http://kariera.mk

Ilir Daja: Europa nuk na do, arbitri na masakroi se ishim shqiptarë

më 12.2017 - BalkanWeb

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, është shumë i pakënaqur nga rezultati i ekipit të tij në ndeshjen e fundit të “Europa League” kundër Young Boys. Numri 1 i pankinës së korçarëve shprehet se arbitri ndikoi...

​Shpërthen trajneri Skënderbeut: Gjyqtari na masakroi, shqiptarët nuk i do njeri në Evropë

më 12.2017 - Gazeta Express

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderbeu meritonte të dilte me një barazim nga Zvicra. Ju vjen keq që pësoni një gol në...

Daja: Gjyqtari na masakroi, shqiptarët nuk i do njeri në Evropë

më 12.2017 - Lajmi.net

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderbeu meritonte të dilte me një barazim nga Zvicra. Ju vjen keq që pësoni një gol në...

Daja: Europa na do kaq shumë, saqë problemi fillon që tek mosdhënia e vizave

më 12.2017 - Albeu

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderbeu meritonte të dilte me një barazim nga Zvicra. • Ju vjen keq që pësoni një gol...

Skënderbeu, Daja: Europa na do aq shumë sa nuk na jep as vizat, arbitri më kërcënoi…

më 12.2017 - Gazeta Tema

Trajneri i Skenderbeu foli pas humbjes se pesuar sot ne ndeshjen e fundit te fazes se grupeve te “Europa League”. Daja u shfaq i revoltuar ne prononcimin pas takimit duke ironizuar se Europa na do aq shume...

​Shpërthen trajneri Skënderbeut: Gjyqtari na masakroi, shqiptarët nuk i do njeri në Evropë

më 12.2017 - Tetova Sot

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderbeu meritonte të dilte me një barazim nga Zvicra. Ju vjen keq që pësoni një gol në...

Shpërthen trajneri i Skënderbeut: Gjyqtari na masakroi

më 12.2017 - Sovrani

Në përfundim të ndeshjes, trajneri Daja u shpreh se arbitri e masakroi ekipin e tij në ndeshjen e sotme, dhe se Skënderbeu meritonte të dilte me një barazim nga Zvicra. Ju vjen keq që pësoni një gol në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK