http://kariera.mk

Dorëhiqet kryeministrja polake; dy ditë më parë priti Ramën

më 12.2017 - Zhurnal

Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo ka njoftuar dorëheqjen e saj nga posti. Lajmin e ka bërë të ditur një zëdhënëse e partisë konservatore në pushtet pasditen e së enjtes, e cila ka nënvizuar se akti...

Pasi priti Edi Ramën në vizitë zyrtare, jep dorëheqjen kryeministrja e Polonisë

më 12.2017 - NOA

Pak orë pasi priti Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama në një ceremoni zyrtare, Kryeministrja polake Beata Szydlo ka befasuar me vendimin e saj. Sipas asaj që raporton BBC, Kryeministrja polake ka ka firmosur...

Dorëhiqet kryeministrja e Polonisë një ditë pas takimit me Ramën

më 12.2017 - BalkanWeb

POLONI – Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo, ka dhënë sot dorëheqjen. Szlydo, e cila një ditë më parë priti në Varshavë kryeministrin Edi Rama, dha dorëheqjen ndaj posti i kryeministres dhe nga funksionet...

Dorëhiqet kryeministrja polake; në vend të saj ministri i Financave

më 12.2017 - Shqiptarja

Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo ka njoftuar dorëheqjen e saj nga posti. Lajmin e ka bërë të ditur një zëdhënëse e partisë konservatore në pushtet pasditen e së enjtes, e cila ka nënvizuar se akti...

Kryeministrja e Polonisë dorëhiqet një ditë pas takimit me Ramën

më 12.2017 - Albeu

Pasi priti ditën e djeshme në Varshavë, kryeministrin e Shqiëpërisë Edi Ramën, kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo, ka dhënë sot dorëheqjen . Szlydo dha dorëheqjen ndaj posti i kryeministres dhe nga...

FOTO/ Një ditë më parë u takua me Ramën, sot u largua nga detyra...

më 12.2017 - Syri

Një ditë më parë u takua me Kryeministrin Edi Rama, por sot u largua nga detyra. Kjo ka ndodhur me Kryeministren polake Beata Szyd?o, e cila ka dhënë dorëheqjen nga posti qeveritar dhe nga funksionet e...

Dorëhiqet një ditë pas takimit me Ramën kryeministrja e Polonisë

më 12.2017 - Mapo

Kryeministrja polake Beata Szydło, e cila nje dite me pare priti ne Varshave kryeministrin shqiptar Edi Rama, sot ka dhene dorëheqjen si kryeministre dhe nga funksionet e saj si kryetare partie. Mateusz...

Një ditë më parë u takua me Ramën, sot u largua nga detyra

më 12.2017 - Tetova Sot

Një ditë më parë u takua me Kryeministrin Edi Rama, por sot u largua nga detyra. Kjo ka ndodhur me Kryeministren polake Beata Szyd?o, e cila ka dhënë dorëheqjen nga posti qeveritar dhe nga funksionet e...

Kryeministrja e Polonisë jep dorëheje një ditë pas takimit me Ramën

më 12.2017 - InfoShqip

Pasi priti ditën e djeshme në Varshavë, kryeministrin e Shqiëpërisë Edi Ramën, kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo, ka dhënë sot dorëheqjen. Szlydo dha dorëheqjen ndaj posti i kryeministres dhe nga...

Takimin e fundit, me Edi Ramën. Kryeministrja polake largohet nga detyra…

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 3 Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo, mund të lërë postin javën e ardhshme. Gjasat janë që ajo të zëvendësohet nga Ministri i Financave dhe njëkohësisht kryetari i partisë Ligj dhe Drejtësi,...

Kryeministrja polake largohet nga detyra, takimi i fundit me Edi Ramen

më 12.2017 - Opinion

Kryeministrja e Polonisë, Beata Szydlo mund të lërë postin javën e ardhshme. Gjasat janë që ajo të zëvendësohet nga Ministri i Financave dhe njëkohësisht kryetari i partisë Ligj dhe Drejtësi, , Mateusz...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK