http://kariera.mk

EUROPA LIVE/ Rijeka dyfishon kundër Milanit, zhbllokohen sfidat në Danimarkë dhe Spanjë

më 12.2017 - Newsport

Kanë kaluar 60 minuta në të gjitha ndeshjet e Europa League që kanë filluar në orën 19:00. Kështu Skënderbeu po barazon në Zvicër 1-1 me Young Boys. Ndërsa ka zhbllokuar edhe Kopenhagen përballë Sheriff....

EUROPA LIVE/ Përfundojnë pjesët e para, 11 gola në 12 ndeshje në mbarë Europën

më 12.2017 - Newsport

Janë mbyllur edhe pjesët e para në Europa League. Takimet që kaën filluar në orën 19:00 numërojnë  10 gola të shënuar në 12 takime gjatë 45 mimutave të para. Ajo që bie në sy është humbja që po pëson Milan...

EUROPA LIVE/ Dinamo Kiev “shpartallon” Partizanin e Beogradit, Everton nis goleadën

më 12.2017 - Newsport

Kanë startuar edhe ndeshjet e fundit të Europa League për fazën e grupeve. Në të gjithë Europën po luhen ndeshje dhe në takimet e orës 19:00 kanë kaluar nga 30 minuta. Duket se tashmë ndeshjet kudo janë...

EUROPA LIVE/ Milan i milionave “shokohet” në Kroaci, pëson në minutat e para

më 12.2017 - Newsport

Kanë startuar edhe ndeshjet e fundit të Europa League për fazën e grupeve. Në të gjithë Europën po luhen ndeshje dhe në takimet e orës 19:00 kanë kaluar nga 15 minuta. Por është Milan që është shokuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK