http://kariera.mk

Leonora Jakupi si një damë e vërtetë

më 12.2017 - RTV 21

Ajo shfaqet më e bukur se kurrë Këngëtarja  Leonora Jakupi komentohet pothuajse çdo herë  për bukurinë e saj.Ajo në fotografinë e saj të publikuar së fundi ka mahnitur me pamjen. Ndryshe këngëtarja së...

Këto imazhe të Leonorës do ju lënë pa fjalë, shikoni se si duket

më 12.2017 - GazetaBlic

Një ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura dhe më të preferuara në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për artisten Leonora Jakupi, e cila është duke na befasuar me pamjen e saj. Jemi mësuar të shohim çdoherë...

Këto imazhe të Leonorës do ju lënë pa fjalë, shikoni se si duket

më 12.2017 - GazetaBlic

Një ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura dhe preferuara në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për artisten Leonora Jakupi, e cila është duke na befasuar me pamjen e saj. Jemi mësuar të shohim çdoherë...

Këto imazhe të Leonorës do ju lënë pa fjalë, shikoni se si duket

më 12.2017 - Lajm

Një ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura dhe më të preferuara në trojet shqiptare. Bëhet fjalë për artisten Leonora Jakupi, e cila është duke na befasuar me pamjen e saj. Jemi mësuar të shohim çdoherë...

Leonora Jakupi më e bukur se kurrë

më 12.2017 - Periskopi

Një nga këngëtaret që gjithnjë komentohet për bukurinë, stilin dhe elegancën është Leonora Jakupi. Këngëtarja edhe pse më shumë se dy dekada në skenën muzikore vendore, ajo ende po arrin të marr vëmendjen...

Këto imazhe të Leonorës do ju lënë pa fjalë, shikoni se si duket

më 12.2017 - Bota Press

Një ndër këngëtaret më të njohura, më të bukura dhe më të preferuara në trojet shqiptare.Bëhet fjalë për artisten Leonora Jakupi, e cila është duke na befasuar me pamjen e saj.Jemi mësuar të shohim çdoherë...

Leonora Jakupi mbretëreshë e bukurisë

më 12.2017 - AlbPortali

Pavarësisht se vitet ikin, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura shqiptare. Loading... Këtë e tregojnë edhe fotot e fundit që grimeri i saj Arbëri ka publikuar...

Leonora Jakupi mbretëreshë e bukurisë

më 12.2017 - 10minuta

Pavarësisht se vitet ikin, këngëtarja e njohur Leonora Jakupi vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura shqiptare. Këtë e tregojnë edhe fotot e fundit që grimeri i saj Arbëri ka publikuar në murin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK