http://kariera.mk

A do t?i merret shëndetësia Aleancës? Ja çfarë thuhet në LSDM

më 12.2017 - Albeu

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet. Sipas tyre, të gjitha opsionet...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Ina

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Gazeta Express

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Aktuale

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Fakti Ditor

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Tetova Sot

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çka thonë në LSDM!

më 12.2017 - Lajm

Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohen bisedime për çështjet e hapura në lidhje me zgjedhjet kadrovike. Sipas tyre, të...

Zaevi përse po vonon plotësimin e kabinetit qeveritar, taktizime pa fund

më 12.2017 - Ina

Zgjedhja e ministrit të ri të shëndetësisë dhe kompletimi i kabinetit qeveritar po zvarritet edhe më tej. Informatat jozyrtare flasin për ndasi të mëdha mes partnerëve të koalicionit për atë se cila parti...

Zaevi përse po vonon plotësimin e kabinetit qeveritar, taktizime pa fund

më 12.2017 - Antpress

Zgjedhja e ministrit të ri të shëndetësisë dhe kompletimi i kabinetit qeveritar po zvarritet edhe më tej. Informatat jozyrtare flasin për ndasi të mëdha mes partnerëve të koalicionit për atë se cila parti...

Zaevi përse po vonon plotësimin e kabinetit qeveritar, taktizime pa fund

më 12.2017 - Tetova Sot

Zgjedhja e ministrit të ri të shëndetësisë dhe kompletimi i kabinetit qeveritar po zvarritet edhe më tej. Informatat jozyrtare flasin për ndasi të mëdha mes partnerëve të koalicionit për atë se cila parti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK