http://kariera.mk

Rrëfehet djali nga Puka: Ajo që më bëri në shtrat e fejuara më ...

më 12.2017 - Syri

Nja djalë i ri ka zbuluar se e fejuara e tradhton, edhe pasi ai e ka falur njëherë. Historia e trishtë e djalit zemërthyer është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Jam me të vërtetë shumë keq! Jam një djalë 28...

Rrëfehet djali nga Puka: Ajo që më bëri në shtrat e fejuara më …

më 12.2017 - Tetova Sot

Nja djalë i ri ka zbuluar se e fejuara e tradhton, edhe pasi ai e ka falur njëherë. Historia e trishtë e djalit zemërthyer është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Jam me të vërtetë shumë keq! Jam një djalë 28...

Qëndro beqare, derisa të gjesh këtë “djalin për shtëpi”

më 12.2017 - Fol

Dua një partner që të më shohë në sy dhe të më thotë: Kam pritur tërë jetën për të të takuar! Dua një partner që nuk e ka problem që të thotë i pari “Të Dua”. Kliko per me shume info Që nuk ka frikë të...

Rrëfimi i konviktores: Ja çfarë ndodhi mes meje dhe babait të të fejuarit atë natë, çka më pas solli ...

më 12.2017 - Syri

Një vajzë bën shkaktarë familjen e ish-të fejuarit për ndarjen e tyre, teksa tregon historinë e dhimbshme të jetës së saj dhe sëmundjen nga e cila vuan. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”....

Shpërthen tepelenasi: Nusja ime duhet të jetë ..., dhe jo siç e kërkon mami

më 12.2017 - Syri

Ndërhyrjet e familjes në jetën private të një djali e kanë bërë këtë të fundit të kalojë momente ankthi dhe tensioni. “Jam një djalë 26 vjeç. Jetoj në emigracion dhe si gjithë nënat shqiptare që vdesin...

Pejani që jeton në Gjermani: S’dua nuse për mamin, por dua një nuse që…, jam në hall!

më 12.2017 - Bota Press

Ndërhyrjet e familjes në jetën private të një djali e kanë bërë këtë të fundit të kalojë momente ankthi dhe tensioni. Historia e djalit të revoltuar është si vijon. “Jam një djalë 26 vjeç. Jetoj në Gjermani...

Rrëfehet konviktorja nga Shkodra: Çfarë ndodhi natën me babain e të fejuarit… që më solli ndarjen

më 12.2017 - Ina

Një vajzë bën shkaktarë familjen e ish-të fejuarit për ndarjen e tyre, teksa tregon historinë e dhimbshme të jetës së saj dhe sëmundjen nga e cila vuan. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”....

Rrëfehet konviktorja nga Shkodra: Çfarë ndodhi natën me babain e të fejuarit… që më solli ndarjen

më 12.2017 - Mapo

Një vajzë bën shkaktarë familjen e ish-të fejuarit për ndarjen e tyre, teksa tregon historinë e dhimbshme të jetës së saj dhe sëmundjen nga e cila vuan. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”....

Rrëfehet vajza nga Thethi: Kam frikë të dal natën me atë sepse ...

më 12.2017 - Syri

Një vajzë e re rrëfen se ka rënë në dashuri me një djalë, por është e frikësuar nëse marrëdhënia e tyre do të shkojë në zyrtarizim. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Përshëndetje fansat...

Rrëfehet konviktorja: Çfarë ndodhi natën me babain e të fejuarit që më solli ndarjen...

më 12.2017 - Syri

Një vajzë bën shkaktarë familjen e ish-të fejuarit për ndarjen e tyre, teksa tregon historinë e dhimbshme të jetës së saj dhe sëmundjen nga e cila vuan. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”....

Djali nga Thethi tregon historinë e dhimbshme: E prita sa bëri 18 vjeçe, por pastaj ajo…

më 12.2017 - Mapo

Një djalë i ri është zhgënjyer nga vajza që dashuron, sepse kjo e fundit nuk është treguar e sinqertë me të. Djali ka rrëfyer historinë e tij . “Përshëndetje fansat e faqes. Jam një 29-vjeçar nga Thethi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK