http://kariera.mk

Pekini: India shkel sovranitetin territorial të Kinës

më 12.2017 - Gazeta e re

Kina ka njoftuar se një dron indian “ka shkelur hapësirën ajrore të Kinës dhe i cili është rrëzuar në territorin e saj”, raporton BBC. Zyrtarët kinezë kanë njoftuar se incidenti ka ndodhur “kohët e fundit”,...

​Pekini: India shkel sovranitetin territorial të Kinës

më 12.2017 - KosovaPress

Zyrtarët kinezë kanë njoftuar se incidenti ka ndodhur "kohët e fundit", pa precizuar kohën, por vlerësuan se “India shkeli sovranitetin territorial të Kinës"./KosovaPress/ Temat: kina India dron Kjo web...

Droni i parë i pasagjerëve pa pilot mund të jetë taksia jonë ajrore e së ardhmes

më 12.2017 - Bota.al

Automjetet personale të fluturimit kanë qenë një ëndërr shkencore për dekada, por një kompani kineze duket se ka ndërtuar një të tillë. Ehang 184 është përshkruar si avioni i parë autonome i pasagjerëve...

Ndërtohet taksi i parë fluturues

më 12.2017 - Sovrani

Ehang 184 është një dron pasagjerësh i ndërtuar në Kinë që vjen drejt nga The Jetsons. Automjetet personale të fluturimit kanë qenë një ëndërr shkencore për dekada, por duket se kinezët tashmë e kanë ndërtuar...

Kina ndërton taksinë e parë fluturues

më 12.2017 - Tetova Sot

Fluturakja e parë autonome e udhëtarëve në botë mund të jetë taksi fluturues i së ardhmes. Ehang 184 është një dron pasagjerësh i ndërtuar në Kinë që vjen drejt nga The Jetsons. Automjetet personale të...

Kina ndërton taksinë e parë fluturuese

më 12.2017 - Gazeta Liria

Fluturakja e parë autonome e udhëtarëve në botë mund të jetë taksi fluturues i së ardhmes. Ehang 184 është një dron pasagjerësh i ndërtuar në Kinë që vjen drejt nga The Jetsons. Automjetet personale të...

Kina ndërton taksinë e parë fluturues

më 12.2017 - Gazeta e re

Fluturakja e parë autonome e udhëtarëve në botë mund të jetë taksi fluturues i së ardhmes. Ehang 184 është një dron pasagjerësh i ndërtuar në Kinë që vjen drejt nga The Jetsons, transmeton KosovaPress....

Kina ndërton taksinë e parë fluturues

më 12.2017 - KosovaPress

Ehang 184 është një dron pasagjerësh i ndërtuar në Kinë që vjen drejt nga The Jetsons, transmeton KosovaPress. Automjetet personale të fluturimit kanë qenë një ëndërr shkencore për dekada, por duket se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK