http://kariera.mk

Kryeprokurori/ Ish-deputeti i PD: Rama po përdor “marrëveshjen”, Basha i zënë në çark

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka komentuar ftesën që kryeministri Rama i ka bërë kreut të PD-së, Lulzim Basha, për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, në mënyrë që kjo çështje...

Patozi: Një pakt i ri Rama- Basha? Do jetë e “ëmbël” për PS dhe e “hidhur” për PD

më 12.2017 - Gazeta Express

Ish deputeti e ish kreu i grupit parlamentar të PD-së Astrit Patozi ka shkruar në lidhje me debatet e fundit politike për kryeprokurorin dhe mundësinë e një pakti të ri Rama- Basha, në kushtet kur kryeministri...

Patozi për zgjedhjen e kryeprokurorit: Rama po përdor “marrëveshjen”, Basha i zënë në çark

më 12.2017 - Sot News

Ish-deptuteti demokrat, Astrit Patozi, ka komentuar ftesën që kryeministri Rama i ka bërë kreut të PD-së, Lulzim Basha, për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, në mënyrë që kjo çështje mos të mbeten në ngërç....

Kryeprokurori/ Patozi: Basha është i zënë në çark nga Rama

më 12.2017 - Opinion

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, të enjten ka komentuar ftesën që kryeministri Edi Rama i ka bërë kreut të PD-së, Lulzim Basha, për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, në mënyrë që kjo...

Përse nuk është gabim marrëveshja e Lulzim Bashës?

më 12.2017 - NOA

Nga Astrit Patozi Pas dallgës së fundit që shkaktuan përmbytjet dhe në kohën që ngjan se po fashiten efektet politike të çështjes Tahiri, ka një rikthim të fortë debati nëse vazhdon ose jo marrëveshja...

Kryeprokurori/ Patozi: Rama po përdor “marrëveshjen”, Basha i zënë në çark

më 12.2017 - Mapo

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka komentuar ftesën që kryeministri Rama i ka bërë kreut të PD-së, Lulzim Basha, për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, në mënyrë që kjo çështje mos të...

Përse nuk është gabim marrëveshja e Lulzim Bashës?

më 12.2017 - Gazeta Tema

Nga Astrit Patozi Pas dallgës së fundit që shkaktuan përmbytjet dhe në kohën që ngjan se po fashiten efektet politike të çështjes Tahiri, ka një rikthim të fortë debati nëse vazhdon ose jo marrëveshja...

Përse nuk është gabim marrëveshja e Lulzim Bashës?

më 12.2017 - Java News

Nga Astrit Patozi PËRSE NUK ËSHTË GABIM MARRËVESHJA E LULZIM BASHËS? Pas dallgës së fundit që shkaktuan përmbytjet dhe në kohën që ngjan se po fashiten efektet politike të çështjes Tahiri, ka një rikthim...

Patozi: Rama po përdor ‘marrëveshjen’ për Kryeprokurorin, Basha i zënë në çarkun e tij

më 12.2017 - Lajme.al

Debati për Kryeprokurorin e ri ka marrë vëmendjen e politikës ditën e sotme, pasi është edhe ditë kur i ka përfunduar mandati Adriatik Llallës. Që prej ditës së djeshme kryeministri Rama i ka bërë thirrje...

Lulzim Basha i përgjigjet Ramës për Kryeprokurorin e ri

më 12.2017 - Shqiptarja

Partia Demokratike i dërgoi sot një letër Kryetarit të Kuvendit ku radhit arsyet se pse procedura e nisur nga Kuvendi është antikushtetuese.

Astrit Patozi ironizon Lulzim Bashën: Analizat e PD për humbjen bëji te check-upi i Ramës

më 12.2017 - Zhurnal

Tiranë, 6 dhjetor - Ish-nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ironizoi ditën e djeshme kryetarin e kampit të djathtë, Lulzim Basha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa rikthen në vëmendje...

Kritikët shpërthejnë ndaj Bashës, Iljazaj: Duhet të qetësohemi

më 12.2017 - Mapo

Afrimi i kreut të PD, Lulzim Basha me kryeministrin Edi Rama ka shkaktuar mjaft debat në median sociale. Kritikët e Bashës kanë nxituar që të thonë se nuk ekziston më PD-ja. Ish-deputetja Majlinda Bregu...

Astrit Patozi: PD dhe "check-up" i Ramës

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Ironia e Patozit për Bashën, çoje PD-në tek “Chek-up” i Ramës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka ironizuar rëndë kreun e PD, Lulzim Basha. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Patozi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK