http://kariera.mk

Nuk mjaftojnë problemet për Milanin e kinezëve

më 12.2017 - Medial

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit

më 12.2017 - Lajmi.net

UEFA pritet t’i ndëshkojë milanezët, në rast të një kualifikimi në Champions ose Europa League. Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milanin e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë...

UEFA refuzoi planin, reagon Milani: Po na bëjnë një funeral të parakohshëm

më 12.2017 - Syri

Pas verdiktit të UEFA-s, që nuk është e bindur nga potenciali i projektit financiar kinez, kuqezinjtë e Milanit duken shumë pranë greminës dhe qëndrojnë vetëm një hap larg pezullimit. Administratori i...

UEFA refuzoi planin, reagon Milani: Po na bëjnë një funeral të parakohshëm

më 12.2017 - Tetova Sot

Pas verdiktit të UEFA-s, që nuk është e bindur nga potenciali i projektit financiar kinez, kuqezinjtë e Milanit duken shumë pranë greminës dhe qëndrojnë vetëm një hap larg pezullimit. Administratori i...

​UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - RTV 21

Klubi italian mund të marrë një dënim të rëndë nga UEFA Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play...

Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit

më 12.2017 - Infokusi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milanin e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Milani afër përjashtimit nga UEFA

më 12.2017 - Lajm

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Milani rrezikon përjashtimin nga UEFA

më 12.2017 - Periskopi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Milan rrezikon përjashtimin nga Liga e Evropës

më 12.2017 - Periskopi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit

më 12.2017 - Albeu

Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk ka pranuar “Voluntary Agreement” të propozuar nga drejtuesit kuqezi. Projekti i Li...

UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - KosovaPress

Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play Financiar . Projekti i presidentit Li Yonghong, i prezantuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK