http://kariera.mk

Kokëdhima: Edi Rama është “kokrra e frikacakut”

më 12.2017 - NOA

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë. Ish-deputeti socialist Koço Kokëdhima dhe kryeministri Edi Rama prej kohësh janë distancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes...

Kokëdhima bën deklaratën e fortë: Edi Rama është kokrra e...

më 12.2017 - Gazeta Express

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë. Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar. Kësaj...

Kokëdhima fyen Ramën: Është kokrra e…

më 12.2017 - Java News

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë. Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar. Kësaj...

Kokëdhima e pranon: Me Ramën bëra gabim ai nuk është...

më 12.2017 - Gazeta Express

Kryetari i Lëvizjes “Zgjidhja” Koço Kokëdhima ka deklaruar për herë të parë se ka gabuar me Edi Ramën. I njohur si njëri prej personave më të afërt me kryeministrin Edi Rama, Kokëdhima është shprehur se...

Kokëdhima bën deklaratën e fortë: Edi Rama është kokrra e…

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Dikur kanë qenë miq të afërt por sot janë kundërshtarë politikë. Koço Kokëdhima dhe Edi Rama prej kohësh janë distantancuar nga njëri tjetri dhe akuzat e kryetarit të Zgjidhjes nuk kanë munguar. Kësaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK