http://kariera.mk

Daci: Nënshkrimi i demarkacionit, gabim historik

më 12.2017 - Lajmi.net

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është gabim hsitorik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Daci e quan gabim historik nënshkrimin e Demarkacionit

më 12.2017 - GazetaBlic

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka vlerësuar se nënshkrimi i Marrëveshjes së Demarkacionit mes Kosovës dhe Malit të Zi në Vjenë është gabim historik. Ai ka thënë se se nënshkrimi i marrëveshjes...

Daci e quan gabim historik nënshkrimin e Demarkacionit

më 12.2017 - Gazeta Express

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka vlerësuar se nënshkrimi i Marrëveshjes së Demakracionit mes Kosovës dhe Malit të Zi në Vjenë është gabim hsitorik. Ai ka thënë se se nënshkrimi i marrëveshjes...

Ish-kreu i Kuvendit të Kosovës: Nënshkrimi i demarkacionit, gabim historik

më 12.2017 - BalkanWeb

KOSOVE -Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demarkacionitnë Vjenë, është gabim hisitorik. Në emisionin “Debat D”, Daci ka thënë se nënshkrimi i demarkacionit me...

Daci: Nënshkrimi i demarkacionit, gabim historik

më 12.2017 - Telegrafi

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është  gabim hsitorik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Nexhat Daci për demarkacionin: Gabim historik

më 12.2017 - GazetaBlic

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është  gabim historik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Daci: Nënshkrimi i demarkacionit, gabim historik

më 12.2017 - Albeu

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci , ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është gabim historik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Nexhat Daci për demarkacionin: Gabim historik

më 12.2017 - Infokusi

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është  gabim historik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Nexhat Daci për demarkacionin: Gabim historik

më 12.2017 - Bota Press

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është gabim historik.Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

Nexhat Daci e quan gabim historik nënshkrimin e demarkacionit

më 12.2017 - Periskopi

Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci, ka theksuar se nënshkrimi i demakracionit në Vjenë, është  gabim hsitorik. Në emisionin “Debat – D”, të RTV Dukagjinit, ai ka thënë se nënshkrimi i demarkimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK