http://kariera.mk

Grupi i “Lelaj” aktiv prej vitit 2014

më 12.2017 - Klan

Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit 2014. Sipas hetimeve të kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, nënkomisari i policisë,...

U prangos për 2.4 ton drogë, por zyrtari i lartë i policisë akuzohet edhe për një tjetër ngarkesë…

më 12.2017 - Mapo

Nënkomisari i Policisë Fieri, Festim Lelaj, akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe për një ngarkesë tjetër droge me rreth 350 kg kanabis të dërguar në vitin 2014 nga Porti i Vlorës drejt brigjeve...

“Jo vetëm nga porti i Durrësit”, prokuroria zbulon pikat e trafikut të drogës për në Itali

më 12.2017 - NOA

Krijimi i lehtësirave për të trafikuar 2.5 ton kanabis drejt Italisë nga porti i Durrësit ku ishte i përfshirë dhe u arrestua nën komisari i policisë Festim Lelaj nuk është episodi i vetëm. Burime nga...

Trafikuan 2.5 tonë drogë, zbardhen detaje mbi grupin Lelaj

më 12.2017 - Albeu

Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit 2014. Sipas hetimeve të kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, nënkomisari i policisë,...

Fakte nga dosja e hashashit: Nënkomisari i Fierit trafikonte drogë prej 3 vitesh

më 12.2017 - Lajmi.net

Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit 2014. Sipas hetimeve të kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, nënkomisari i policisë,...

Fakte nga dosja e hashashit: Nënkomisari i Fierit trafikonte drogë prej 3 vitesh

më 12.2017 - Opinion

Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit 2014. Sipas hetimeve të kryera nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, nënkomisari i policisë,...

U prangos për 2.4 ton drogë, por zyrtari i lartë i policisë akuzohet edhe për 1 ngarkesë tjetër kanabisi

më 12.2017 - Syri

Nënkomisari i Policisë Fieri, Festim Lelaj, akuzohet nga Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe për një ngarkesë tjetër droge me rreth 350 kg kanabis të dërguar në vitin 2014 nga Porti i Vlorës drejt brigjeve...

Droga drejt Italisë, prokuroria: Grupi trafikoi dhe nga Vlora

më 12.2017 - Gazeta Express

Krijimi i lehtësirave për të trafikuar 2.5 ton kanabis drejt Italisë nga porti i Durrësit ku ishte i përfshirë dhe u arrestua nën komisari i policisë Festim Lelaj nuk është episodi i vetëm. Burime nga...

Droga drejt Italisë, Prokuroria: Grupi trafikoi dhe nga Vlora

më 12.2017 - Shqiptarja

Krijimi i lehtësirave për të trafikuar 2.5 ton kanabis drejt Italisë nga porti i Durrësit ku ishte i përfshirë dhe u arrestua nën komisari i policisë Festim Lelaj nuk është episodi i vetëm. Burime nga...

Ndalohet një i shumëkërkuar

më 12.2017 - RTSH

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar, të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e trafikut të drogës. 41 vjeçari nga Burreli Marko Bushi akuzohet se një...

Hetimet për 2.5 ton kanabis, porti i Durrësit nën masa të rrepta sigurie

më 12.2017 - Mapo

Masa të rrepta sigurie verehen në pikën kufitare të Portit të Dirrësit. Të gjithë kamionët qe nisen për në itali, autobus, autovetura dhe bagazhet e pasagjerëve kontrollohen rreptësisht nga agjencitë që...

Ishte shpallur në kërkim, kapet organizatori i një bande droge në kryeqytet

më 12.2017 - Sot News

Policia e Tiranës ka kapur dhe ndaluar një person shumë të kërkuar, të shpallur në kërkim,  të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve...

Kërcënoi prokurorin dhe policinë, arrestohet i shumëkërkuari nga Burreli

më 12.2017 - Indeks.mk

Policia e Shtetit, ka bërë me dije ditën e sotme se ka arrestuar një person shumë të kërkuar, të shpallur në kërkim, të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit...

Kërcënoi Prokurorin dhe policinë, kapet “i forti” i Burrelit, organizator i një bande droge (EMRI)

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Policia e Tiranës ka kapur dhe ndaluar një person shumë të kërkuar, të shpallur në kërkim,  të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe trafikimit...

Kërcënoi prokurorin dhe policinë, arrestohet i shumëkërkuari nga Burreli

më 12.2017 - Gazeta Express

Policia e Shtetit, ka bërë me dije ditën e sotme se ka arrestuar një person shumë të kërkuar, të shpallur në kërkim, të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit...

Tiranë, kapet i shumëkërkuari si organizator i trafikut të drogës

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Një person i shumëkërkuar, i dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike, është vënë në prangat e policisë së Tiranës. Në kuadër...

Droga/ Kapet matjani që kërcënoi prokurorin, lëvizte lirshëm në Tiranë

më 12.2017 - Opinion

Është arrestuar në Tiranë Marko Bushi, 41 vjeç, banues në Urakë të Burrelit. Ai akuzohet për kultivim droge dhe ishte shpallur në kërkim prej 1 viti. Policia e Shtetit bëri të ditur se ky person gjatë...

Arrestohet ‘kapoja’ i drogës nga Burreli: Kërcënoi prokurorin

më 12.2017 - Mapo

Ndalohet një person i shumëkërkuar i dyshuar si organizatori i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe të trafikimit të drogës. Sipas Ora News, i ndaluari është Marko Bushi banues...

Kreu i një grupi kriminal, kapet mes Tiranës i rrezikshmi nga Burreli

më 12.2017 - Albeu

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person të shumë kërkuar nga Burreli të identifikuar si Marko Bushi. Bushi akuzohet si organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut të drogës. Specialistët...

I SHUMËKËRKUAR PËR DROGË DHE KËRCËNIM NDAJ POLICISË, E KAPIN NË LOKAL

më 12.2017 - NOA

Një person i shumëkërkuar, i dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike, është vënë në prangat e policisë së Tiranës. Në kuadër...

Arrestohet në një lokal në Tiranë, shumë i kërkuari nga Burreli, kreu i një grupi kriminal/ Ja emri

më 12.2017 - Syri

Policia e Tiranës dhe FSHF-ja kanë arrestuar në një lokal në Tiranë,  një person nga Burreli shumë të kërkuar, Marko Bushin, i cili dyshohet si organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut...

PD u rikthehet sulmeve ndaj qeverisë, Alibeaj: Kjo qeveri nuk jep garanci për luftën ndaj krimit, Rama po bën përpjekje të marrë organet e drejtësisë

më 12.2017 - Sot News

Partia Demokratike pas një pauze dyjavore u është rikthyer akuzave të drogës dhe krimit. Pikërisht në momentin kur Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker deklaroi se Shqipëria ka bërë hapa...

Kapet burrelsi i shumëkërkuar, 'koka' e një bande kriminale

më 12.2017 - Shqiptarja

Policia e Tiranës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim, i cili dyshohet të jetë organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut të drogës. Uniformat blu kanë kapur të shumëkërkuarin...

2.5 ton drogë drejt Ankonas, pas nënkomisarit ndalohen dhe 2 doganierë e 2 policë

më 12.2017 - Sot News

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e djeshme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar Durrës, një doganier në...

Trafiku ndërkombëtar i 2.5 ton kanabis/ Alibeaj: Duhet të krijohet një qeveri e pakapur nga krimi dhe droga

më 12.2017 - Klan

Partia Demokratike ka reaguar pas arrestimit të tre efektivëve të policisë te dyshuar si të përfshirë në trafikimin e 2.5 tonëve kanabis drejt Italisë. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se ky rast gjithashtu...

Kapet organizatori i një bande droge, kërcënoi prokurorinë dhe policinë

më 12.2017 - Blitz

Specialistët e Sektorit Kundër Narkotikëve në bashkëpunim me Drejtorinë  e Forcës së Posaçme Operacionale, kanë organizuar dhe finalizuar me sukses operacionin e koduar “MYZË”. Në një lokal në rrugën “Jordan...

Rama nuk jep asnjë garanci – zgjidhja e vetme, qeveria antimafia

më 12.2017 - Gazeta 55

Pas zbulimit të një celule tjetër policore që drejtonte trafikun e kanabisit, deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj shpalli se qeveria nuk jepte më asnjë garanci për të luftuar krimin e drogën dhe zgjidhje...

Në kërkim për trafik droge, kapet burrelsi i shpallur në kërkim

më 12.2017 - Java News

Policia e Tiranës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim, i cili dyshohet të jetë organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut të drogës. Uniformat blu kanë kapur të shumëkërkuarin...

Një i arrestuar për 10 mijë rrënjë kanabis kërcënoi prokurorin dhe policinë

më 12.2017 - Illyria

42 vjeçari nga Burreli, ndalimi i të cilit u njoftua sot, akuzohet se një vit më parë ka këcënuar prokurori n dhe forcat e policisë të cilët kishin shkuar për të asgjësuar dy parcela me mbi 10  rrënjë...

Kërcënoi Prokurorin dhe policinë, kapet “i forti” i Burrelit, organizator i një bande droge (EMRI)

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Policia e Tiranës ka kapur dhe ndaluar një person shumë të kërkuar, të shpallur në kërkim, të dyshuar si organizator i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve...

Kreu i një grupi kriminal, kapet mes Tiranës i rrezikshmi nga Burreli

më 12.2017 - Periskopi

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person të shumë kërkuar nga Burreli të identifikuar si Marko Bushi. Bushi akuzohet si organizator i një grupi të strukturuar kriminal të trafikut të drogës. Specialistët...

Enkelejd Alibeaj: Rama nuk jep asnjë garanci, ja zgjidhja e vetme që mbetet…

më 12.2017 - Zhurnal

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se po bën çdo përpjekje për të vënë nën kontroll sistemin e ri të drejtësisë, duke kapur institucionet. Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj tha se së fundmi...

PD akuzon Ramën e Xhafajn, Alibeaj: nuk ka asnjë garanci se droga do luftohet

më 12.2017 - Vizion Plus

Pas arrestimit te nenkomisarit te Fierit e dy efektiveve te policisë kufitare ne Durres për ngarkesën e 2.5 toneve droge ka reaguar Opozita. Partia demokratike akuzon kryeministrin Rama e ministrin e brendshem...

Përfshirja e policisë në trafikun e drogës, Alibeaj: Rama arkitekti dhe krimineli që ideon çdo gjë

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj nga selia blu lëshoi një sërë akuzash në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Duke marrë shkas nga kamioni me drogë që u bllokua...

PD: Rama të ikë një orë e më parë, vendi ka nevojë për qeveri antimafia

më 12.2017 - Gazeta Tema

Partia Demokratike akuzoi sot kryeministrin Rama se po përpiqet për të vënë nën kontroll sistemin e ri të drejtësisë. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se kryeministri kërkon të kapë edhe kryeprokurorin. Sipas...

PD: Policia e kriminalizuar, Xhafaj po vijon trashëgiminë e Tahirit

më 12.2017 - Shqiptarja

Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka deklaruar pasditen e së mërkurës se, hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda mbi trafikun e drogës kanë risjellë në vëmendje problemin e rëndë të kriminalizimit të...

Përfshirja e policisë në trafikun e drogës, Alibeaj: Rama arkitekti dhe krimineli që ideon çdo gjë

më 12.2017 - Mapo

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj nga selia blu lëshoi një sërë akuzash në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Duke marrë shkas nga kamioni me drogë që u bllokua në portin...

PD I RIKTHEHET AKUZAVE PËR TAHIRIN DHE TREGON ALTERNATIVËN: JA SI LUFTOHET KRIMI

më 12.2017 - NOA

“Kjo qeveri nuk jep garanci kundër krimit.” Thirrja është bërë nga Partia Demokratike përmes deputetit Enkelejd Alibeaj në një deklaratë për mediat pranë selisë blu. Deputeti Alibeaj u rikthye edhe një...

Alibeaj: Droga ‘pushton’ Shqipërinë, Rama të largohet një orë e më parë

më 12.2017 - Gazeta Express

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj hodhi sërish akuza ndaj policisë së Shtetit. Sipas tij hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, kanë risjellë edhe një herë në vëmendje problemin e rëndë...

Përfshirja e policisë në trafikun e drogës, Alibeaj akuzon qeverinë

më 12.2017 - Sot News

Deputeti demokart Enkelejd Alibeaj akuzoi kryeministrin Edi Rama dhe qeverinë e tij që nga selia blu. Duke marrë shkas nga kamioni me drogë që u bllokua në portin e Durrësit me 2.5 ton kanabis, ku ishin...

Alibeaj: Qeveria nuk jep garanci për të luftuar krimin, të krijohet një qeveri anti mafie

më 12.2017 - Opinion

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj të mërkurën pasdite ka deklaruar se qeveria nuk jep garanci për të luftuar krimin, ndaj duhet të krijohet një qeveri anti mafie. “ Kjo qeveri nuk jep garanci...

Enkelejd Alibeaj: Rama nuk jep asnjë garanci, ja zgjidhja e vetme që mbetet…

më 12.2017 - Syri

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se po bën çdo përpjekje për të vënë nën kontroll sistemin e ri të drejtësisë, duke kapur institucionet. Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj tha se së fundmi...

Enkelejd Alibeaj: Rama nuk jep asnjë garanci, ja zgjidhja e vetme që mbetet…

më 12.2017 - Tetova Sot

Partia Demokratike akuzoi Kryeministrin Edi Rama se po bën çdo përpjekje për të vënë nën kontroll sistemin e ri të drejtësisë, duke kapur institucionet. Deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj tha se së fundmi...

Kamioni me 2.5 tonë drogë, në pranga 2 policë e 2 doganierë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kalimi i kamionit me 2.5 tonë lëndë narkotike nga porti i Durresit ka çuar në pranga sot edhe katër persona të tjerë, mes të cilëve, dy policë në pikën e kalimit kufitar, një doganier dhe një agjent doganor....

Nënkomisari Lelaj, koordinator i trafikut të drogës

më 12.2017 - RTV 21

Arrestime për sasinë e 2.5 tonëve kanabis Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi detaje të reja lidhur me arrestimet për sasinë e 2.5 tonëve kanabis që u kap në janar në Ankona. Pas kapjes së nënkomisarit...

Droga “fikte” skanerin në Durrës, arrestohen dy policë dhe dy doganierë

më 12.2017 - Lajme.al

Prokuroria dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Ngjarja ka ndodhur në janar të këtij viti,...

Droga “fikte” skanerin, arrestohen dy policë dhe dy doganierë

më 12.2017 - Ina

rokuroria dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Ngjarja ka ndodhur në janar të këtij viti,...

Droga “fikte” skanerin; arrestohen dy policë dhe dy doganierë

më 12.2017 - Lajmi.net

Prokuroria e Shqipërisë dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Ngjarja ka ndodhur në janar...

Arrestimi i policëve për trafik droge, Alibeaj: Sot duhet krijuar qeveri anti-mafia

më 12.2017 - Java News

Deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas aksionit në të cilin u arrestuan dy punonjës policie, të akuzuar për trafikimin e 2.5 tonëve kanabis në Itali. Nga selia blu, Alibeaj deklaroi...

Droga ?fikte? skanerin, arrestohen dy policë dhe dy doganierë

më 12.2017 - Albeu

Prokuroria dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Nga hetimet ka rezultuar se janë krijuar...

Droga “fikte” skanerin, arrestohen dy policë dhe dy doganierë

më 12.2017 - Medial

Prokuroria dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Ngjarja ka ndodhur në janar të këtij viti,...

Droga “fikte” skanerin, si u zbulua polici i arrestuar

më 12.2017 - Gazeta Express

Prokuroria dyshon se ka të tjerë policë që me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndihmuar kalimin e 2.5 ton kanabis nga Porti i Durrësit në drejtim të Ankonas. Ngjarja ka ndodhur në janar të këtij viti,...

Droga në Ankona/ Polici i Fierit, “koka” e grupit që trafikonte me kamionë

më 12.2017 - Gazeta Express

Një nënkomisar i Policisë së Fierit dyshohet se është organizator i një grupi të strukturuar kriminal, që trafikonte drogë nga Shqipëria drejt Italisë. Bëhet fjalë për shtetasin Festim Lelaj, i cili është...

Nënkomisari Lelaj, koordinator i trafikut të drogës

më 12.2017 - Mapo

Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi detaje të reja lidhur me arrestimet për sasinë e 2.5 tonëve kanabis që u kap në janar në Ankona. Pas kapjes së nënkomisarit të Fierit, Festim Lelaj në pranga ranë...

Trafiku i drogës, arrestohen policë e doganierë

më 12.2017 - RTSH

Katër zyrtarë të tjerë të policisë dhe të doganës u arrestuan me kërkesën e prokurorisë së krimeve të rënda për 2.5 tonët e kanabisit të sekuestruara në Ankona të Italisë në muajin janar. Nga hetimet e...

Droga drejt Italisë, ndalohen 3 efektivë policie

më 12.2017 - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, u ndaluan me urdhër të Prokurorisë tre efektivë të policisë, mes të cilëve një oficer i lartë, Festim Lelaj, nënkomisar në Komisariatin e Fierit dhe dy punonjës të Drejtorisë së Kufirit në...

Nënkomisari Lelaj, koordinator i trafikut të drogës

më 12.2017 - Vizion Plus

Prokuroria e Krimeve të Rënda publikoi detaje të reja lidhur me arrestimet për sasinë e 2.5 tonëve kanabis që u kap në janar në Ankona. Pas kapjes së nënkomisarit të Fierit, Festim Lelaj në pranga ranë...

Kamioni me 2,5 ton drogë drejt Italisë, arrestohen 2 zyrtarë të policisë dhe 2 doganierë (Emrat)

më 12.2017 - BalkanWeb

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Kamioni me drogë në Durrës u ndihmua nga zyrtarë të lartë, në pranga policë dhe doganierë

më 12.2017 - TV Koha

Prokuroria e Krimeve të Rënda del me deklaratë lidhur me ndalimet për trafikimin e 2.5 ton lëndë narkotike nga Durrësi në drejtim të Ankonas, në Itali. Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime...

Kamioni me 2.5 tonë drogë, në pranga katër të tjerë; mes tyre 2 policë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kalimi i kamionit me 2.5 tonë lëndë narkotike nga porti i Durresit ka çuar në pranga sot edhe katër persona të tjerë, mes të cilëve, dy policë në pikën e kalimit kufitar, një doganier dhe një agjent doganor....

Trafiku i 2.5 tonë drogë, ndalohen edhe 4 persona, mes tyre 2 policë

më 12.2017 - Mapo

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krimet e Rënda lidhur me trafikimin e 2.5 tonë lëndëve narkotike nga Durrësi në drejtim të Ankonas në Itali, janë ndaluar edhe katër persona të tjerë. Mes tyre...

U kapën me 2,5 ton drogë drejt Italisë, pranga 2 zyrtarëve të policisë dhe 2 doganierëve

më 12.2017 - Sot News

Dy zyrtarë policie dhe dy doganierë janë vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi u kapën me 2.5 ton drogë drejt Italisë. Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme...

Kamioni me drogë në Durrës u ndihmua nga zyrtarë të lartë, në pranga policë dhe doganierë

më 12.2017 - NOA

Prokuroria e Krimeve të Rënda del me deklaratë lidhur me ndalimet për trafikimin e 2.5 ton lëndë narkotike nga Durrësi në drejtim të Ankonas, në Itali. Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime...

E FUNDIT/ Kaluan 2.5 tonë drogë në portin e Durrësit, policia e doganierë në pranga

më 12.2017 - Albeu

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda , paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës , një doganier...

2.5 ton hashash/ Pas policit të Fierit arrestohen policë të kufirit dhe doganierë

më 12.2017 - Opinion

Një ditë pas arrestimit të Festim Lelajt nënkomisar në Drejtorinë e Policisë së Fierit në pranga kanë rënë edhe policë të tjerë dhe doganierë. Ata akuzohen se kanë favorizuar trafikun e madh e hashashit...

Arrestohen dy policë dhe 2 doganierë për kamionin me 2.5 ton kanabis nga porti i Durrësit/ Ja emrat

më 12.2017 - Syri

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

2.5 ton drogë drejt Ankonës, të tjera arrestime në radhët e policisë dhe zyrtarëve të shtetit

më 12.2017 - Gazeta Express

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Arrestohen dy policë dhe 2 doganierë për kamionin me 2.5 ton kanabis nga porti i Durrësit

më 12.2017 - Syri

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

2.5 ton hashash/ Pas policit të Fierit arresohen policë të kufirit dhe doganierë

më 12.2017 - Opinion

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

2.5 ton drogë nga Durrësi, ndalohen 2 policë, një doganier dhe agjent

më 12.2017 - Shqiptarja

Përditësim informacioni, lidhur me ndalimet për trafikimin e 2.5 ton lëndë narkotike nga Durrësi në drejtim të Ankonas)

2.5 ton drogë drejt Ankonës, të tjera arrestime në radhët e policisë dhe zyrtarëve të shtetit

më 12.2017 - Tetova1

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Oficeri i arrestuar për 2.5 tonë drogë, lidhje me policin famëkeq

më 12.2017 - Ina

Festim Lelaj, nënkomisari i Fierit i arrestuar mbrëmjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në drejtim të Italisë, sipas prokurorisë, ka qenë pjesë e një zinxhiri...

Arrestohen dy policë shqiptarë me drogë

më 12.2017 - Lajm

Kalimi i kamionit me 2.5 tonë lëndë narkotike nga porti i Durresit ka çuar në pranga sot edhe katër persona të tjerë, mes të cilëve, dy policë në pikën e kalimit kufitar, një doganier dhe një agjent doganor....

Nënkomisari i arrestuar dje, miku i një ish-polici të shumëkërkuar

më 12.2017 - Albeu

Festim Lelaj , nenkomisari i Fierit i arrestuar mbremjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në drejtim të Italisë, sipas prokurorisë, ka qënë pjesë e një zinxhiri...

Oficeri i arrestuar për 2.5 tonë drogë, lidhje me policin famëkeq

më 12.2017 - Mapo

Festim Lelaj, nënkomisari i Fierit i arrestuar mbrëmjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në drejtim të Italisë, sipas prokurorisë, ka qenë pjesë e një zinxhiri...

Urdhër-ndalimi për nën/komisarin e policisë Fier, organizoi trafikun e 2.5 ton drogë drejt Italisë

më 12.2017 - Ina

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar urdhër-ndalimi ndaj nënkomisarit të Policisë së Fierit, Festim Lelaj, nën akuzën e organizatorit të trafikut të një sasie prej 2.5 ton drogë në drejtim të Italisë....

Trafiku i 2.5 ton hashash/ Kush është nënkomisari i policisë Festim Lelaj

më 12.2017 - Opinion

Festim Lelaj, efektiv policie nga Vlora, me detyrë nënkomisar në Drejtorinë e Policisë së Fierit është arrestuar mbrëmjen e djeshme nën akuzë për trafikimin e 2.5 ton hashash nga Shqipëria drejt Italisë....

Nënkomisari i arrestuar dje, miku i një ish-polici të shumëkërkuari, si e shpëtoi nga vrasja

më 12.2017 - Syri

Festim Lelaj, nenkomisari i Fierit i arrestuar mbremjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në drejtim të Italisë, sipas prokurorisë, ka qënë pjesë e një zinxhiri...

Drejt Italisë 2.5 t drogë, arrestohet nënkomisari i Policisë së Fierit

më 12.2017 - Koha.net

Një operacion i Prokurorisë për Krime të Rënda përfundoi me ndalimin e disa personave, përfshirë edhe një oficer të lartë policie, i cili konsiderohet në rolin e organizatorit, të dyshuar si përgjegjës...

2.5 ton drogë drejt Ankonës, të tjera arrestime në radhët e policisë dhe zyrtarëve të shtetit

më 12.2017 - AlbPress

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Nënkomisari i Fierit i arrestur dje miku i të kërkuarit Avduli, si e shpëtoi nga vrasja

më 12.2017 - Gazeta Express

Festim Lelaj, një efektiv policie nga Vlora por me detyrë nënkomisar në drejtorinë e Fierit, është arrestuar mbrëmjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në...

Policia ndalon 4 persona, përfshi zyrtarë për trafikun e 2,5 kg.drogë në Itali

më 12.2017 - Illyria

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Arrestohet nënkomisari i Policisë së Fierit, trafikoi rreth 2.5 ton drogë drejt Italisë

më 12.2017 - Sot News

Një zyrtar policie është arrestuar dje nga policia pas një hetimi disa mujor nga prokuroria për trafikun e 2.5 ton drogë në Ankona, Itali. Një operacion i Prokurorisë për Krime të Rënda përfundoi me ndalimin...

2.5 t kanabis, polici i arrestuar dje, miku i të kërkuarit Avduli

më 12.2017 - Shqiptarja

Festim Lelaj, një efektiv policie nga Vlora por me detyrë nënkomisar në drejtorinë e Fierit, është arrestuar mbrëmjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në...

2.5 ton kanabis kaluar nga Porti i Durrësit: katër arrestime të tjera (emrat)

më 12.2017 - Te Sheshi

Krimet e Rënda kanë dhënë të tjera detaje në lidhje me ndalimet për 2.5 drogë të kapura në Ankona  muaj më parë, sasi e cila ka çuar në pranga një efektiv të lartë të Policisë së Vlorës mbrëmjen e së martës....

Oficeri i arrestuar për 2.5 tonë drogë, lidhje me policin famëkeq

më 12.2017 - Tetova1

Festim Lelaj, nënkomisari i Fierit i arrestuar mbrëmjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drogë nga Shqipëria në drejtim të Italisë, sipas prokurorisë, ka qenë pjesë e një zinxhiri...

Pranga policit, shërbëtor të Habilajve

më 12.2017 - Lajmi.net

Festim Lelaj, 44 vjeç, e ka nisur karrierën në polici duke ardhur njëherësh me nisjen e punës së ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Në vjeshtën e vitit 2013 do të vendosej në sektorin e kufirit, në...

Kamioni me 2,5 ton drogë drejt Italisë, arrestohen 2 zyrtarë të policisë dhe 2 doganierë (Emrat)

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Në vijim të operacionit të Prokurorisë për Krime të Rënda, paraditen e sotme janë ndaluar edhe 4 persona të tjerë, dy prej të cilëve punonjës policie në Pikën e kalimit kufitar, Durrës, një doganier në...

Arrestohet një zyrtar i policisë në Fier, i dyshuar si organizator i trafikut të drogës

më 12.2017 - Albinfo

Me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, e cila më shumë se dhjetë muaj kishte bërë hetime, është arrestuar mbrëmë Festim Lelaj, nënkomisar në Drejtorinë e Policisë së Fierit, transmeton albinfo.ch....

Një ish-vartës i Tahirit në pranga: paguhej si oficeri anti-droge, drejtonte trafik kanabisi

më 12.2017 - Te Sheshi

Një ish-drejtues i lartë i Policisë së Vlorës, Festim Lelaj, me gradë nënkomisar dhe që deri dje në mbrëmje ishte me detyre në në Drejtorinë e Policisë së Fierit, ka rënë në pranga nën akuzën e drejtimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK