http://kariera.mk

Ish-ministrja e Enver Hoxhës: Ja pse Shqipëria nuk përmbytej në kohën e komunizmit

më 12.2017 - Zhurnal

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ish-ministrja në qeverinë e Enver Hoxhës: Ju rrëfej pse nuk përmbytej vendi në atë kohë

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve...

Ish-ministrja e Enverit tregon pse atëherë s'kishte përmbytje: I merrnim masat që më parë

më 12.2017 - Albeu

Ish-ministrja e Bujqësisë në kohën e Enver Hoxhës e ftuar në News24, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Sipas saj, në atë kohë merreshin masat që më përpara . “Kjo është...

Ish ministrja e Enver Hoxhës: Pse Shqipëria nuk përmbytej në kohën e komunizmit

më 12.2017 - Gazeta Express

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në Neës24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ish-ministrja e Enver Hoxhës: Pse nuk përmbytej vendi në komunizëm

më 12.2017 - NOA

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ish-ministrja në qeverinë e Enver Hoxhës: Ju rrëfej pse nuk përmbytej vendi në atë kohë

më 12.2017 - Mapo

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ish-ministrja e Enver Hoxhës: Pse Shqipëria nuk përmbytej në kohën e komunizmit

më 12.2017 - GazetaBlic

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ish-ministrja e Enver Hoxhës: Pse Shqipëria nuk përmbytej në kohën e komunizmit

më 12.2017 - Lajmi.net

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

Ministrja më jetëgjatë e Bujqësisë: Pse nuk përmbytej ‘Shqipëria e Enverit’

më 12.2017 - Java News

Themie Thomai, ish ministrja e Bujqësisë për 13 vite në kohën e socializmit, është rikthyer për publikun përmes emisioni “Të pa ekspozuarit”. Teksa ka rrëfyer si u bë ministre, ajo ka treguar eksperiencat...

Rrëfimi i pazakontë i ish-ministres: Pse nuk përmbytej ‘Shqipëria e Enverit’

më 12.2017 - Java News

Themie Thomai, ish ministrja e bujqësisë për 13 vite në kohën e socializmit, është rikthyer për publikun përmes emisioni “Të pa ekspozuarit”. Teksa ka rrëfyer si u bë minister e bujqësisë, ajo ka treguar...

Pse nuk përmbytej ‘Shqipëria e Enverit’

më 12.2017 - Lajme.al

Themie Thomai, ish ministrja e Bujqësisë për 13 vite në kohën e socializmit, është rikthyer për publikun përmes emisioni “Të pa ekspozuarit”. Teksa ka rrëfyer si u bë ministre, ajo ka treguar eksperiencat...

Ish-ministrja e Enver Hoxhës: Ja pse Shqipëria nuk përmbytej në kohën e komunizmit

më 12.2017 - Periskopi

E ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, ish-ministrja e Bujqësisë në vitet ’75-’88, Themie Thomai rrëfeu arsyet se pse nuk kishte përmbytje në atë kohë. Duke iu referuar përmbytjeve të fundit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK