http://kariera.mk

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - Lajmi.net

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - GazetaBlic

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çelësi i lumturisë në martesë? Ja rrëfimet e atyre që kanë pasur sukses

më 12.2017 - Java News

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çelësi i lumtirsë në martesë? Ja rrëfimet e atyre që kanë pasur sukses

më 12.2017 - Java News

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - Tetova Sot

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - Klan Kosova

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - Syri

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

Çiftet e lumtura tregojnë çelësin e lumturisë në martesë

më 12.2017 - Infokusi

Kur autori dhe blogeri, Mark Manson ishte gati të martohej ajo u përpoq që të jepte disa këshilla. Por në vend se të thërriste miqtë dhe familjen, ajo u bëri thirrje lexuesve të saj që të jepnin këshilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK