http://kariera.mk

Xhensila braktis Bes Kallakun në një natë të rëndësishme për të (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Pikërisht sonte është nata e dytë e këtij festivali muzikor në Pallatin e Kongreseve. Dhe teksa të jithë e panë se mbrëmjen e djeshme këngëtarja...

Dy “vajza seksi” ju bashkuan Ardit Gjebreas në skenë, nuk janë Ariola dhe Nevina

para 7 muajve - NOA

Nuk kanë munguar surprizat dhe humori në natën e dytë të gjysmëfinales së  “Këngës Magjike”. Kanë qenë aktorët e njohur të humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai të cilët kanë nisur me batuta këtë natë të...

FOTO/ Çfarë ndodhi me Xhensilën... Braktis ‘Pallatin e Kongreseve’ teksa Besi është në skenë

para 7 muajve - Syri

Në Pallatin e Kongreseve është duke u shfaqur festivali i ‘Këngës Magjike’. Krah moderatorit ‘historik’ Ardit Gjebrea, këtë herë i janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai. Natën...

Çfarë ndodhi me Xhensilën... Braktis Pallatin e Kongreseve teksa Besi është në skenë

para 7 muajve - Gazeta Express

Në Pallatin e Kongreseve është duke u shfaqur festivali i ‘Këngës Magjike’. Krah moderatorit ‘histori’ Ardit Gjebrea, këtë herë i janë bashkuar dhe dy aktorët e humorit Bes Kallaku dhe Erion Isai. Natën...

Publikohen mesazhet, Bes Kallaku i fiksuar pas Xhenit të BB9

para 7 muajve - GazetaBlic

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

FOTO/ Bes Kallaku i 'fiksuar' pas Xhenit të BB9, publikohen mesazhet e shkëmbyera mes tyre...

para 7 muajve - Syri

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

Publikohen mesazhet...Bes Kallaku i 'fiksuar' pas Xhenit të BB9

para 7 muajve - Gazeta Express

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

Publikohen mesazhet…Bes Kallaku i ‘fiksuar’ pas Xhenit të BB9

para 7 muajve - Tetova Sot

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

I nxorri të palarat para gjithë shqiptarëve, Xhensila i kthehet Besit në rrjete sociale

para 7 muajve - Albeu

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e "Këngës Magjike". Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Këto dy prezantuese shqiptare kanë ndezur skenën e Këngës Magjike

para 7 muajve - GazetaBlic

Tashmë ka filluar ‘Kënga Magjike 2017’, nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea, shkruan Gazeta Blic. Ndërsa, ato që kanë tërhequr vëmendjen mbrëmë kanë qenë dy moderatoret më të bukura dhe më të përfolura...

Publikohen mesazhet, Bes Kallaku i fiksuar pas Xhenit të BB9

para 7 muajve - Bota Press

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

Performanca e “dy shoqeve” ndez skenën e Këngës Magjike, por e qeshura e Sardit nuk duhet humbur (FOTO/VIDEO)

para 7 muajve - Portalb

Nata e parë gjysmëfinale e Këngës Magjike, siç ishte pritur – më një frymë të re nga prania e Besit dhe Erionit, dy aktorët e njohur të humorit që me karakteret e tyre kanë bërë për vete edhe publikun...

Si reagon Xhensila kur shikon Besin që e imiton në Këngën Magjike

para 7 muajve - TV Koha

Lajmi që Xhensila Myrtezaj ka anuluar koncertet për shkak të problemeve shëndetësore, ditët e fundit u shpërnda në portale dhe nuk kaloi pa u komentuar edhe në rrjetet sociale. Sonte, nga skena e Këngës...

Publikohen mesazhet…Bes Kallaku i ‘fiksuar’ pas Xhenit të BB9

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Xheni është një nga ish banoret e Big Brother 9, ndër më të preferuarat e publikut shqiptar. Pas ndarjes nga partneri i saj Benardi, ajo vendosi të largohet drejt Italisë, vend ku jetonte prej vitesh....

Këto dy prezantuese shqiptare kanë ndezur skenën e Këngës Magjike

para 7 muajve - Infokusi

Tashmë ka filluar ‘Kënga Magjike 2017’, nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea, shkruan Gazeta Blic. Ndërsa, ato që kanë tërhequr vëmendjen mbrëmë kanë qenë dy moderatoret më të bukura dhe më të përfolura...

Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40

para 7 muajve - Albeu

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Si e priti Xhensila ngjarjen që Besi tregoi publikisht, kur ajo ishte me temperaturë?

para 7 muajve - Opinion

Bes Kallaku provoi mbrëmë  një eksperiencë të re, atë të bashkëprezantimit në festivalin ‘Kënga Magjike’. Aty sigurisht nuk mund të mungonin humori dhe batutat mes tij dhe kolegut Erios Isai. Një moment...

Besi e imiton në "Kënga Magjike", por Xhensila...

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë e pranishme në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike” duke ndjekur prezantimin e bashkëshortit të saj, aktorit Bes Kallaku. Në një çast Besi ka imituar Xhensilën...

Rikthehen "Insta Girls", çfarë ndodhi mbrëmë në "Kënga Magjike"

para 8 muajve - Gazeta Express

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

Si reagon Xhensila kur shikon Besin që e imiton në Këngën Magjike

para 8 muajve - Syri

Lajmi që Xhensila Myrtezaj ka anuluar koncertet për shkak të problemeve shëndetësore, ditët e fundit u shpërnda në portale dhe nuk kaloi pa u komentuar edhe në rrjetet sociale. Sonte, nga skena e Këngës...

Performanca e “Intsa girls”, ndez skenën e Këngës Magjike, por e qeshura e Sardit s’duhet humbur

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Nata e parë gjysmëfinale e Këngës Magjike, siç ishte pritur, më një frymë të re nga prania e Besit dhe Erionit, që me karakteret e tyre kanë bërë për vete edhe publikun e Pallatit të Kongreseve....

Besi dhe Erioni shpërthejnë “Këngën Magjike”, për mos t’u humbur e qeshura e DJ Sardit

para 8 muajve - NOA

Mbrëmjen e djeshme, ishte nata e parë e “Kënga Magjike”, e cila u transmetua nga televizioni Klan, duke ngjallur interes të gjerë. Festivali i muzikës u prezantua nga Ardit Gjebrea, aktorët e humorit Besart...

Performanca e “dy shoqeve” qe ndezi skenen e “Kenges Magjike”

para 7 muajve - Bota Press

Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla, si dhe me dy aktorët e njohur të humorit Besart Kallaku dhe Erion...

Video/ Performanca e “dy shoqeve” që i bëri të gjithë të qeshnin tek ‘Kënga Magjike’

para 8 muajve - Opinion

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

Besi e imiton në “Kënga Magjike”, por Xhensila…

para 8 muajve - Infokusi

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka qenë e pranishme në natën e parë të festivalit “Kënga Magjike” duke ndjekur prezantimin e bashkëshortit të saj, aktorit Bes Kallaku. Në një çast Besi ka imituar Xhensilën...

Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 8 muajve - GazetaBlic

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Performanca e “dy shoqeve” ndez skenën e Këngës Magjike, e qeshura e Sardit nuk duhet humbur

para 8 muajve - InfoShqip

Nata e parë gjysmëfinale e Këngës Magjike, siç ishte pritur – më një frymë të re nga prania e Besit dhe Erionit, dy aktorët e njohur të humorit që me karakteret e tyre kanë bërë për vete edhe publikun...

Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 8 muajve - InfoShqip

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Dy 'shoqet' që ndezën sallën e Këngës Magjike

para 8 muajve - AlbPortali

Mbrëmë është mbajtur nata e parë e festivalit ‘Kënga Magjike’ e mbushur me shumë surpriza. Loading... Edhe edicioni i 19-të do të udhëheqet nga Ardit Gjebrea i shoqëruar nga nga dy vajzat simpatike Arjola...

Dy 'shoqet' që ndezën sallën e Këngës Magjike

para 8 muajve - 10minuta

Mbrëmë është mbajtur nata e parë e festivalit 'Kënga Magjike' e mbushur me shumë surpriza. Edhe edicioni i 19-të do të udhëheqet nga Ardit Gjebrea i shoqëruar nga nga dy vajzat simpatike Arjola Shehu dhe...

Video/ Performanca e “dy shoqeve” që ndezi skenën e ‘Këngës Magjike’

para 8 muajve - Klan

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

Reagon Xhensila pas shakasë së Besit live!

para 8 muajve - Sovrani

Bes Kallaku provoi mbrëmë një eksperiencë të re, atë të bashkëprezantimit në festivalin ‘Kënga Magjike’. Aty sigurisht nuk mund të mungonin humori dhe batutat mes tij dhe kolegut Erios Isai. Një moment...

“Dy shoqet” ndezin skenën e ‘Këngës Magjike’, Bes Kallaku e Erion Isai bëjnë për vete publikun me batutat e tyre

para 8 muajve - Telegrafi

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, Xhensila me temperaturë 40

para 8 muajve - TV Koha

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Performanca e ?dy shoqeve? që ndezi skenën e ?Këngës Magjike?

para 8 muajve - Albeu

Në këtë edicion të 19-të, të “Këngës Magjike”, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina Shtylla, si dhe me dy aktorët e njohur të humorit Besart Kallaku dhe Erion...

“Dy shoqet’ ndezi skenën e ‘Këngës Magjike’, Dj Sardi nuk pushon së qeshuri

para 8 muajve - Ina

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

VIDEO/ “Dy shoqet' ndezi skenën e ‘Këngës Magjike’, Dj Sardi nuk pushon së qeshuri

para 8 muajve - Syri

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

“Dy shoqet' ndezi skenën e ‘Këngës Magjike’, Dj Sardi nuk pushon së qeshuri

para 8 muajve - Gazeta Express

​ E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe...

Bes Kallaku rrëfen se çfarë bëri kur Xhensila ishte me temperaturë 40

para 8 muajve - Opinion

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 8 muajve - Syri

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Prezantueset e ‘Këngës Magjike’ përmbysin rendin: Femrat s’janë vetëm për bukuri në skenë!

para 8 muajve - Telegrafi

Sonte (e mërkurë) është duke u mbajtur nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Nata  e parë nisi nën drejtimin e bukurosheve të televizionit Klan, Arjola Shehu dhe...

“Kënga Magjike” hap natën e parë gjysmëfinale, ja si u shfaqën prezantuesit

para 8 muajve - NOA

“Kënga Magjike” ka hapur siparin e saj të radhës gjatë mbrëmjes së sotme. Në natën e parë gjysmëfinale Ardit Gjebrea ka patur si bashkëprezantues aktorët e humorit Bes Kallaku, Erion Isaj si dhe 2 bukuroshet...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni ccfarë bën Bes Kallaku

para 8 muajve - Syri

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

FOTO/ Prezantueset e ‘Këngës Magjike’ përmbysin rendin: Femrat s’janë vetëm për bukuri në skenë!

para 8 muajve - Syri

Sonte është duke u mbajtur nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Kjo natë nisi nën drejtimin e bukurosheve të televizionit Klan, Arjola Shehu dhe Nenina Shtylla,...

FOTO/ Xhensila me temperaturë 40, por shikoni çfarë bën Bes Kallaku

para 8 muajve - Lajm

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Besi drejton 'Këngën Magjike', Xhensila me temperaturë 40

para 8 muajve - Gazeta Express

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e 'Këngës Magjike'. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Ardit Gjebrea shfaqet me skuadrën e prezantimit së ?Këngës Magjike?

para 8 muajve - Albeu

Pak para nisjes së spektaklit Ardit Gjebrea ka pozuar me ata që do ta shoqërojnë në këto tre net të ‘ Këngës Magjike ’ për këtë vit. Siç edhe shihet nga foto Ardit Gjebrea , këtë vit do të prezantojë spektaklin...

FOTO/ Shikoni si duken dy vajzat sexy në ‘Këngën Magjike’, asgjë nga ato që prisnim

para 8 muajve - Syri

Ka nisur sonte në mbrëmje nata e parë gjysmëfinale e festivalit "Kënga Magjike". Siç është bërë e ditur edhe më parë, bashkëprezantues me Ardit Gjebrean janë Bes Kallaku, Erion Isaj, Nevina Shtylla dhe...

Shikoni si duken dy vajzat sexy në Këngën Magjike, asgjë nga ato që prisnim

para 8 muajve - Gazeta Express

Ka nisur sonte në mbrëmje nata e parë gjysmëfinale e festivalit "Kënga Magjike". Siç është bërë e ditur edhe më parë, bashkëprezantues me Ardit Gjebrean janë Bes Kallaku, Erion Isaj, Nevina Shtylla dhe...

“Kënga Magjike”- Ardit Gjebrea shfaqet me skuadrën e prezantimit

para 8 muajve - Opinion

Pak para nisjes së spektaklit Ardit Gjebrea ka pozuar me ata që do ta shoqërojnë në këto tre net të Këngës Magjike për këtë vit. Siç edhe shihet nga foto Ardit Gjebrea këtë vit do të prezantojë spektaklin...

“Dy shoqet’ ndezi skenën e ‘Këngës Magjike’, Dj Sardi nuk pushon së qeshuri

para 8 muajve - Tetova Sot

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

“Dy shoqet’ ndezin skenën e ‘Këngës Magjike’, Dj Sardi nuk pushon së qeshuri

para 8 muajve - AlbPress

E mbushur me surpriza dhe emocione ka qenë nata e parë e “Këngës Magjike” e transmetuar në Tv Klan. Në këtë edicion të 19-të, Ardit Gjebrea prezantoi festivalin me vajzat simpatike Arjola Shehu dhe Nevina...

Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e ?Këngës Magjike?, me porosi të Ijes

para 8 muajve - Albeu

Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike ”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashkohen dhe dy ish aktorët e 'Portokallisë' Bes Kallaku dhe Erion Isai. Para se të fillojë...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, Xhensila me temperaturë 40

para 8 muajve - Tetova Sot

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

Shikoni si duken dy vajzat sexy në Këngën Magjike, asgjë nga ato që prisnim

para 8 muajve - Tetova Sot

Ka nisur sonte në mbrëmje nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”. Siç është bërë e ditur edhe më parë, bashkëprezantues me Ardit Gjebrean janë Bes Kallaku, Erion Isaj, Nevina Shtylla dhe...

Shikoni çfarë do sjellë Bes Kallaku në skenën e 'Këngës Magjike'

para 8 muajve - Gazeta Express

​Sot është nata e parë gjysmë finale e festivalit “ Kënga Magjike”. Krah moderatorit Ardit Gjebrea këtë vit do t'i bashkohen dhe dy ish aktorët e 'Portokallisë' Bes Kallaku dhe Erion Isai. Para se të fillojë...

Besi drejton ‘Këngën Magjike’, por ja si tallet me Xhensilën

para 8 muajve - Periskopi

Bes Kallaku është një nga bashkë moderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Edhe ajo si gjithë femrat e tjera qenka e fiksuar pas...

VIDEO/ Bes Kallaku na zbulon se çfarë i dha Ija para 'Këngës Magjike'

para 8 muajve - Syri

Aktori i humorit Bes Kallaku do të jetë sonte pjesë e këngës magjike si moderator, bashkë me Ardit Gjebrenë, Erion Isain, Arjola Shehun dhe Nevina Shtyllën. Të gjithë së bashku me siguri për tre netë do...

Bes Kallaku na zbulon se çfarë i dha Ija para ‘Këngës Magjike’

para 8 muajve - Tetova Sot

Aktori i humorit Bes Kallaku do të jetë sonte pjesë e këngës magjike si moderator, bashkë me Ardit Gjebrenë, Erion Isain, Arjola Shehun dhe Nevina Shtyllën. Të gjithë së bashku me siguri për tre netë do...

Albatrit Muqiqi në telashe me Bes Kallakun, kjo është arsyeja

para 8 muajve - Sovrani

Albatrit Muqiqi është njëri nga këngëtarët i cili është tejet person pozitiv dhe shumë I hapur pothuajse me të gjithë. Ai ka një miqësi shumë të mire edhe humoristin nga Shqipëria Bes Kallakun tashmë edhe...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 8 muajve - Gazeta Express

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 8 muajve - Infokusi

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

Bes Kallaku publikon foton më të ëmbël të ditës!

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël. Ai në këtë foto në Instagram ai ka pozuar së bashku me mbesën e tij të vogël, vajzën e motrës së tij Anës. Besi duket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK