http://kariera.mk

Ekipet që vazhdojnë garën në Ligën e Evropës

më 12.2017 - Koha.net

Kanë përfunduar takimet e kualifikimeve për Ligën e Evropës, të zhvilluara sonte. Takimi më interesant ishte ai mes Arsenalit dhe Bate Borisov, ku londinezët fituan me rezultat 6-0. takimet e grupeve të...

​​Këto janë klubet që vazhdojnë garën në Ligën e Evropës

më 12.2017 - RTV 21

Kanë përfunduar takimet e kualifikimeve për Ligën e Evropës, të zhvilluara sonte Takimi më interesant ishte ai mes Arsenalit dhe BATE Borisov, ku londinezët fituan me rezultat 6-0. Në takimet e grupeve...

Kualifikohet AEK-u, Astana shtang Slavian, Gattuso ende pa fitore

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kanë përfunduar takimet për 6 nga 12 grupet e Europa Leagues, ndërsa janë dhënë edhe verdiktet e fundit. Kështu, AEK-u i Athinës ia ka dalë të sigurojë kualifikimin, falë barazimit pa gola në Vjenë, ndaj...

Skënderbeu barazon pas pjesës së parë

më 12.2017 - RTV 21

Në kuadër të Europa Ligue po zhvillohen ndeshjet e fazës së grupeve Në grupin A, Slavia Prague po humb vendas nga FC Astana me rezultat 0 me 1, ndërsa Villarreal dhe Maccabi Tel Aviv barazojnë 0 me 0....

Skuadrat që kanë kaluar në turin e ardhshëm të Ligës së Evropës

më 12.2017 - Periskopi

Kanë përfunduar takimet e kualifikimeve për Ligën e Evropës, të zhvilluara sonte. Takimi më interesant ishte ai mes Arsenalit dhe Bate Borisov, ku londinezët fituan me rezultat 6-0. takimet e grupeve të...

Kush mund të ndeshet kundër Arsenalit në Ligën e Evropës?

më 12.2017 - Periskopi

Arsenal është kualifikuar në raundin e ardhshëm të Ligës së Evropës. Ndërsa këto janë kundërshtarët e mundshëm të londinezëve: Spartak Moscow Napoli Celtic Borussia Dortmund FC Astana Partizan Belgrade...

​Këto janë klubet që vazhdojnë garën në Ligën e Evropës

më 12.2017 - KosovaPress

Takimi më interesant ishte ai mes Arsenalit dhe BATE Borisov, ku londinezët fituan me rezultat 6-0. Në takimet e grupeve të para, Skënderbeu I Korçës ishte I pafat të kualifikoet në garat e mëtejme, duke...

Skënderbeu humb nga Young Boys

më 12.2017 - KosovaPress

Djemtë Korçës nuk kanë arritur që të kualifikohen më tej në Ligën e Evropës, ndërsa pas kësaj humbje kanë mbetur në pozitën e 4-ët të Grupit B. Të parët kanë avancuar shqiptarët, me golin e Gavazajt (51’),...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK