http://kariera.mk

Drogë dhe makina luksoze, bien në pranga trafikantët shqiptarë

para 10 muajve - NOA

Një tjetër bandë e trafikut të narkotikëve në përbërje të të cilëve kishte edhe shqiptarë, është shkatërruar nga Policia e Italisë. Lajmi bëhet i ditur nga mediat e vendit fqinj, sipas të cilave rreth...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, si u kap shqiptari me ‘Audin’ luksoz

para 10 muajve - Mapo

Policia italiane ka sekuestruan 42 kg kanabis në Pordenone, ndërsa në pranga ranë 5 persona, mes tyre 2 shqiptarë. ‘Ansa’ shkruan se operacionit u krye gjatë natës së kaluar në zonën e qendrës tregëtare...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, si u kap shqiptari me ‘Audin’ luksoz

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI- Policia italiane ka sekuestruan 42 kg kanabis në Pordenone, ndërsa në pranga ranë 5 persona, mes tyre 2 shqiptarë. ‘Ansa’ shkruan se operacionit u krye gjatë natës së kaluar në zonën e qendrës tregëtare...

Shkatërrohet banda e drogës, në kurthin e policisë italiane bien edhe dy shqiptarë

para 10 muajve - Gazeta Express

Policia italiane ka shkatërruar një grup të strukturuar që trafikonte marijuanë në territorin e shtetit fqinj. Në pranga kanë rënë 5 persona, përfshi këtu edhe dy shtetas me origjinë shqiptare. Operacioni...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, arrestohen 5 persona, mes tyre 2 shqiptarë

para 10 muajve - Sot News

Pesë persona janë arrestuar nga policia italiane ku mes tyre dy janë shqiptarë pasi janë sekuestruar 42 kilogramë kanabis në Pordenone. “Ansa” shkruan se operacionit u krye gjatë natës së kaluar në zonën...

Aksion tjetër i policisë italiane kundër drogës, përsëri shqiptarë të arrestuar

para 10 muajve - Albeu

Pesë persona, dy shqiptarë e tre italianë, janë arrestuar nga karabinierët në Pordenone, ndërkohë që është sekuestruar 42 kile marijuanë. Operacioni u konkludua mbrëmë vonë, në zonën e qendrës tregtare...

FOTO/ 5 të prangosur me 42 kg drogë. Ja ku është bërë operacioni

para 10 muajve - Syri

Pesë persona, dy shqiptarë e tre italianë, janë arrestuar nga karabinierët në Pordenone, ndërkohë që është sekuestruar 42 kile marijuanë. Operacioni u konkludua mbrëmë vonë, në zonën e qendrës tregtare...

Makina luksoze e drogë, shkatërrohet banda shqiptare në Itali

para 10 muajve - Java News

la marijuana sequestrata Policia italiane ka sekuestruan 42 kg kanabis në Pordenone, ndërsa në pranga ranë 5 persona, mes tyre 2 shqiptarë. ‘Ansa’ shkruan se operacionit u krye gjatë natës së kaluar në...

Kapet shqiptari me kokainë në makinë

para 10 muajve - Klan

Një 24-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Pescara duke transportuar lëndë narkotike të llojit kokainë. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari u ndalua për kontroll nga policia...

1 kg kokainë brenda në motorin e makinës, kapet i riu shqiptar

para 10 muajve - Gazeta Express

Një i ri me origjinë nga Shqipëria ka rënë në prangat e policisë italiane në Pescara. 24 vjeçari shqiptar u kap gjatë kontrollit të automjetit të tij me një sasi prej 1 kilogrami kokainë, e vlefshme me...

Ndalohet shqiptari me 200 mijë euro drogë në makinë, ja ku e kishte kamufluar

para 10 muajve - Mapo

Autoritetet italiane në Peskara kanë ndaluar një 24-vjeçar shqiptar pasi e kapën me drogë në automjet. Gjatë kontrollit rutinë në një prej rrugëve kryesore, policia ndaloi të riun shqiptar dhe filloi kontroll...

Ndalohet shqiptari me 200 mijë euro drogë në makinë, ja ku e kishte kamufluar

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI – Autoritetet italiane në Peskara kanë ndaluar një 24-vjeçar shqiptar pasi e kapën me drogë në automjet. Gjatë kontrollit rutinë në një prej rrugëve kryesore, policia ndaloi të riun shqiptar dhe...

Udhëtonte me 200 mijë euro drogë poshtë makinës, pranga 24 vjeçarit shqiptar

para 10 muajve - Gazeta Tema

Policia italiane ka vendosur nën pranga një 24-vjeçar shqiptar pasi e kapën me një sasi droge në automjet. Mësohet se gjatë kontrollit rutinë në një prej rrugëve kryesore në Peskara, policia fqinje  ndaloi...

Itali,iu gjetën 200 mijë € kokainë  në makinë, arrestohet shqiptari

para 10 muajve - Shqiptarja

Një 24-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është arrestuar ditën e sotme në Pescara të Italisë pasi u kap me 1 kilogramë kokainë të pastër. Arrestimi i tij erdhi pas një kontrolli...

Itali, u kap me 200 mijë euro drogë në makinë, ndalohet 24-vjeçari shqiptar

para 10 muajve - Sot News

Një 24-vjeçar shqiptar është ndaluar nga policia italiane pasi e kapën me drogë në automjet. Gjatë kontrollit rutinë në një prej rrugëve kryesore, policia ndaloi të riun shqiptar dhe filloi kontroll të...

KAPET I RIU ME 200 MIJË EURO DROGË NË MAKINË

para 10 muajve - NOA

Një 24 vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë i arrestuar në flagrancë me trafik droge. Lajmi bëhet i ditur nga medit italiane sipas të cilave, i riu shqiptar është ndaluar në Peskara, pasi ju...

2.5 t drogë drejt Italisë, policia: Në  pranga 3 efektivë e dy doganierë

para 10 muajve - Shqiptarja

Policia e Shtetit jep detaje lidhur me operacionin e arrestimeve mbi trafikimin e sekuestrimin e sasisë prej 2 ton e 530 kg kanabis e sekuestruar në portin e Ankonës në Itali.

Shqiptari kapet me 200 mijë euro kokainë në Itali, ja çfarë e tradhtoi

para 10 muajve - Java News

Një 24-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është arrestuar ditën e sotme në Pescara të Italisë pasi u kap me 1 kilogramë kokainë të pastër. Arrestimi i tij erdhi pas një kontrolli...

6 ton kokainë drejt Evropës! Trafikantët e kishin fshehur drogën në banane

para 10 muajve - TV Koha

Pothuajse gjashtë ton kokainë janë gjetur të fshehura në mesin e qindra bananeve në një anije në portin e Algeciras, në Spanjën jugore. Konfiskimi i bërë nga policia dhe doganierët është një nga më të...

1 kg kokainë brenda në motorin e makinës, kapet i riu shqiptar

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri me origjinë nga Shqipëria ka rënë në prangat e policisë italiane në Pescara. 24 vjeçari shqiptar u kap gjatë kontrollit të automjetit të tij me një sasi prej 1 kilogrami kokainë, e vlefshme me...

6 ton kokainë drejt Evropës! Trafikantët e kishin fshehur drogën në banane

para 10 muajve - Zhurnal

Pothuajse gjashtë ton kokainë janë gjetur të fshehura në mesin e qindra bananeve në një anije në portin e Algeciras, në Spanjën jugore. Konfiskimi i bërë nga policia dhe doganierët është një nga më të...

Ndalohet shqiptari me 200 mijë euro drogë në makinë, ja ku e kishte kamufluar

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Autoritetet italiane në Peskara kanë ndaluar një 24-vjeçar shqiptar pasi e kapën me drogë në automjet. Gjatë kontrollit rutinë në një prej rrugëve kryesore, policia ndaloi të riun shqiptar dhe filloi kontroll...

6 ton kokainë drejt Evropës! Trafikantët e kishin fshehur drogën në banane

para 10 muajve - Tetova1

Pothuajse gjashtë ton kokainë janë gjetur të fshehura në mesin e qindra bananeve në një anije në portin e Algeciras, në Spanjën jugore. Konfiskimi i bërë nga policia dhe doganierët është një nga më të...

6 ton kokainë drejt Evropës! Trafikantët e kishin fshehur drogën në banane

para 10 muajve - Syri

Pothuajse gjashtë ton kokainë janë gjetur të fshehura në mesin e qindra bananeve në një anije në portin e Algeciras, në Spanjën jugore. Konfiskimi i bërë nga policia dhe doganierët është një nga më të...

1 kg kokainë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 10 muajve - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar në makinë n e të cilit u gjetën 1 kg kokainë. Policia bën me dije se shqiptari 24-vjeçar, i cili ishte në timonin e një makine FIAT Punto, tërhoqi vëmendjen...

VIDEO/ Shqiptarin e tradhtojnë nervat, policia i gjen 1 kg kokainë në makinë

para 10 muajve - Syri

Guardia di Finanza e Pescaras ka ndaluar një të ri shqiptar, në makinën e të cilit iu gjet një 1 kilogramë kokainë. Shqiptari 24-vjeçar, i cili ishte në timonin e një makine FIAT Punto, tërhoqi vëmendjen...

6 ton kokainë drejt Evropës! Trafikantët e kishin fshehur drogën në banane

para 10 muajve - Tetova Sot

Pothuajse gjashtë ton kokainë janë gjetur të fshehura në mesin e qindra bananeve në një anije në portin e Algeciras, në Spanjën jugore. Konfiskimi i bërë nga policia dhe doganierët është një nga më të...

Shkatërrohet banda e drogës në Itali, mes tyre dhe shqiptarë

para 10 muajve - Sot News

Një organizatë kriminale italo- shqiptare është goditur nga policia e Vicencës, duke çuar në pranga 10 persona, shqiptarë, italianë dhe një shtetas afrikan nga Burkina Faso. Sipas mediave italiane, organizata...

Një shqiptar arrestohet në Itali me kokainë me vlerë 200 mijë euro

para 10 muajve - Illyria

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Pescara, pasi u kap me një kilogramë kokainë në makinën e tij. Mediat italiane raportojnë se 25-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i...

“Të vras moj, të djeg!” Mesazhet kërcënuese të nipit të bosit shqiptar të drogës

para 10 muajve - Tetova1

Mario Kertusha, nipçja i kreut të organizatës së drogës shkatërruar në Vicenza të Italisë, njëkohësisht krahu i tij i djathtë, rezulton një persona me precedentë të mëparshëm. I skeduar si një nga “numrat...

SMS-të e trafikantit shqiptar të drogës: “Të vras! Të djeg!”

para 10 muajve - Periskopi

26-vjeçari shqiptar Mario Kërtusha i arrestuar së fundmi si pjesë e një rrjeti të shpërndarjes së kokainës në Viçenca të Italisë ka një të shkuar kriminale. Kërtusha u vu sot në pranga bashkë me vëllain...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK