http://kariera.mk

Të shtëna me armë në një shkollë në New Mexico, dy nxënës të vdekur

më 12.2017 - Telegrafi

Dy studentë kanë mbetur të vrarë mëngjesin e sotëm, ndërsa dhjetëra të tjerë u plagosën, pasi një person hapi zjarr në një shkollë të mesme në San Juan County të New Mexico. Sipas medieve të huaja sulmuesi...

Të shtëna me armë në një shkollë në New Mexico,2 nxënës të vdekur

më 12.2017 - Shqiptarja

Dy studentë kanë mbetur të vrarë mëngjesin e sotëm, ndërsa dhjetëra të tjerë u plagosën,  pasi një person hapi zjarr në një shkollë të mesme në San Juan County të New Mexico. Sipas medieve të huaja sulmuesi...

Të shtëna me armë në SHBA, 3 të vdekur

më 12.2017 - Syri

Tre nxënës kanë mbetur të vdekur pasi një i armatosur hapi zjarr në një shkollë të mesme të New Mexico-s, mëngjesin e së enjtes, sipas orës lokale. Autoritetet thanë se autori i dyshuar i sulmit ka mbetur...

Tre të vdekur në sulmin në një shkollë të New Mexico

më 12.2017 - Tetova Sot

Tre persona e humbën jetën gjatë sulmit të sotëm në një shkollë të mesme në shtetin federal amerikan Nju Meksiko, përfshirë edhe sulmuesin. Sherifi Ken Kristensen deklaroi se tre persona, për të cilët...

Të shtëna në një shkollë në shtetin amerikan Nju Meksiko

më 12.2017 - Portalb

Disa persona janë lënduar, kur një sulmues hapi zjarr në një shkollë të mesme në shtetin amerikan Nju Meksiko, në qytetin Aztek. Policia konfirmoi se ka pasur sulm të armatosur, pas çka shkolla menjëherë...

Breshëri plumbash në një shkollë të mesme, vriten dy nxënës

më 12.2017 - Java News

Të paktën dy nxënës kanë mbetur të vdekur pasi një i armatosur hapi zjarr në një shkollë të mesme të New Mexico-s, mëngjesin e së enjtes, sipas orës lokale. Autoritetet thanë se i dyshuari i sulmit ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK