http://kariera.mk

Kryeministri Haradinaj i drejtohet Mimoza Kusarit: Unë nuk di të vallëzoj para Gadafit si ti

më 12.2017 - InfoShqip

Një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj e deputetet Mimoza Kusari Lilës ka ndodhur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës. Derisa ishte duke folur për resorin ekonomik, deputetja Kusari Lila...

Haradinaj i kthehet Mimoza Kusari-Lilës: S’di të kërcej si ti para Gaddafit

më 12.2017 - BalkanWeb

PRISHTINE- Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigj akuzave të deputetes Mimoza Kusari-Lila i kujtoi asaj kohën kur ajo ishte zëvendësministre, ministre e Tregtisë dhe kryetare e Komunës....

Haradinaj ia Përmend Deputetes ‘Vallëzimin Para Gadafit’

më 12.2017 - Kallxo

Kryeministri Ramush Haradinaj i është përgjigjur kritikave të deputetes Mimoza Kusari-Lil me një fjalor goxha të rëndë. Pas deklaratës së deputetes në seancën e Kuvendit se për Haradinajn dhe ministrat...

Kimete Berisha e quan ‘mace’ Haradinajn: Ja çka do të bëja po të isha në vend të Mimoza Kusari-Lilës

më 12.2017 - Periskopi

Publicistja Kimete Berisha ka komentuar deklaratën e kryeministrit Ramush Haradinaj sot në Kuvend, pasi i tha deputetes Mimoza Kusari-Lilës se ‘unë nuk kam vallëzuar si ti para Gadafit’. Berisha këtë gjë...

Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - RTV 21

Akuzat e Haradinajt erdhën pas akuzave të Kusarit për programin qeverisës Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigj akuzave të deputetes Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se ai nuk di të vallëzojë...

Haradinaj ia përvesh Kusarit: Unë nuk vallëzoj, siç bërë ti para Gadafit

më 12.2017 - Java News

Një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj e deputetet Mimoza Kusari Lilës ka ndodhur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës. Teksa ishte duke folur për fuqinë ekonomike, deputetja Kusari Lila...

Ramush Haradinaj përplaset me Mimoza Kusarin: Vallëzove para Gadafit

më 12.2017 - Politiko

Vazhdojnë përplasjet mes Kryemibnistrit dhe grupit Parlamentar të LDK’së. E fundit është ajo mes deputetes Mimoza Kusari dhe shefit të ekzekutivtit. Ai ia përkujtoi Kusarit një vizitë të një delegacioni...

Haradinaj, Mimoza Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej si ti para Gaddafit

më 12.2017 - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigj akuzave të deputetes Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se kur të vjen me materialet për 100 ditë dhe punën që po kryhet, do ta shohin që kanë qenë...

Time Kadrijaj godet Mimoza Kusarin: Mos kukat

më 12.2017 - GazetaBlic

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj është pjesëtarja e radhës e kësaj partie që në seancën e Kuvendit ka goditur deputeten e Alternativës, Mimoza Kusari-Lilën, shkruan Gazeta Blic. Pas debatit që pati deputetja...

Ja për çka e kishte fjalën kryeministri kur i tha Kusarit nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - Ina

Në seancën e Kuvendit të Kosovës po zhvillohet një debat replikues mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës së Re, Mimoza Kusari-Lilës. Ndër të tjera, Haradinaj i përmendi ish kryetares...

Për këtë rast e kishte fjalën Haradinaj, kur ia përmendi Mimoza Kusarit vallëzimin të Gadafi

më 12.2017 - GazetaBlic

Në seancën e Kuvendit të Kosovës po zhvillohet një debat replikues mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës së Re, Mimoza Kusari-Lilës. Ndër të tjera, Haradinaj i përmendi ish kryetares...

Haradinaj – Kusarit: Unë nuk di të vallëzoj para Gadafit si ti

më 12.2017 - Koha.net

Një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj e deputetet Mimoza Kusari Lilës ka ndodhur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës. Derisa ishte duke folur për resorin ekonomik, deputetja Kusari Lila...

Ja për çka e kishte fjalën kryeministri kur i tha Kusarit nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - GazetaBlic

Në seancën e Kuvendit të Kosovës po zhvillohet një debat replikues mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës së Re, Mimoza Kusari-Lilës. Ndër të tjera, Haradinaj i përmendi ish kryetares...

Haradinaj ironizon me Mimoza Kusarin: Unë nuk di me vallëzu si ti para Gadafit!

më 12.2017 - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka thënë se do të sjell dokumente për 100 ditëshin e parë që ka punuar, duke shtuar se do t’iu duken ëndrra. Ai këto komente i ka bërë gjatë një përplasje me deputeten...

Përplasje e ashpër ndërmjet Haradinajt dhe Kusari-Lilës

më 12.2017 - Lajmi.net

Deputetja e grupit parlamentar të LDK-së Mimoza  Kusari- Lila i ka reaguar kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ja ka përmendur kërcimin me ish-liderin e Libisë, Muamer Gadafi. Kjo ka ndodhë...

Haradinajt – Kusari Liles: Keni vallëzuar para Gadafit!

më 12.2017 - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka akuzuar deputeten e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Alternativës, Mimoza Kusari Lila, se ka vallëzuar para ish-diktatorit të Libisë, Muamar Gadafi. Ky deklarim...

Ramush Haradinaj përplaset me Mimoza Kusarin: Vallëzove para Gadafit

më 12.2017 - Gazeta Express

Vazhdojnë përplasjet mes Kryemibnistrit dhe grupit Parlamentar të LDK’së. E fundit është ajo mes deputetes Mimoza Kusari dhe shefit të ekzekutivtit. Ai ia përkujtoi Kusarit një vizitë të një delegacioni...

Kusari- Lila ia kujton Haradinajt afatin 90 ditësh për heqjen e vizave

më 12.2017 - Lajmi.net

Mimoza Kusari- Lila është treguar e ashpër ndaj Qeverisë Haradinaj. Në fjalimin e saj ku po diskutohet plani qeverisës, ajo ia kujtoi Ramush Haradinajt duke e cituar fjalë për fjalë premtimin që e ka bërë...

Haradinaj i replikon Mimozës: Nuk mbaheni mend për asgjë

më 12.2017 - Gazeta Express

Ramush Haradinaj i ka replikuar Mimoza Kusari Lilës për akuzat që kjo e fundit ia bëri rreth zotimeve të tij. Haradinaj i tha kryetares së Alternativës se nuk mbahet mend për asgjë, as kur ishte ministre...

Akuza të rënda në mes të kryeministrit dhe Mimoza Kusarit, shkak numri i zëvendësministrave

më 12.2017 - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj iu është përgjigjur akuzave të deputetes së Alternativës, Mimoza Kusari-Lilës për numrin e madh të zëvendësministrave dhe ministrave në qeverinë e tij, shkruan...

Ky është vallëzimi i Mimoza Kusarit para Gaddafit, të cilin ia përmendi Ramush Haradinaj

më 12.2017 - Infokusi

Në Kuvendin e Kosovës po zhvillohet një debat i ashpër ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës së Re, Mimoza Kusari-Lilës. Haradinaj në një fjalim të tij ka përmendur vallëzimin...

Kusari Lila ia kujton Haradinajt afatin 90 ditësh për heqjen e vizave

më 12.2017 - Gazeta Express

Mimoza Kusari Lila është treguar e ashpër ndaj Qeverisë Haradinaj. Në fjalimin e saj ku po diskutohet plani qeverisës, ajo ia kujtoi Ramush Haradinajt duke e cituar fjalë për fjalë premtimin që e ka bërë...

Time Kadrijaj godet Mimoza Kusarin: Mos kukat

më 12.2017 - Sovrani

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj është pjesëtarja e radhës e kësaj partie që në seancën e Kuvendit ka goditur deputeten e Alternativës, Mimoza Kusari-Lilën, shkruan Gazeta Blic. Pas debatit që pati deputetja...

Ramush Haradinaj ofendon rëndë Mimoza Kusarin

më 12.2017 - Infokusi

Kryeministri i Kuvendit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe deputetja e Kuvendit nga radhët e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila janë përplasur në seancën e sotme të Kuvendit, shkruan Infokusi.com. Haradinaj...

Kusari- Lila ia kujton Haradinajt afatin 90 ditësh për heqjen e vizave

më 12.2017 - Bota Press

Mimoza Kusari- Lila është treguar e ashpër ndaj Qeverisë Haradinaj. Në fjalimin e saj ku po diskutohet plani qeverisës, ajo ia kujtoi Ramush Haradinajt duke e cituar fjalë për fjalë premtimin që e ka bërë...

Kusari-Molliqajt: Ai që iu drejtove ishte ministri i Arsimit jo i Tregtisë

më 12.2017 - Infokusi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila në seancën e sotme i është drejtuar deputetit të Vetëvendosjes, Dardan Molliqajt duke i thënë se i ka ngatërruar ministrat,...

Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - KosovaPress

Akuzat e Haradinajt erdhën pas akuzave të Kusarit për programin qeverisës. “Kjo qeveri në afat rekord ka arrit të bëjë acarimin e marrëdhënieve me Malin e Zi, bën menaxhim të rrezikshmeve të situatës dhe...

Haradinaj-Kusarit-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke iu përgjigj akuzave të deputetes Mimoza Kusari-Lila, ka thënë se ai nuk di të vallëzojë para Gadafit por partnerët duhet të mësohen ta respektojnë Kosovën...

Haradinaj – Kusarit: Unë nuk di të vallëzoj para Gadafit si ti

më 12.2017 - Insajderi

Një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj e deputetet Mimoza Kusari Lilës ka ndodhur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës. Derisa ishte duke folur për resorin ekonomik, deputetja Kusari Lila...

Time Kadrijaj godet Mimoza Kusarin: Mos kukat

më 12.2017 - Bota Press

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj është pjesëtarja e radhës e kësaj partie që në seancën e Kuvendit ka goditur deputeten e Alternativës, Mimoza Kusari-Lilën, shkruan Gazeta Blic. Pas debatit që pati deputetja...

Haradinaj replikon me Kusari-Lilën, ja pse ai ia përmendi vallëzimin para Gadafit

më 12.2017 - Sovrani

Një përplasje mes kryeministrit Ramush Haradinaj e deputetes Mimoza Kusari Lila ka ndodhur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës. Derisa ishte duke folur për resorin ekonomik, deputetja Kusari Lila...

Përplasje e ashpër ndërmjet Haradinajt dhe Kusari-Lilës

më 12.2017 - Bota Press

Deputetja e grupit parlamentar të LDK-së Mimoza Kusari- Lila i ka reaguar kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili ja ka përmendur kërcimin me ish-liderin e Libisë, Muamer Gadafi. Kjo ka ndodhë...

Haradinaj replikon me Kusari-Lilën, ja pse ai ia përmendi vallëzimin para Gadafit

më 12.2017 - Sovrani

Në seancën e Kuvendit të Kosovës po zhvillohet një debat replikues mes kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës së Re, Mimoza Kusari-Lilës. Ndër të tjera, Haradinaj i përmendi ish kryetares...

Degradon gjuha në Parlament, ja çka i thotë Kryeministri Haradinaj Kusari-Lilës

më 12.2017 - Periskopi

Është zhvilluar një debat i ashpër ndërmjet kryeministrit Ramush Haradinaj dhe deputetes së Alternativës, Mimoza Kusari-Lilës, kjo e cila akuzoi të parin e Qeverisë se nuk po punon si duhet. Por kryeministri...

Haradinaj-Kusari-Lilës: Nuk di të kërcej para Gadafit

më 12.2017 - KosovaPress

Haradinaj së pari po flet një zëvendësministre, ministre e Tregtisë dhe kryetare e Komunës që nuk mbahet mend për asgjë. Sipas tij, u deshtë me riparu dëmet që i ka shkaktuar koalicionit pas zgjedhor që...

Kusari- Lila ia kujton Haradinajt afatin 90 ditësh për heqjen e vizave

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Mimoza Kusari- Lila është treguar e ashpër ndaj Qeverisë Haradinaj. Në fjalimin e saj ku po diskutohet plani qeverisës, ajo ia kujtoi Ramush Haradinajt duke e cituar fjalë për fjalë premtimin që e ka bërë...

Kusari- Lila ia kujton Haradinajt afatin 90 ditësh për heqjen e vizave

më 12.2017 - Insajderi

Mimoza Kusari- Lila është treguar e ashpër ndaj Qeverisë Haradinaj. Në fjalimin e saj ku po diskutohet plani qeverisës, ajo ia kujtoi Ramush Haradinajt duke e cituar fjalë për fjalë premtimin që e ka bërë...

Haradinaj – Mimozës: Nuk mbaheni mend për asgjë

më 12.2017 - Insajderi

Ramush Haradinaj i ka replikuar Mimoza Kusari Lilës për akuzat që kjo e fundit ia bëri rreth zotimeve të tij. Haradinaj i tha kryetares së Alternativës se nuk mbahet mend për asgjë, as kur ishte ministre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK