http://kariera.mk

AGK dënon sjelljen jo adekuate të rreshteres së Policisë ndaj gazetarëve

para 10 muajve - RTV 21

AGK dënon çdo presion verbal dhe trajtim jo adekuat që ju është bërë gazetarëve gjatë punës së tyre Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të...

AGK dënon sjelljen e polices ndaj gazetarëve në Gjykatën Themelore të Prishtinës

para 10 muajve - Koha.net

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të cilët gjatë ditës së sotme, deri sa po mbahej shqyrtimi gjyqësor ndaj deputetëve të Vetëvendosjes kanë pasur...

Gazetarët denoncojnë Policinë për trajtim të vrazhdë

para 10 muajve - GazetaBlic

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar pas atij që ai e ka quajtur trajtim të vrazhdë dhe jokorrekt të gazetarëve, nga një rreshtere e Policisë së Kosovës, gjatë një seance gjykimi të deputetëve...

Gazetarët denoncojnë Policinë për trajtim të vrazhdë

para 10 muajve - Gazeta Express

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar pas atij që ai e ka quajtur trajtim të vrazhdë dhe jokorrekt të gazetarëve, nga një rreshtere e Policisë së Kosovës, gjatë një seance gjykimi të deputetëve...

AGK dënon sjelljen jo adekuate të rreshteres së Policisë ndaj gazetarëve

para 10 muajve - Gazeta e re

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të cilët gjatë ditës së sotme, deri sa po mbahej shqyrtimi gjyqësor ndaj deputeteve të Vetëvendosjes kanë...

Gazetarët denoncojnë Policinë për trajtim të vrazhdë

para 10 muajve - Infokusi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar pas atij që ai e ka quajtur trajtim të vrazhdë dhe jokorrekt të gazetarëve, nga një rreshtere e Policisë së Kosovës, gjatë një seance gjykimi të deputetëve...

AGK denon sjelljen jo adekuate të rreshterës së Policisë ndaj gazetarëve në Gjykatën Themelore të Prishtinēs

para 10 muajve - Tetova Sot

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të cilët gjatë ditës së sotme, deri sa po mbahej shqyrtimi gjyqësor ndaj deputeteve të Vetëvendosjes kanë pasur...

AGK dënon sjelljen e rreshteres së policisë ndaj gazetarëve gjatë seancës së deputetëve të VV-së

para 10 muajve - Periskopi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të cilët gjatë ditës së sotme, deri sa po mbahej shqyrtimi gjyqësor ndaj deputeteve të Vetëvendosjes kanë...

AGK dënon sjelljen jo adekuate të rreshteres së Policisë ndaj gazetarëve

para 10 muajve - KosovaPress

Komunikata e plotë e AGK-së: Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pritur me shqetësim raportimin e anëtarëve të vet, të cilët gjatë ditës së sotme, deri sa po mbahej shqyrtimi gjyqësor ndaj deputeteve...

Gazetarët denoncojnë Policinë për trajtim të vrazhdë

para 10 muajve - Bota Press

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar pas atij që ai e ka quajtur trajtim të vrazhdë dhe jokorrekt të gazetarëve, nga një rreshtere e Policisë së Kosovës, gjatë një seance gjykimi të deputetëve...

Gazetarët të shqetësuar me sjelljen e vrazhdë të Policisë

para 10 muajve - Sovrani

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës ka reaguar pas atij që ai e ka quajtur trajtim të vrazhdë dhe jokorrekt të gazetarëve, nga një rreshtere e Policisë së Kosovës, gjatë një seance gjykimi të deputetëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK