http://kariera.mk

Moti për fundjavën: Ja ku do bjerë borë

më 12.2017 - Zhurnal

Ditën e premten parashikohen vranësira të shpeshta në gjithë vendin. Në mbrëmje, vranësirat mbulojnë të gjithë vendin ndërsa reshje priten në zonat Veriore. Sipas Meteoalb: E shtuna sjell fuqizim të mëtejshëm...

Moti për fundjavën: Ja ku do bjerë borë

më 12.2017 - Syri

Ditën e premten parashikohen vranësira të shpeshta në gjithë vendin. Në mbrëmje, vranësirat mbulojnë të gjithë vendin ndërsa reshje priten në zonat Veriore. Sipas Meteoalb: E shtuna sjell fuqizim të mëtejshëm...

Ky është moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Gazeta Express

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

E konfirmuar! Në fundjavë ka sërish shi, por javën e ardhshme do “zbardhen” shumë qytete

më 12.2017 - Gazeta Express

Këtë fundjavë pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut. Paraditja e së shtunës dhe pjesa e parë e ditës së diel do të shoqërohen me mot të vranët dhe reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe verilindore...

Shi dhe borë në gjithë vendin! Moti për ditën në vijim

më 12.2017 - Syri

Këtë fundjavë pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut. Paraditja e së shtunës dhe pjesa e parë e ditës së diel do të shoqërohen me mot të vranët dhe reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe verilindore...

Fundjava me shi/Javën tjetër do ketë borë në disa qytete

më 12.2017 - Opinion

Këtë fundjavë pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut. Paraditja e së shtunës dhe pjesa e parë e ditës së diel do të shoqërohen me mot të vranët dhe reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe verilindore...

Moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - GazetaBlic

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Ende nuk keni parë asgjë, i ftohti i vërtetë është në prag të derës (Tabela)

më 12.2017 - GazetaBlic

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Lajmi.net

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Në fundjavë ka sërish reshje, por javën e ardhshme do vjen… dëbora!

më 12.2017 - Java News

Këtë fundjavë pritet të rikthehen sërish reshjet e shiut. Paraditja e së shtunës dhe pjesa e parë e ditës së diel do të shoqërohen me mot të vranët dhe reshje shiu kryesisht në pjesën veriore dhe verilindore...

Moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Përgatituni, ky është moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Periskopi

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Moti për pesë ditët e ardhshme: Përgadituni për …

më 12.2017 - Bota Press

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Moti për pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Sovrani

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Parashikimi i motit, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Gjatë paradites vijojnë kthjellimet të dominojnë zonat Jugore dhe Qendrore ndërsa kthjellime dhe vranësira kalimtare mbizotërojnë kushtet e motit në Veri të vendit. Pas mesditës parashikohet fuqizim i...

MOTI: Çfarë ju pret 5 ditët e ardhshme, ky është parashikimi |Tabela e temperaturave

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Rënie temperaturash dhe shtrëngata shiu/ Parashikimi i motit gjatë ditëve në vazhdim

më 12.2017 - Vizion Plus

Pas disa ditëve me diell, duket se shirat do të kthehen sërisht në të gjithë territorin e Shqipërisë. Temperaturat do të pësojnë luhatje dhe në zonat veriore do te ketë reshje dëbore. Sipas MeteoAlb vranësira...

Rënie temperaturash dhe shtrëngata shiu/ Parashikimi i motit gjatë ditëve në vazhdim

më 12.2017 - Vizion Plus

Pas disa ditëve me diell, duket se shirat do të kthehen sërisht në të gjithë territorin e Shqipërisë. Temperaturat do të pësojnë luhatje dhe në zonat veriore do te ketë reshje dëbore. Sipas MeteoAlb vranësira...

TABELA/ Si do të jetë moti deri ditën e hënë në Kosovë

më 12.2017 - Albeu

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten , derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Në mëngjes ftohtë, gjatë ditës me diell dhe deri në 16 gradë

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor - Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo...

Moti në pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - GazetaBlic

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Në Berovë minus shtatë, në Shkup minus pesë

më 12.2017 - MRT

Në Berovë sot në mëngjes në orën 7:00 janë matur -7 gradë Celsius, ndërsa në Shkup Petrovec, Manastir dhe lazaropole -5 gradë... Në Tetovë janë regjistruar -4 gradë, në Kriva Pallankë, Kumanovë, Pretor,...

Moti në pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Lajmi.net

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Çka po ndodhi kështu me motin në Kosovë? (Tabela)

më 12.2017 - Gazeta Express

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Rriten lehtë temperaturat, por nisin shirat dhe bora

më 12.2017 - GazetaBlic

Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin. Në mbrëmje vranësirat mbulojnë të gjithë vendin ndërsa reshje priten...

Në mëngjes ftohtë, gjatë ditës me diell dhe deri në 16 gradë

më 12.2017 - Alsat-M

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e ditës prej tetë...

Moti sot në Maqedoni

më 12.2017 - Indeks.mk

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e ditës prej tetë...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 7 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Sot News

Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dukshme në ultësirën perëndimore ndërsa kryesisht mot i kthjellët dominon zonat Lindore. Gjatë pasdites kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin...

Moti sot në Maqedoni

më 12.2017 - Portalb

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e ditës prej tetë deri...

Moti sot në Maqedoni

më 12.2017 - Albeu

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e ditës prej tetë...

Në Berovë minus shtatë, në Shkup minus pesë

më 12.2017 - Medial

Në Berovë sot në mëngjes në orën 7:00 janë matur -7 gradë Celsius, ndërsa në Shkup Petrovec, Manastir dhe lazaropole -5 gradë. Në Tetovë janë regjistruar -4 gradë, në Kriva Pallankë, Kumanovë, Pretor,...

Parashikimi/ Si do jetë moti sot

më 12.2017 - Opinion

Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dukshme në ultësirën perëndimore ndërsa kryesisht mot i kthjellët dominon zonat Lindore. Gjatë pasdites kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin...

Parashikimi i motit për sot

më 12.2017 - Gazeta Express

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor, transmeton Express. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e...

Mot kryesisht i kthjellët sot

më 12.2017 - RTV 21

Parashikimi i motit Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët. Temperaturat do të sillën në mes minus 2 e 7 gradë celsius. Të premten, po ashtu, parashihet te mbajë mot kryesisht...

Temperaturat nën zero, ky është moti për ditën e sotme

më 12.2017 - Albeu

Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dukshme në ultësirën perëndimore ndërsa kryesisht mot i kthjellët dominon zonat Lindore. Gjatë pasdites kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë motin...

Rriten lehtë temperaturat, por nisin shirat dhe bora

më 12.2017 - Gazeta Express

Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin. Në mbrëmje vranësirat mbulojnë të gjithë vendin ndërsa reshje priten...

Moti në Maqedoni

më 12.2017 - Aktuale

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të vogla lokale. Temperaturat e mëngjesit në pjesën më të madhe të vendit do të zbresin nën zero, ndërsa të ditës do të jenë në ngritje të vogël. Edhe të premten...

Ja ku është sot më ftohtë

më 12.2017 - Tetova Sot

Në Berovë sot në mëngjes në orën 7:00 janë matur -7 gradë Celsius, ndërsa në Shkup Petrovec, Manastir dhe lazaropole -5 gradë. Në Tetovë janë regjistruar -4 gradë, në Kriva Pallankë, Kumanovë, Pretor,...

Çka po ndodhi kështu me motin në Kosovë? (Tabela)

më 12.2017 - Infokusi

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Rriten lehtë temperaturat, nesër nisin shirat dhe bora

më 12.2017 - Syri

Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin. Në mbrëmje vranësirat mbulojnë të gjithë vendin ndërsa reshje priten...

Temperaturat nën zero, ky është moti për ditën e sotme

më 12.2017 - Infokusi

Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dukshme në ultësirën perëndimore ndërsa kryesisht mot i kthjellët dominon zonat Lindore në Shqipëri. Gjatë pasdites kthjellime dhe vranësira kalimtare...

Parashikimi i motit

më 12.2017 - Shenja

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus gjashtë deri në një, ndërsa ajo e ditës prej tetë deri...

Moti në pesë ditët e ardhshme

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Ky do të jetë moti për vikend, ja temperaturat

më 12.2017 - Periskopi

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Ky do të jetë moti në ditët e ardhshme (Tabela)

më 12.2017 - Sovrani

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Çka po ndodhi kështu me motin në Kosovë? (Tabela)

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Çka po ndodhi kështu me motin në Kosovë? (Tabela)

më 12.2017 - Bota Press

Ditëve të fundit mbi rajon kanë filluar të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të vazhdojnë të jenë të pranishme edhe ditëve në vijim, deri të premten, derisa nga Mesdheu masa më të ngrohta ajrore...

Moti sot në Maqedoni

më 12.2017 - Fol

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe erë të dobët. Mëngjesi më i ftohtë dhe me minus temperaturë, shkruan Fol. Temperatura do të lëvizë prej 8 deri 16 gradë Celsius, ndërsa në disa lugina rreth 10 gradë Celsius. /Fol/

Rikthehen shiu dhe bora nga fundjava e tutje

më 12.2017 - Gazeta Tema

Reshjet e shiut do të rikthehen sërish. Kështu thonë sinoptikanët. Sipas Meteoalb: “Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen...

Ja kur rikthehen sërish reshjet në Shqipëri

më 12.2017 - Gazeta Express

Edhe pse reshjet e dendura u larguan nga territori shqiptar, Meteoalb bën me dije se moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë...

Parashikimi/ Shiu dhe bora ‘pushtojnë’ sërish vendin. Ja se kur…

më 12.2017 - Mapo

Meterologët parashikojnë sërish reshje shiu në fundjavë. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin....

Moti prish planet për fundjavë: Shi, ftohtë dhe dëborë në këto zona

më 12.2017 - Albeu

Shqipëria vijon të karakterizohet nga temperatura të ulta, ndërsa gjatë fundjavës priten shira dhe dëborë në zonat malore. " Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten...

Rikthehen përsëri reshjet e shiut dhe dëbora në fundjavë

më 12.2017 - Opinion

Meterologët parashikojnë sërish reshje shiu në fundjavë. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin....

Vjen konfirmimi! Shiu dhe bora ‘pushtojnë’ sërish vendin

më 12.2017 - Syri

Meterologët parashikojnë sërish reshje shiu në fundjavë. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin....

Parashikimi i motit, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Tiranë, NOA.al- Paraditja paraqitet me kthjellime dhe vranësira të dukshme në ultësirën perëndimore ndërsa kryesisht mot i kthjellët dominon zonat Lindore. Gjatë pasdites kthjellime dhe vranësira kalimtare...

Vjen konfirmimi! Shiu dhe bora ‘pushtojnë’ sërish Shqipërinë

më 12.2017 - Tetova Sot

Meterologët parashikojnë sërish reshje shiu në fundjavë. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do të shfaqen në gjithë vendin....

Po afrojnë sërish reshjet intensive, çfarë pritet në fundjavë

më 12.2017 - Java News

Meterologët parashikojnë sërish reshje shiut dhe të dëborës për këtë fundljavë. Sipas Meteoalb: Vijon moti i kthjellët në gjithë Shqipërinë edhe ditën e enjte ndërsa të premten vranësira të shpeshta do...

Parashikimi i motit 6 Dhjetor

më 12.2017 - Klan

Moti i kthjellët, por i ftohtë dominon të gjithë territorin shqiptar përjashtuar ekstremin verior ku do të ketë vranësira lokale. Pjesa e dytë e ditës vijon nën ndikimin e motit të kthjellët deri në orët...

Temperatura nën zero në mëngjes, deri 12 gradë gjatë ditës

më 12.2017 - MRT

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me periudha të kohëpaskohshme me diell dhe me erë të dobët... Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me periudha të kohëpaskohshme me diell...

MË FTOHTË NË LLAZAROPLE DHE MAVROVË

më 12.2017 - TV21

Temperaturë më e ulët në mëngjesin e sotëm në orën shtatë në Maqedoni është matur në Llazaropole, minus 8 gradë, pastaj pasojnë Mavrova me minus 7 dhe Pretori dhe Krusheva me minus 6, Ohri me minus 5,...

Moti sot në Maqedoni

më 12.2017 - Portalb

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me periudha të kohëpaskohshme me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Në juglindje era do të përforcohet. Temperatura...

Parashikimi i motit, e mërkurë 6 Dhjetor

më 12.2017 - Opinion

Mot i kthjellët por i ftohtë dominon sot në gjithë vendin. Por disa vranësira kalimtare do të shfaqen në ekstremin verior gjatë paradites. Pasditja vijon me kthjellime deri në mbrëmje kur vranësira kalimtare...

Temperatura nën zero në mëngjes, deri 12 gradë gjatë ditës

më 12.2017 - Aktuale

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me periudha të kohëpaskohshme me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Në juglindje era do të përforcohet. Temperatura...

Ftohti më i madh në Lazaropole dhe Mavrovë

më 12.2017 - Medial

Temperatura më e ulët në mëngjes rreth orës shtatë në Maqedoni janë matur në Lazaropole ku është shënuar minus 8 gradë, e ndjekur nga Mavrova me minus 7 dhe Pretor dhe Krushevë me minus 6 Ohri me minus...

Vazhdojnë të jenë minus temperaturat në Kosovë

më 12.2017 - Albeu

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti sot mbi vendin tonë

më 12.2017 - Koha.net

Gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihet të lëvizin ndërmjet -5 deri-2 gradë...

Parashikimi i motit për sot

më 12.2017 - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik njofton se sot vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik dhe parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas IHK-së,...

Moti mbi vendin tonë

më 12.2017 - Gazeta e re

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Parashikimi i Motit për Ditën e Sotme

më 12.2017 - Kallxo

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik. Gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira. Sipas Institutit...

Ja ku është më ftohtë në Maqedoni

më 12.2017 - Tetova Sot

Temperaturë më e ulët në mëngjesin e sotëm në orën shtatë në Maqedoni është matur në Llazaropole, minus 8 gradë, pastaj pasojnë Mavrova me minus 7 dhe Pretori dhe Krusheva me minus 6, Ohri me minus 5,...

Moti në Kosovë: Kështu do të jenë temperaturat sot

më 12.2017 - Gazeta Express

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti mbi vendin tonë

më 12.2017 - GazetaBlic

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Parashikimi i motit mbi vendin tonë

më 12.2017 - RTV 21

Parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme Gjatë ditës së sotme parashikimi i motit tek vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik, sot parashihet të...

Temperatura nën zero në mëngjes, deri 12 gradë gjatë ditës

më 12.2017 - Shenja

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me periudha të kohëpaskohshme me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Në juglindje era do të përforcohet. Temperatura...

Parashikimi i motit për sot në Maqedoni

më 12.2017 - Fol

Moti sot në Maqedoni do të јеtë me vranësira nga drejtimi veriperëndimor, shkruan Fol. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -6 deri 1 gradë, ndërsa gjatë ditës prej 4 deri 12 gradë Celsius. /Fol/

Moti për sot

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti në Kosovë: Kështu do të jenë temperaturat sot

më 12.2017 - Bota Press

Botapress, 6 dhjetor- Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira...

Moti për ditën e sotme

më 12.2017 - Sovrani

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti në Kosovë gjatë ditëve në vazhdim

më 12.2017 - Insajderi

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti në Kosovë: Kështu do të jenë temperaturat sot

më 12.2017 - Periskopi

Gjatë kësaj periudhe të parashikimit vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të lartë atmosferik .gjatë ditës së sotme parashihet të ketë intervale me diell dhe vranësira të pjesshme. Sipas...

Moti mbi vendin tonë

më 12.2017 - KosovaPress

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale parashihet të lëvizin ndërmjet -5 deri-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius....

Si do të jetë sot moti?

më 12.2017 - Opinion

Pjesa më e madhe e vendit mbetet me vranësira dhe reshje të përkohshme shiu ndërsa dëborë në zonat malore. Sipas meteoalb, në mesditë moti përmirësohet dukshëm në zonat Veriore – Qendrore ndërsa pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK