nuk duhet rrëzuar Qeveria Haradinaj. Ai është shprehur i bindur se Kosova nuk humb territor, ndërkohë ka thënë se PDK do të japë...

A ka ndryshuar qëndrim PDK-ja për demarkacionin?

më 12.2017 - Sovrani

Partia Demokratike e Kosovës nuk ndryshon qëndrimin karshi marrëveshjes së demarkacionit. Kryetari i këtij subjekti, Kadri Veseli, ka ripërsëritur se partia e tij do ta votojë atë marrëveshje në momentin...

PDK rrit presionin ndaj Haradinajt

më 12.2017 - Zhurnal

Prishtinë, 7 dhjetor - Demarkacioni u dërgua të hënën nga Qeveria në Kuvend në versionin që u kundërshtua aq shumë, pa u ndryshuar aspak. Në mbledhjen e Qeverisë u votua nga kabineti qeveritar që kjo çështje...

Pas Mogherinit, Haradinaj a po i acaron marrëdhëniet edhe me Delawien

më 12.2017 - Koha.net

Kërkesa e Haradinajt, që në bisedimet me Serbinë të përfshihet Amerika, kishte acaruar raportet mes tij dhe Mogherinit, raporton KTV. Por, çështja e demarkacionit duket se do të acarojë raportet e tij...

Pas Mogherinit, Haradinaj a po i acaron marrëdhëniet edhe me Delawien

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Kërkesa e Haradinajt, që në bisedimet me Serbinë të përfshihet Amerika, kishte acaruar raportet mes tij dhe Mogherinit. Por, çështja e demarkacionit duket se do të acarojë raportet e tij edhe me Amerikën....

A po i acaron Haradinaj marrëdhëniet edhe me Delawien

më 12.2017 - Insajderi

Kërkesa e Haradinajt, që në bisedimet me Serbinë të përfshihet Amerika, kishte acaruar raportet mes tij dhe Mogherinit. Por, çështja e demarkacionit duket se do të acarojë raportet e tij edhe me Amerikën,...

Pas Mogherinit, Haradinaj do të acarojë raportet edhe me Amerikën

më 12.2017 - Bota Press

Kërkesa e Haradinajt, që në bisedimet me Serbinë të përfshihet Amerika, kishte acaruar raportet mes tij dhe Mogherinit. Por, çështja e demarkacionit duket se do të acarojë raportet e tij edhe me Amerikën,...

Pas Mogherinit, Haradinaj do të acarojë raportet edhe me Amerikën

më 12.2017 - Periskopi

Kërkesa e Haradinajt, që në bisedimet me Serbinë të përfshihet Amerika, kishte acaruar raportet mes tij dhe Mogherinit. Por, çështja e demarkacionit duket se do të acarojë raportet e tij edhe me Amerikën,...

“Pse”-ja e një deklarimi? Kur Kadria thotë: “s’bëhet nami me shku edhe në opozitë”

më 12.2017 - Te Sheshi

Nga Blendi Gashi “ Kemi qëndrime të qarta politike, PDK do të votojë ‘pro’ marrëveshjes për Demarakcionin. Nuk jam këtu vetëm me fitu vota, s ‘bëhet nami edhe me shku në opozitë ”. Kështu ka deklaruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK