http://kariera.mk

Basha i përgjigjet Ramës: Kryeprokurori duhet të vijë përmes Vettingut

më 12.2017 - Lajmi.net

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, Lulzim Basha...

Basha i përgjigjet Ramës: Kryeprokurori përmes Vettingut

më 12.2017 - Klan Kosova

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes Vettingut. Duke folur për emisionin “Të Pa ekspozuarit” në News24, Lulzim Basha,...

Basha: Kryeprokurori duhet të vijë përmes vettingut, ka një lëmsh kushtetues

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE -Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në Neës24, Lulzim...

Kryeprokurori, Basha i përgjigjet SHBA e BE: Edhe unë di ta lexoj Kushtetutën

më 12.2017 - NOA

“Edhe unë di ta lexoj Kushtetutën” Me këto fjalë kreu i PD-së Lulzim Basha u është përgjigjur në distancë mesazheve të ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin për zgjedhjen e kryeprokurorit. Në një...

Basha nuk heq dorë: Nuk ulem me Ramën, zgjedhja e prokurorit bëhet nga Vettingu

më 12.2017 - Albeu

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur për “Neës 24” ku foli për debatin e shkaktuar për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri. “Mazhoranca ka bërë lojërat dhe nuk asnjë shpresë për tu ulur me Ramën...

“Nuk kam asgjë personale”, Basha tregon pse nuk mund të ulet për dialog me Ramën

më 12.2017 - NOA

“Nuk kam asgjë personale me Edi Ramën, por procesi është antikushtetues” Me këto fjalë kreu i Partisë Demokratike ka komentuar edhe një herë ftesën e përsëritur të Kryeministrit Edi Rama për çështjen e...

Basha i përgjigjet Ramës: Kryeprokurori duhet të vijë përmes Vettingut

më 12.2017 - Opinion

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, Lulzim Basha...

Basha i përgjigjet ambasadorëve: Di ta lexoj kushtetutën! Flet dhe për paktin me Ramën

më 12.2017 - Gazeta Express

Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka komentuar ashpër qëndrimin e mbajtur nga ambasadorët Lu Vlahutin në lidhje me zgjedhjen e kryeprokurit të përkohshëm i cili do të zëvendësojë karrikën e mbajtur nga...

Basha i përgjigjet Ramës: Kryeprokurori duhet të vijë përmes Vettingut

më 12.2017 - Mapo

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në Neës24, Lulzim Basha...

Basha: Kryeprokurori nuk zgjidhet me shumicë të thjeshtë, duhet të vijë përmes vetingut

më 12.2017 - Sot News

Nëpërmjet një lidhje direkte me emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, kreu i demokratëve Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes...

Basha: Kryeprokurori të zgjidhet përmes vettingut, nuk ka asnjë shans të ulem me Ramën

më 12.2017 - Syri

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, Lulzim Basha...

Basha: Kryeprokurori të zgjidhet përmes vettingut, ka një lëmsh në kushtetutë

më 12.2017 - Syri

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në News24, Lulzim Basha...

Basha i përgjigjet ambasadorëve: Di ta lexoj kushtetutën! Flet dhe për paktin me Ramën

më 12.2017 - Tetova Sot

Lideri i demokratëve Lulzim Basha ka komentuar ashpër qëndrimin e mbajtur nga ambasadorët Lu Vlahutin në lidhje me zgjedhjen e kryeprokurit të përkohshëm i cili do të zëvendësojë karrikën e mbajtur nga...

Basha i mëshon “Vettingut”: Ja si e duam Prokurorin e Përgjithshëm

më 12.2017 - Java News

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes vettingut. Duke folur për emisionin ‘Të Paekspozuarit’ në Neës24, Lulzim Basha...

Tri problemet aktuale sipas Bashës

më 12.2017 - Sovrani

Kreu i PD, Lulzim Basha ka thënë se kryeprokurori nuk mund të zgjidhet me një shumicë të thjeshtë dhe ai duhet të vijë përmes Vettingut. Duke folur për emisionin “Të Pa ekspozuarit” në News24, Lulzim Basha,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK