http://kariera.mk

Zyrtare: UEFA suspendon Carvajalin pas kartonit të verdhë

më 12.2017 - Albeu

Komiteti i Kontrollit dhe Etikës së UEFA-s ka suspenduar me dy ndeshje mbrojtësin e djathtë të Real Madridit, Daniel Carvajal . Spanjolli u ndëshkuar me kartonin e tretë të verdhë në ndeshjen ndaj Apoel,...

​Katastrofë për Realin, UEFA suspendon Carvajalin

më 12.2017 - Gazeta Express

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, pas mbledhjes së Komitetit të Kontrollit dhe Etikës Komiteti i Kontrollit dhe Etikës së UEFA-s ka suspenduar me dy ndeshje mbrojtësin e djathtë të Real Madridit,...

UEFA dënon Carvajalin

më 12.2017 - Lajmi.net

Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Dani Carvajal është dënuar nga UEFA me një ndeshje tjetër mos-lojë në Ligën e Kampionëve. Dani Carvajal nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Real Madridin në ndeshjen...

Zyrtare: UEFA dënon Carvajalin më një ndeshje tjetër mos-lojë në Ligën Kampionëve

më 12.2017 - Telegrafi

Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Dani Carvajal është dënuar nga UEFA me një ndeshje tjetër mos-lojë në Ligën e Kampionëve. Dani Carvajal nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Real Madridin në ndeshjen...

Zyrtare: UEFA suspendon lojtarin e Real Madridit

më 12.2017 - Periskopi

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, pas mbledhjes së Komitetit të Kontrollit dhe Etikës Komiteti i Kontrollit dhe Etikës së UEFA-s ka suspenduar me dy ndeshje mbrojtësin e djathtë të Real Madridit,...

UEFA dënon Carvajalin

më 12.2017 - Sovrani

Mbrojtësi spanjoll i Real Madridit, Dani Carvajal është dënuar nga UEFA me një ndeshje tjetër mos-lojë në Ligën e Kampionëve. Dani Carvajal nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Real Madridin në ndeshjen...

UEFA suspendon Carvajal

më 12.2017 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Los Blancos do të mungojë në dy ndeshjet e radhës në Ligën e Kampionëve, pasi u dënua për ndëshkim me qëllim nga Komisioni Disiplinor i UEFA-së Dani Carvajal është suspenduar për dy ndeshje,...

UEFA suspendon Carvajal

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Mbrojtësi i Los Blancos do të mungojë në dy ndeshjet e radhës në Ligën e Kampionëve, pasi u dënua për ndëshkim me qëllim nga Komisioni Disiplinor i UEFA-së. Dani Carvajal është suspenduar për dy ndeshje,...

Carvajal suspendohet nga UEFA, arsyeja është e pazakontë

më 12.2017 - GazetaBlic

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal është suspenduar nga UEFA. Komisioni Disiplinor i garës ka pezulluar mbrojtësin e Real Madridit me dy ndeshje mos lojë. Carvajal akuzohej se qëllimisht u ndëshkua...

ZYRTARE: Carvajal suspendohet nga UEFA

më 12.2017 - Lajmi.net

. Dani Carvajal është suspenduar nga UEFA. Komisioni Disiplinor i garës ka pezulluar mbrojtësin e Real Madridit me dy ndeshje moslojë. Carvajal akuzohej se qëllimisht u ndëshkua me karton të verdhë për...

ZYRTARE: Carvajal suspendohet nga UEFA

më 12.2017 - Infokusi

Komisioni Disiplinor i garës ka pezulluar mbrojtësin e Real Madridit me dy ndeshje moslojë. Dani Carvajal është suspenduar nga UEFA. Komisioni Disiplinor i garës ka pezulluar mbrojtësin e Real Madridit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK