http://kariera.mk

Gjendet e vdekur porno ylli amerikan

më 12.2017 - Klan Kosova

Aktorja e filmave pornografikë, August Ames, është gjetur e vdekur në Kaliforninë Jugore. Mjekët nga Qarku i Ventura-s e kanë konfirmuar vdekjen e 23 vjeçares, por edhe nuk kanë njoftuar për shkakun e...

FOTO/ Ndahet nga jeta pornostarja, nuk përballoi dot më ...

më 12.2017 - Syri

Një aktore e filmave erotikë ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furtunë komentesh negative në rrjetet sociale. 23-vjeçarja August Ames, e cila ka marrë pjesë në 270 role në filma për të rritur,...

Gjendet e vdekur pornostarja, të afërmit: Vuante nga komentet negative

më 12.2017 - Java News

Një aktore e filmave porno ëhstë gjetur e pajetë në banesën e saj në Kaliforni. Bëhet fjalë për 23-vjeçaren August Ames ndërsa lajmi konfirmohet nga bashkëshorti i saj. Bukuroshja u gjet pa shenja jete...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

më 12.2017 - Antpress

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

FOTOT/ Tronditëse: Ylli i filmave porno gjendet e vdekur në mënyrë misterioze në banesë

më 12.2017 - Gazeta Tema

Ylli i filmave pornografikë, August Ames, është gjetur pa jetë në banesën e saj në Kalifroni, ku jetonte me bashkëshortin e saj, Kevin Moore. Policia ka nisur hetimet, ndërsa raportimet e para thonë se...

Gjendet e vdekur pornostarja kanadeze

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Ylli i filmave për të rritur, August Ames ka vdekur në moshën 23-vjeçare. Lajmi është konfirmuar nga bashkëshorti i pornostares, që është gjetur e pajetë në banesën e saj dhe dyshohet se është vetëvrarë....

Ndahet nga jeta aktorja e filmave për të rritur, dyshohet se shkak janë bërë ngacmimet në rrjete sociale

më 12.2017 - Blitz

Aktorja e famshme e filmave për të rritur, August Ames ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeçare. Arsyeja e vdekjes nuk është zbuluar ende teksa ka qenë bashkëshorti i saj ai që ka konfirmuar lajmin. “Ajo...

Humb jetën pornostarja 23-vjeçare, mister shkaqet

më 12.2017 - BalkanWeb

SHBA – Aktorja e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë në menyrë të mistershme mëngjesin e së enjtës. Lajmi io vdekjes së August Ames u konfomua edhe nga bashkëshorti i saj. Ajo është gjendur e pajetë...

Humb jetën aktorja e filmave për të rritur, mister shkaqet

më 12.2017 - GazetaBlic

Aktorja e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë në menyrë të mistershme mëngjesin e së enjtës. Lajmi i vdekjes së August Ames u konfomua edhe nga bashkëshorti i saj. Ajo është gjendur e pajetë në banesën...

A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

më 12.2017 - Gazeta Express

Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames. Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten . Kjo teori duket se forcohet edhe më shumë kur shihen postimet e saj të fundit...

FOTO/ Vdes në mënyrë misterioze pornostarja 23-vjeçare

më 12.2017 - Syri

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Ylli i filmave pornografikë vdes në moshën 23-vjeçare

më 12.2017 - Gazeta Express

August Ames, ylli i njohur i filmave për të rritur ka vdekur papritur në moshën 23 vjeçare. Ajo është gjendur e vdekur në California. Nuk dihen akoma shkaqet e vdekjes së saj, por dyshohet se ajo ka vrarë...

Vdekja e mistershme e pornostares 23 vjeçare

më 12.2017 - Syri

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

më 12.2017 - GazetaBlic

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

më 12.2017 - Gazeta Express

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

A është kjo arsyeja e vdekjes së yllit pornografik? Shikoni postimet e saj në Twitter

më 12.2017 - Infokusi

Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames. Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten. Kjo teori duket se forcohet edhe më shumë kur shihen postimet e saj të fundit...

Ylli i filmave pornografikë vdes në moshën 23-vjeçare

më 12.2017 - Infokusi

August Ames, ylli i njohur i filmave për të rritur ka vdekur papritur në moshën 23 vjeçare. Ajo është gjendur e vdekur në California. Nuk dihen akoma shkaqet e vdekjes së saj, por dyshohet se ajo ka vrarë veten.

Gjendet e vdekur porno ylli amerikan

më 12.2017 - Periskopi

Aktorja e filmave pornografikë, August Ames, është gjetur e vdekur në Kaliforninë Jugore. Mjekët nga Qarku i Ventura-s e kanë konfirmuar vdekjen e 23 vjeçares, por edhe nuk kanë njoftuar për shkakun e...

Vdes në mënyrë misterioze pornostarja 23-vjeçare

më 12.2017 - Lajme.al

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

më 12.2017 - Lajm

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare

më 12.2017 - Tetova Sot

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është gjykuar pasi ka festuar e ka marrë pjesë në filma për të rritur,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK