http://kariera.mk

Fassone: Komisioni i Fair Play ka bërë kërkesa që objektivisht janë të pamundura

më 12.2017 - Albeu

Administratori i deleguar i Milanit , Marco Fassone e ka pranuar se kërkesat e UEFA-s janë të pamundura Marco Fassone thotë se mediat po ia bëjnë gati gropën Milanit edhe pse UEFA ende nuk e ka marrë ndonjë...

UEFA me komunikatë zyrtare për FFP e Milanit

më 12.2017 - Alsat-M

Mediat italiane disa ditë vetëmshkruanin se UEFA ia ka refuzuar Milanit Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA, e cila me anë të nj komunikate thotë se këto janë thashetheme të...

Nuk mjaftojnë problemet për Milanin e kinezëve

më 12.2017 - Medial

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

UEFA me komunikatë zyrtare për Fair Play Financiar të Milanit

më 12.2017 - Albeu

Mediat italiane disa ditë vetëm shkruanin se UEFA ia ka refuzuar Milanit Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA, e cila me anë të nj komunikate thotë se këto janë thashetheme të...

Fassone: Mëngjesi ka nisur me zemërim të skajshëm, Milanit po i ‘bëjnë’ funeralin para kohe

më 12.2017 - BalkanWeb

Marko Fasone, administratori i deleguar i Milanit, është shfaqur shumë i revoltuar ditën e sotme para mediave në momentin kur pyetet nga gazetarët për vendimin e “Uefa-s” sa i takon “Fair Play” Financiar....

​Fassone: Kërkesat e UEFA-s janë të pamundura

më 12.2017 - Gazeta Express

Administratori i deleguar i Milanit, Marco Fassone e ka pranuar se kërkesat e UEFA-s janë të pamundura Marco Fassone thotë se mediat po ia bëjnë gati gropën Milanit edhe pse UEFA ende nuk e ka marrë ndonjë...

​UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Gazeta Express

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

UEFA: S’ka vendim për Milanin

më 12.2017 - Telegrafi

UEFA ka lëshuar një komunikatë duke konfirmuar se nuk është marrë ndonjë pozicion definitv për marrëveshjen vullnetare të Fair Play Financiar të propozuar nga Milani. Është raportuar se komiteti i FFP-së...

UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Tetova Sot

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit

më 12.2017 - Lajmi.net

UEFA pritet t’i ndëshkojë milanezët, në rast të një kualifikimi në Champions ose Europa League. Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milanin e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë...

UEFA refuzoi planin, reagon Milani: Po na bëjnë një funeral të parakohshëm

më 12.2017 - Syri

Pas verdiktit të UEFA-s, që nuk është e bindur nga potenciali i projektit financiar kinez, kuqezinjtë e Milanit duken shumë pranë greminës dhe qëndrojnë vetëm një hap larg pezullimit. Administratori i...

UEFA refuzoi planin, reagon Milani: Po na bëjnë një funeral të parakohshëm

më 12.2017 - Tetova Sot

Pas verdiktit të UEFA-s, që nuk është e bindur nga potenciali i projektit financiar kinez, kuqezinjtë e Milanit duken shumë pranë greminës dhe qëndrojnë vetëm një hap larg pezullimit. Administratori i...

UEFA tregon të vërtetën

më 12.2017 - Infokusi

Mediat italiane kishin shkruar se UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP) Pas këtyre reagimeve ka reaguar UEFA,...

​UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - RTV 21

Klubi italian mund të marrë një dënim të rëndë nga UEFA Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play...

Fassone: Po na varrosin para kohe

më 12.2017 - Infokusi

Marco Fassone nuk fshihet, por fytyra e tij nuk është aspak e qeshur: “Më vjen keq kur lexoj gazetat, ku po na bëhet një varrim i parakohshëm. Të presim vendimin përfundimtar, edhe pse nuk ka optimizëm...

Katastrofë e madhe për Milanin, ja vendimi i fundit

më 12.2017 - Infokusi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milanin e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Reagon Milan pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA

më 12.2017 - Zhurnal

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Milani afër përjashtimit nga UEFA

më 12.2017 - Lajm

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Milan, Fassone: Po na bëjnë gati gropën. Kërkesat e UEFA-s, të pamundura!

më 12.2017 - Gazeta Tema

U duk tepër i acaruar administratori i deleguar i Milanit, Marco Fassone, teksa reporterët janë përpjekur t’i shkëpusin ndonjë deklaratë të vogël përpara se të hynte në selinë e Lega Calcio. Sigurisht...

Tërmet në “San Siro”! UEFA refuzon planin e Milanit për FFP-në

më 12.2017 - Alsat-M

Nëse me të vërtetë UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, atëherë këta do të përjashtohen nga garat e UEFA-së. Mediat italiane si La Gazzetta...

UEFA – Milan, ja ku vjen lajmi i fundit

më 12.2017 - Sovrani

Vazhdon të ketë disa paqartësi sa i përket situatës financiare të gjigantit italian Milan që po raportohet se mund të dënohet nga UEFA për shkak të shkeljes së rregullave të Fair Paly Financiar, transmeton...

Milani rrezikon përjashtimin nga UEFA

më 12.2017 - Periskopi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

Milan rrezikon përjashtimin nga Liga e Evropës

më 12.2017 - Periskopi

Probleme në fushë dhe jashtë saj për Milan-in e ri. Shuplaka e fundit ka ardhur nga Nyon: UEFA ka hedhur poshtë “voluntary agrement” të propozuar nga drejtuesit e klubit kuqezi. Projekti i Yonghong Li,...

UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit

më 12.2017 - Albeu

Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk ka pranuar “Voluntary Agreement” të propozuar nga drejtuesit kuqezi. Projekti i Li...

Reagon Milan pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA

më 12.2017 - Gazeta Express

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Milan, Fassone: Po na bëjnë gati gropën. Kërkesat e UEFA-s, të pamundura!

më 12.2017 - Infokusi

U duk tepër i acaruar administratori i deleguar i Milanit, Marco Fassone, teksa reporterët janë përpjekur t’i shkëpusin ndonjë deklaratë të vogël përpara se të hynte në selinë e Lega Calcio. Sigurisht...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - Shenja

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

UEFA i refuzon Milanit planin për FFP, gati dënimi

më 12.2017 - Syri

UEFA e ka hedhur poshtë propozimin e Milanit për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP). Sipas medieve italiane “La Gazzetta dello Sport” dhe “Corriere dello...

UEFA refuzon planin e Milanit për FFP, klubi rrezikon të dënohet

më 12.2017 - KosovaPress

Problemet e mëdha të Milanit vazhdojnë edhe jashtë fushës. Këtë herë është UEFA e cila nuk ka pranuar planin e drejtuesve të klubit për Fair-Play Financiar . Projekti i presidentit Li Yonghong, i prezantuar...

UEFA refuzon planin e Milanit për FFP-në

më 12.2017 - Telegrafi

UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, raportojnë La Gazzetta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport. Rossonerët kishin prezantuar një...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - Infokusi

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

Pas lajmeve se do të përballet me sanksione nga UEFA, vjen reagimi i ashpër nga Milan

më 12.2017 - AlbPortali

Milan ka reaguar në ueb-sajtin e vet zyrtar pas lajmit se UEFA e ka refuzuar propozimin e gjigantit italian për të ashtuquajturën “marrëveshje vullnetare”. Milan ka thënë se është i gatshëm të arrijë marrëveshje...

UEFA ia refuzon Milanit planin për FFP

më 12.2017 - Gazeta Express

UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP), raportojnë mediat italiane. Milan kishte propozuar një plan për të treguar...

Tronditet Milani, UEFA nuk pranon “marrëveshjen vullnetare”

më 12.2017 - Infokusi

Komisioni i “Fair Play”-t të UEFA-s ka djegur atë që konsiderohet si “marrëveshje vullnetare” aq shumë të kërkuar nga Milani. Mbledhja për këtë vendim do të zhvillohet të premten në Nion, por nga disa...

UEFA refuzon planin e Milanit për Fair-Play Financiar

më 12.2017 - Sovrani

UEFA ka refuzuar planin e Milanit për një marrëveshje vullnetare për parametrat e Fair Playt Financiar, raportojnë La Gazzetta dello Sport dhe Il Corriere dello Sport. Rossonerët kishin prezantuar një...

UEFA ia refuzon Milanit planin për FFP

më 12.2017 - Insajderi

UEFA ia ka refuzuar Milanit propozimin për të ashtuquajturën “marrëveshjen vullnetare” për parametrat e Financial Fair Play (FFP), raportojnë mediet italiane. Milan kishte propozuar një plan për të treguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK