http://kariera.mk

Zgjedhja e Kryeprokurorit të ri, ja kriteret dhe afati deri kur mund të aplikoni

më 12.2017 - Sot News

Komisioni i Ligjeve hap garën për kryeprokuror. Pas tre orësh debate dhe përplasje me opozitën, socialistët me vetëm 10 votat e tyre në Komisionin e Ligjeve miratuan këtë vendim, i cili shpall vakancën...

Kuvendi hap zyrtarisht garën për Kryeprokurorin e ri

më 12.2017 - Sot News

Komisioni i Ligjeve ka shpallur në faqe zyrtarisht vakancën për pozicionin e Kryeprokurorit të Përgjithshëm. Kuvendi njofton se brenda 5 ditëve nga miratimi i këtij vendimi të interesuarit (prokurorët)...

ZYRTARE: KUVENDI HAP GARËN PËR ZËVENDËSIMIN E ADRIATIK LLALLËS

më 12.2017 - NOA

Ashtu siç pritej, Kuvendi i Shqipërisë ka shpallur garën për Kryeprokurorin e përkohshëm që do të zëvendësojë në detyrë Adriatik Llallën, i cili nga nesër nuk është më në detyrë, pasi mandati i tij ka...

Kuvendi çel zyrtarisht garën për Kryeprokuror: Proçesi zgjat vetëm 5 ditë, ja kush kandidon...

më 12.2017 - Syri

Kuvendi ka shpallur garën për kryeprokurorin e përkohshëm që do të zëvendësojë në detyrë Adriatik Llallën,mandati i të cilit ka përfunduar më 7 dhjetor. Kuvendi ka nisur proçedurat për hapjen e garës për...

Kuvendi shpall zyrtarisht garën për zëvendësimin e Adriatik Llallës

më 12.2017 - Gazeta Express

Ashtu siç pritej, kuvendi ka shpallur garën për kryeprokurorin e përkohshëm që do të zëvendësojë në detyrë Adriatik Llallën,mandati i të cilit ka përfunduar këtë të enjte. Pavarësisht debateve dhe bojkotit...

PS shkon e vetme drejt kryeprokurorit të ri, ja data kur do shpallen kandidaturat

më 12.2017 - Opinion

Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, në mbledhjen e datës 7 dhjetor 2017, me vendimin nr.9, datë 07.12.2017, ka miratuar procedurën e caktimit të Prokurorit të...

Zyrtare, Kuvendi: Kemi hapur garën për Kryeprokurorin e ri

më 12.2017 - Shqiptarja

Pas mbledhjes së sotme Komisioni i Ligjeve ka shpallur edhe në faqe zyrtarisht vakancën për pozicionin e Kryeprokurorit të Përgjithshëm. Kuvendi njofton se brenda 5 ditëve nga miratimi i këtij vendimi...

Publikohet vendimi ne faqen e Kuvendit:  Brenda datës 12 Dhjetor 2017, kandidaturat per kryeprokuror ne Kuvend

më 12.2017 - Gazeta Tema

K omisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut , në mbledhjen e datës 7 dhjetor 2017, me vendimin nr.9, datë 07.12.2017, ka miratuar procedurën e caktimit të Prokurorit...

Kryeprokurori i ri/ Kriteret dhe afati deri kur mund të aplikoni

më 12.2017 - Mapo

Komisioni i Ligjeve hap garën për kryeprokuror. Pas tre orësh debate dhe përplasje me opozitën, socialistët me vetëm 10 votat e tyre në Komisionin e Ligjeve miratuan këtë vendim, i cili shpall vakancën...

Kryeprokurori i ri/ Kriteret dhe  afati deri kur mund të aplikoni

më 12.2017 - Shqiptarja

Komisioni i Ligjeve hap garën për kryeprokuror. Pas tre orësh debate dhe përplasje me opozitën, socialistët me vetëm 10 votat e tyre në Komisionin e Ligjeve miratuan këtë vendim, i cili shpall vakancën...

ZYRTARE/ Kuvendi shpall vakancën për postin e kryeprokurorit, afatet për aplikim

më 12.2017 - Java News

Komisioni i Ligjeve ka shpallur edhe në faqe zyrtarisht vakancën për pozicionin e Kryeprokurorit të Përgjithshëm. Kuvendi njofton se brenda 5 ditëve nga miratimi i këtij vendimi të interesuarit (prokurorët)...

Parlamenti shpall vakancën për postin e kryeprokurorit, afatet për aplikim

më 12.2017 - Java News

K omisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut , në mbledhjen e datës 7 dhjetor 2017, me vendimin nr.9, datë 07.12.2017, ka miratuar procedurën e caktimit të Prokurorit...

Sot beteja për kryeprokurorin A do t'i përgjigjet Basha-Ramës?

më 12.2017 - Shqiptarja

Politika pritet të zhvillojë ditën e sotme një betejë për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri. Kjo çështja ka ndezur debatin mes palëve politike prej ditësh, teksa ditën e sotme, më 7 dhjetor, mbaron mandati...

Kuvendi akuzon Avokatin e Popullit se po mban “peng” zgjedhjen e Kryeprokurorit

më 12.2017 - Gazeta Tema

Zgjedhja e Prokurorit te Pergjithshem po has ngerc, aq sa palet tashme referuar dhe Kushtetutes se re duhet t’i drejtohen zgjedhjes se nje Kryeprokurori te perkohshem. Komisioni i Shoqërisë Civile pranë...

Prapaskenat, ja kush e ka bllokuar kryeprokurorin e ri

më 12.2017 - Shqiptarja

Komisioni i Shoqërisë Civile pranë Avokatit të Popullit mban peng zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, duke përfshirë politikën shqiptare në një konflikt të panevojshëm si dhe duke ngrirë të gjithë procesin...

Memo e Kuvendit: Avokati i Popullit po mban “peng” zgjedhjen e Kryeprokurorit

më 12.2017 - Java News

Komisioni i Shoqërisë Civile pranë Avokatit të Popullit mban peng zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, duke përfshirë politikën shqiptare në një konflikt të panevojshëm si dhe duke ngrirë të gjithë procesin...

Prapaskenat, ja kush e ka bllokuar kryeprokurorin e ri

më 12.2017 - Lajme.al

Komisioni i Shoqërisë Civile pranë Avokatit të Popullit mban peng zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, duke përfshirë politikën shqiptare në një konflikt të panevojshëm si dhe duke ngrirë të gjithë procesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK