http://kariera.mk

Tarjneri i Milanit shprehet i mërzitur pas humbjes 2-0 ndaj Rijekës: Duhet të ndryshojmë mentalitet

më 12.2017 - Albeu

Gennaro Gattuso dha një konferencë për shtyp të pasionuar pas disfatës së tyre "të turbullt" ndaj Rijekës . "Ne kemi nevojë për të ndryshuar mentalitetin." Rossonerët u mundën 2-0 në ndeshjen finale të...

Gattuso dështon sërish! Milani mposhtet nga Rijeka

më 12.2017 - Java News

Më keq se kaq nuk mund të shkonte aventura e Gennaro Gattuso në 2 takimet e para me skuadrën e Milanit. Pasi barazoi me Beneventon në Serie A, Milani është mposhtur edhe në Europa League në ndeshjen e...

FOTO/ “Plas” gallata në rrjetet sociale, Milan dhe Gattuso për të ardhur keq…

më 12.2017 - Newsport

Milani mori një tjetër rezultat negativ. Kësaj here kuqezinjtë u mposhtën me shifrat 2-0 nga Rijeka në Europa League.Rrjetet sociale kanë shpërthyer sërish në ironi ndaj trajnerit të sapo-emëruar të Milani-t,...

Portieri i Beneventos përshkruan golin ndaj Milanit

më 12.2017 - Klan Kosova

Alberto Brignoli, portieri që ia siguroi Beneventos pikën e parë në Serie A, në përballjen ndaj një gjiganti si Milan, ka shpjeguar momentin kur e kishte shënuar golin. Ai realizoi në minutën e fundit...

'Shpërthen' Gattuso: Ky futbollist i Milanit është fajtor për golin e Brignolit

më 12.2017 - Syri

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka pranuar haptazi se Ignazio Abate ka qenë fajtori kryesor për golin e portierit Brignoli në barazimin 2-2 me Beneventon. “Nuk është e lehtë të kontestosh një pikë...

Gattuso fajëson këtë lojtar tek goli i Brignolit

më 12.2017 - Albeu

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka treguar se cili futbollist i tij ka qenë fajtor për golin e portierit të Beneventos, Brignoli Gennaro Gattuso e ka pranuar haptazi se Ignazio Abate ka qenë fajtori...

​Gattuso: Ky futbollist i Milanit është fajtor për golin e Brignolit

më 12.2017 - Gazeta Express

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka treguar se cili futbollist i tij ka qenë fajtor për golin e portierit të Beneventos, Brignoli Gennaro Gattuso e ka pranuar haptazi se Ignazio Abate ka qenë fajtori...

Debuton në Europë në një ndeshje pa vlerë, por Gatusso befason me deklaratën e tij

më 12.2017 - Syri

Genaro Gattuso do të debutojë si trajner edhe në Europë, teksa Milani do të ndeshet nesër në mbrëmje me Rijekën, në ndeshjen e fundit të fazës në grupe. Ky takim nuk ka asnjë vlerë për renditjen, pasi...

Debuton në Europë në një ndeshje pa vlerë, por Gatusso befason me deklaratën e tij

më 12.2017 - Tetova Sot

Genaro Gattuso do të debutojë si trajner edhe në Europë, teksa Milani do të ndeshet nesër në mbrëmje me Rijekën, në ndeshjen e fundit të fazës në grupe. Ky takim nuk ka asnjë vlerë për renditjen, pasi...

Gattuso çmend të gjithë, ja cilin futbollist e fton në ndeshjen kundër Rijekës

më 12.2017 - Infokusi

Riccardo Forte, sulmuesi i  të rinjve të Milanit, është thirrur nga Gattuso për ndeshjen e Evropa League kundër Rijekës, transmeton ORAinfo. Sulmuesi i ri 18 vjeçar  zgjodhi fanellën  me numrin 27. Ky...

Gattuso – Bonucci, ja çfarë ndodhi pas barazimit ndaj Beneventos

më 12.2017 - Lajmi.net

. Trajneri i ri i Milanit, Gennaro Gattuso ka krijuar menjëherë raport të fuqishëm me kapitenin e ekipit, Leonardo Bonucci. “Tuttosport” ka njoftuar se ata kanë biseduar pas barazimit ndaj Beneventos duke...

Pas barazimit me Beneventon, Gattuso thërret në takim Bonuccin, u diskutua për…

më 12.2017 - Sovrani

Trajneri i ri i Milanit, Gennaro Gattuso ka krijuar menjëherë raport të fuqishëm me kapitenin e ekipit, Leonardo Bonucci. “Tuttosport” ka njoftuar se ata kanë biseduar pas barazimit ndaj Beneventos duke...

Gattuso – Bonucci, ja çfarë ndodhi pas barazimit ndaj Beneventos

më 12.2017 - Infokusi

Trajneri i ri i Milanit, Gennaro Gattuso ka krijuar menjëherë raport të fuqishëm me kapitenin e ekipit, Leonardo Bonucci. “Tuttosport” ka njoftuar se ata kanë biseduar pas barazimit ndaj Beneventos duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK