http://kariera.mk

Luana ndez Stambollin me FOTO çmendurisht seksi

më 12.2017 - Aktuale

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera, ajo ka krijuar një varësi...

Luana ndez Stambollin me FOTO çmendurisht seksi

më 12.2017 - Syri

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera, ajo ka krijuar një varësi...

Luana ndez Stambollin, pozon ekstremisht sexy

më 12.2017 - Politiko

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera ajo ka krijuar një varësi të...

Luana Vjollca, trondit edhe këtë qytet me pamjen e saj

më 12.2017 - GazetaBlic

Luana Vjollca personifikohet si moderatorja më seksi shqiptare. Se sa është e vërtetë, këtë Luana na ka dëshmuar shumë herë me linjat trupore perfekte. Në çdo imazh të saj komentohet si për dukjen ashtu...

Luana ndez Stambollin, pozon ekstremist sexy

më 12.2017 - Gazeta Express

​ Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera ajo ka krijuar një varësi...

Luana ndez Stambollin me FOTO çmendurisht seksi

më 12.2017 - Lajm

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera, ajo ka krijuar një varësi...

Luana ndez Stambollin, pozon ekstremisht sexy

më 12.2017 - Tetova Sot

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia. Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera ajo ka krijuar një varësi të...

Luana Vjollca me poza seksi nga Stambolli

më 12.2017 - Periskopi

Një nga moderatoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar është edhe Luana Vjollca. Bukuroshja që shquhet për linjat e saj seksi, momentalisht është duke qëndruar në Stamboll të Turqisë,...

Luana shfaqet joshëse nga Stambolli

më 12.2017 - Sovrani

Një nga moderatoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar është edhe Luana Vjollca. Bukuroshja që shquhet për linjat e saj seksi, momentalisht është duke qëndruar në Stamboll të Turqisë,...

Luana vjen hot nga Stambolli

më 12.2017 - AlbPortali

Luana Vjollca ndodhet në Stamboll duke pushuar me të dashurin sigurisht. Loading... Prej atje ajo na sjellë një foto hot e veshur me një fustan të zi të puthitur për trupi kombinuar me një shallë rozë....

Luana vjen hot nga Stambolli

më 12.2017 - 10minuta

Luana Vjollca ndodhet në Stamboll duke pushuar me të dashurin sigurisht. Prej atje ajo na sjellë një foto hot e veshur me një fustan të zi të puthitur për trupi kombinuar me një shallë rozë. Ndryshe Luana...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - Zhurnal

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - GazetaBlic

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - Lajmi.net

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Në këtë vend ndodhet Luana Vjollca

më 12.2017 - Sovrani

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - Infokusi

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - Tetova Sot

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi. Për herë të fundit...

Luana shumë shpesh po e viziton këtë vend, nuk është Prishtina!

më 12.2017 - Sovrani

Moderatorja super joshëse Luana Vjollca gjithmonë na çuditë me udhëtimet e saj, madje duket se investimet më të mëdha i bën në udhëtime, shkruan Sovrani.info Por a ju ka bërë edhe juve diçka përshtypje?...

Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - TV Koha

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - Aktuale

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - Gazeta Express

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - Tetova Sot

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

Luana Vjollca tregon makinën e saj luksoze

më 12.2017 - Opinion

Luanën e kemi parë shpesh të postojë foto nga brendësia e makinës, por këtë herë ajo ka vendosur të tregojë imazhin e plotë të automjetit që disponon. Një foristradë vishnje, e veshur me lëkurë të po së...

Luana Vjollca sapo publikoi këtë fotografi, ja ku ndodhet

më 12.2017 - Infokusi

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të frekuentojë vende të ndryshme të botës. Vjollca aktualisht ndodhet në Turqi, dhe nga atje ka publikuar një fotografi për ndjekësit e saj në...

Luana ka treguar makinën e saj luksoze

më 12.2017 - RTV 21

“E bukura dhe bisha” Këngëtarja dhe moderatoja e njohur, Luana Vjollca përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka treguar makinën e saj luksoze. Bëhet fjalë për një BMW X6 të kuqe që kushton mijëra...

E bukura dhe bisha, Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - GazetaBlic

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

“E bukura dhe bisha”, Luana Vjollca na prezanton me makinën e saj

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 12 Luana Vjollca si rrallë herë ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku u prezanton fansave të saj makinën e shtrenjtë. Foto janë bërë gjatë dasmës së motrës së saj, që u mbajt në muajin...

Luana shpërthen në imazhin e fundit!

më 12.2017 - Bota Press

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Madje këto linja trupore, janë arsyeja...

Luana Vjollca tregon makinën super luksoze: Beauty and the beast

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Luana Vjollca nga fotot që publikon në rrjetet sociale, duket që bën një jetë luksoze. Pushimet, makinat, veshjet e shtrenjta tregojnë jetën që bën moderatorja e njohur. Së fundmi përmes një foto...

Luana me poza provokuese, linjat e saj për t’u admiruar

më 12.2017 - Periskopi

Luana Vjollca është moderatorja më seksi e estradës tonë. Ajo të mahnitë me linja trupore perfekte, e cila këto i shfaq në çdo paraqitje të saj. Madje këto linja trupore, janë arsyeja që mbledh shumë njerëz...

FOTO/ Luana dhe ‘bisha’ e saj, moderatorja zbulon makinën luksoze

më 12.2017 - Syri

Ajo i ngjiti shkallët e suksesit pak nga pak dhe me forcat e veta, duke u bërë kështu një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila falë punës i ka lejuar...

Luana dhe ‘bisha’ e saj, moderatorja zbulon makinën luksoze

më 12.2017 - Tetova Sot

Ajo i ngjiti shkallët e suksesit pak nga pak dhe me forcat e veta, duke u bërë kështu një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila falë punës i ka lejuar...

Të gjithë sytë nga Luana Vjollca, ja sa provokuese shfaqet

më 12.2017 - Zhurnal

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca gjithmonë di të fitojë vëmendjen e të tjerve, bukuroshja  pëlqehet shumë jo vetëm për emisionin e saj por edhe për pamjen e jashtme fantastike...

Luana na prezanton me bishën e saj (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Moderatorja seksi Luana Vjollca, shquhet për jetën luksoze dhe këtë gjë e shpreh edhe tek fotot e saj të hedhura në rrjetet e saj sociale. Dje motra e saj ka pasur ditëlindjen, dhe Luana e ka cilësuar...

Të gjithë sytë nga Luana Vjollca, ja sa provokuese shfaqet

më 12.2017 - GazetaBlic

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca gjithmonë di të fitojë vëmendjen e të tjerve, bukuroshja  pëlqehet shumë jo vetëm për emisionin e saj por edhe për pamjen e jashtme fantastike...

Të gjithë sytë nga Luana Vjollca, ja sa provokuese shfaqet

më 12.2017 - Infokusi

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca gjithmonë di të fitojë vëmendjen e të tjerve, bukuroshja  pëlqehet shumë jo vetëm për emisionin e saj por edhe për pamjen e jashtme fantastike...

Ja sa provokuese shfaqet Luana Vjollca

më 12.2017 - Sovrani

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca gjithmonë di të fitojë vëmendjen e të tjerve, bukuroshja  pëlqehet shumë jo vetëm për emisionin e saj por edhe për pamjen e jashtme fantastike...

Luana prezanton makinën e saj super të shtrenjtë: E bukura dhe bisha (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon. Por makinën se kishte nxjerrë ndonjeherë Luana si këtë herë. Luana Vjollca ka publikuar disa...

Kjo është vetura që vozit Luana Vjollca

më 12.2017 - Aktuale

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për luksin në jetën e saj. Jo rrallë herë ajo frekuenton vende të ndryshme të botës.

FOTO/ Luana Vjollca na prezanton me 'bishën e saj', Por shikoni kush është e bukura...!

më 12.2017 - Syri

‘Bishë’ është një nga cilësimet që më shpesh  e dëgjojmë t’i drejtohen moderatores Luna Vjollca, për të nënkuptuar se ajo është e pa rezistueshme dhe mjaft sexy. Moderatorja ka publikuar një foto në Instagramin...

Luana Vjollca na prezanton me 'bishën e saj', ja surpriza e moderatores për fansat

më 12.2017 - Gazeta Express

‘Bishë’ është një nga cilësimet që më shpesh  e dëgjojmë t’i drejtohen moderatores Luna Vjollca, për të nënkutuar se ajo është e pa rrezistueshme dhe mjaft sexy. Moderatorkja ka publikuar një foto në Instagramin...

FOTOT/ “E bukura dhe bisha”

më 12.2017 - Java News

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në Instagramin e saj, ku duket si gjithmonë në super formë, por pas saj duket dhe makina. Duket se dhe atë e ka zgjedhur me shumë shije dhe mjaft të kushtueshme....

Marina Vjollca çdo herë e më e bukur

më 12.2017 - Sovrani

Ka pak javë që ka startuar emisionin e saj më të ri” Ces’t la vie”, shkruan Sovrani.info Po flasim për bukuroshen nga Tirana, Marina Vjollcën, e cila muaj më parë i dha fund beqarisë së bashku me Getin....

Luana prezanton makinën e saj super të shtrenjtë /Foto

më 12.2017 - Lajme.al

Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon. Por makinën se kishte nxjerrë ndonjeherë Luana si këtë herë. Luana Vjollca ka publikuar disa...

Luana Vjollca na prezanton me ‘bishën e saj’, ja surpriza e moderatores për fansat

më 12.2017 - Gazeta Monitor

‘Bishë’ është një nga cilësimet që më shpesh  e dëgjojmë t’i drejtohen moderatores Luna Vjollca, për të nënkutuar se ajo është e pa rrezistueshme dhe mjaft sexy. Moderatorkja ka publikuar një foto në Instagramin...

Luana publikon foto para veturës saj luksoze

më 12.2017 - Sovrani

Muaj më parë moderatorja simpatike e Top Channel, Luana Vjollca bleu një makinë të re e që ajo nuk hezitoi të tregonte në rrjetet sociale. E kësaj radhe ajo ka pozuar para saj, ku shfaqet e mrekullueshme,...

Kjo është vetura që vozit Luana Vjollca

më 12.2017 - Periskopi

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për luksin në jetën e saj. Jo rrallë herë ajo frekuenton vende të ndryshme të botës. Ajo poashtu nuk kursen asgjë për tu dukur...

Luana Vjollca një super femër

më 12.2017 - Sovrani

Luana Vjollca është njëra nga femrat më tërheqëse që ka Shqipëria, shkruan Sovrani.info Ajo ka një bukuri unike ani pse shpeshherë kritikohet keq për ndëryrjet kirurgjikale, por duhet cekur ajo ka linja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK