http://kariera.mk

City i bashkohet garës për talentin e madh gjerman

më 12.2017 - Klan Kosova

Qytetarët i janë bashkuar skuadrave tjera të mëdha nga Premierliga, në tentimin për të transferuar talentin e madh gjerman Manchester City është skuadra më e fundit që i është bashkuar garës për të transferuar...

Mesut Ozil afër kalimit tek ky klub gjigant

më 12.2017 - GazetaBlic

Chelsea i është bashkuar Manchester United në garën për të nënshkruar me mesfushorin e Arsenal, Mesut Ozil. Skuadra nga Stamford Bridge është duke shikuar mundësinë e transferimit të mesfushorit gjerman...

Chelsea i bashkohet garës për Ozil

më 12.2017 - Klan Kosova

Skuadra nga Stamford Bridge është duke shikuar mundësinë e transferimit të mesfushorit gjerman të Topçinjve Chelsea i është bashkuar Manchester United në garën për të nënshkruar me mesfushorin e Arsenal,...

Arsenal kryeson garën për Goretzkan

më 12.2017 - Albeu

Leon Goretzka është ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë. Kontrata e reprezentuesit të Gjermanisë do të skadojë në qershor të vitit 2018 dhe që nga janari ai mund t’i bashkohet ndonjë skuadre si futbollist...

Arsenali favoriti kryesor për transferimin e Goretzkas

më 12.2017 - Telegrafi

Leon Goretzka është bërë ndër lojtarët më të kërkuar në Evropë. Futbollisti gjerman është në fund të kontratës me klubin e tij aktual Schalke 04. Kontrata e reprezentuesit të Gjermanisë do të skadojë në...

Arsenal afër transferimit të asit gjerman

më 12.2017 - Klan Kosova

Gjiganti londinez prin në garën për të transferuar talentin gjerman, që mbetet pa kontratë në fund të edicionit Arsenal është afër finalizimit të një marrëveshje me mesfushorin e Schalke, Leon Goretzka,...

Arsenal afër transferimit të asit gjerman

më 12.2017 - Ina

Gjiganti londinez prin në garën për të transferuar talentin gjerman, që mbetet pa kontratë në fund të edicionit Arsenal është afër finalizimit të një marrëveshje me mesfushorin e Schalke, Leon Goretzka,...

Chelsea i bashkohet garës për Ozil

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Skuadra nga Stamford Bridge është duke shikuar mundësinë e transferimit të mesfushorit gjerman të Topçinjve. Chelsea i është bashkuar Manchester United në garën për të nënshkruar me mesfushorin e Arsenal,...

Arsenali shumë pranë mesfushorit të Schalkes

më 12.2017 - Zhurnal

Arsenali është shumë afër arritjes së një marrëveshjes për mesfushorin e Schalkes dhe ta transferojë atë si lojtar të lirë. The Sun raporton se skuadra e Londrës veriore do ta rrëmbejë gjermanin si lojtar...

Arsenali shumë pranë mesfushorit të Schalkes

më 12.2017 - Gazeta Express

Arsenali është shumë afër arritjes së një marrëveshjes për mesfushorin e Schalkes dhe ta transferojë atë si lojtar të lirë. The Sun raporton se skuadra e Londrës veriore do ta rrëmbejë gjermanin si lojtar...

Arsenal afër ta bindë Ozil-in

më 12.2017 - Klan Kosova

Arsenal nuk është dorëzuar për ta bindur mesfushorin, Mesut Ozil që të qëndrojë. The Sun shkruan se një marrëveshje me klubit dhe futbollistit është fare pranë pas mbi një viti negociata, përcjellë Klan...

Wenger me super përforcim në Arsenal pa e shpenzuar as 1 euro

më 12.2017 - Infokusi

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është afër transferimit të Leon Goretzkas nga Schalke 04. Arsenal është afër angazhimit të një përforcimi të ri. Menaxheri Arsene Wenger është pranë marrëveshjes për...

Wenger me super përforcim në Arsenal pa e shpenzuar as 1 euro

më 12.2017 - Lajmi.net

. Arsenal është afër angazhimit të një përforcimi të ri. Menaxheri Arsene Wenger është pranë marrëveshjes për transferimin e yllit të Schalke 04, Leon Goretzka. “The Sun” ka njoftuar se mesfushori gjerman...

Goretzka e dëshiron kalimin tek këto klube

më 12.2017 - GazetaBlic

Leon Goretzka ka hyrë në vitin e fundit të kontratës në Schalke 04. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit...

Arsenali shumë pranë mesfushorit të Schalkes

më 12.2017 - Infokusi

Arsenali është shumë afër arritjes së një marrëveshjes për mesfushorin e Schalkes dhe ta transferojë atë si lojtar të lirë. The Sun raporton se skuadra e Londrës veriore do ta rrëmbejë gjermanin si lojtar...

Goretzka refuzon Juventusin, zgjedh klubin e ri

më 12.2017 - Lajmi.net

. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit te Barcelona ose në një klub nga Premierliga. Goretzka ka hyrë në...

Arsenali mposht United dhe Cityn për yllin e Bundesligës

më 12.2017 - Infokusi

Trajneri i Arsenalit i ka kthyer sytë nga Bundesliga dhe është i bindur se do të “peshkojë” njërin nga mesfushorët më të mirë aty. Bëhet fjalë për yllin e Schalkes, Leon Goretzka i cili po kalon një formë...

Zidane e preferon Sanchezin para Icardit

më 12.2017 - Telegrafi

Real Madridi është i gatshëm që të bëjë ofertë për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Edhe pse kapiteni i Interi, Mauro Icardi, mbetet prioriteti numër një i klubit për janar, sipas asaj që shkruan  Okdiario,...

Ozil dhe Sanchez edhe më pranë Manchesterit

më 12.2017 - Zhurnal

Skadimi i kontratave të Mesut Ozilit dhe Alexis Sanchezit ka qenë shushatje e vazhdueshme për Arsenalin këtë sezon. Super yjet e “Gunners” duket se janë të gatshëm të largohen, me Tuttosport që pohon se...

City nuk dorëzohet, përgatit megaofertë për Sanchez

më 12.2017 - Klan Kosova

Manchester City është duke përgatitur një ofertë të lartë në afatin e janarit, për sulmuesin e Arsenal, Alexis Sanchez. The Citizens kanë pritur që të nënshkruajnë gjatë verës me kilianin por që kjo marrëveshje...

Arsenali afër transferimit të mesfushorit të Schalkës

më 12.2017 - Sovrani

Arsenali është shumë afër arritjes së një marrëveshjes për mesfushorin e Schalkes dhe ta transferojë atë si lojtar të lirë. “The Sun” raporton se skuadra e Londrës veriore do ta rrëmbejë gjermanin, Leon...

Arsenali shumë pranë mesfushorit të Schalkes

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Arsenali është shumë afër arritjes së një marrëveshjes për mesfushorin e Schalkes dhe ta transferojë atë si lojtar të lirë. The Sun raporton se skuadra e Londrës veriore do ta rrëmbejë gjermanin si lojtar...

Ozil dhe Sanchez edhe më pranë Manchesterit

më 12.2017 - Gazeta Express

Skadimi i kontratave të Mesut Ozilit dhe Alexis Sanchezit ka qenë shushatje e vazhdueshme për Arsenalin këtë sezon. Super yjet e “Gunners” duket se janë të gatshëm të largohen, me Tuttosport që pohon se...

Arsenali mposht United dhe Cityn për yllin e Bundesligës

më 12.2017 - Sovrani

Trajneri i Arsenalit i ka kthyer sytë nga Bundesliga dhe është i bindur se do të “peshkojë” njërin nga mesfushorët më të mirë aty. Bëhet fjalë për yllin e Schalkes, Leon Goretzka i cili po kalon një formë...

Goretzka e dëshiron kalimin tek këto klube

më 12.2017 - Gazeta Liria

Leon Goretzka ka hyrë në vitin e fundit të kontratës në Schalke 04. Mesfushori i Schalkes, Leon Goretzka nuk do të transferohet në Juventus. Tuttosport ka njoftuar se ylli gjerman është më afër kalimit...

Zidane e preferon Sanchezin para Icardit

më 12.2017 - Infokusi

Real Madridi është i gatshëm që të bëjë ofertë për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez. Edhe pse kapiteni i Interi, Mauro Icardi, mbetet prioriteti numër një i klubit për janar, sipas asaj që shkruan  Okdiario,...

City me ofertë të majme për Sanchez

më 12.2017 - Klan Kosova

Skuadra nga Etihad Stadium prritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

​Skuadra angleze e dëshiron Sanchezin në janar

më 12.2017 - Gazeta Express

Alexis Sanchez tashmë ka vendosur dhe nuk do të vazhdojë kontratën e tij me Arsenalin Sulmuesi i Arsenalit do të largohet nga Emirates, por nuk është e qartë nëse kjo do të ndodh gjatë janarit ose verës...

Schalke me kontratë të re për Goretzka

më 12.2017 - Klan Kosova

Gjiganti gjerman është duke bërë gjithcka mundet për ta bindur mesfushorin e talentuar të mos largohet nga Veltins-Arena Schalke ka bërë një ofertë të fundit prej 12 milionë eurosh në vit për ta bindur...

Ozil befason të gjithë me vendimin e ri për të ardhmen

më 12.2017 - Lajmi.net

. Klubi i Arsenalit nuk dorëzohet për Mesut Ozil. Fituesi i Kupës së Botës me Gjermaninë mbetet pa kontratë në vitin e ardhshëm dhe pritet të largohet me parametra zero. Thuhet se klubi londinez është...

Skuadra angleze e dëshiron Sanchezin në janar

më 12.2017 - Tetova Sot

Alexis Sanchez tashmë ka vendosur dhe nuk do të vazhdojë kontratën e tij me Arsenalin Sulmuesi i Arsenalit do të largohet nga Emirates, por nuk është e qartë nëse kjo do të ndodh gjatë janarit ose verës...

Guardiola gati ofertën për Sanchez-in

më 12.2017 - RTV 21

Manchester City nuk heq dorë nga sulmuesi i Arsenalit Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali, por ende nuk dihet nëse ai do të largohet në janar apo gjatë verës si lojtar i lirë. Manchester City i...

City me ofertë të majme për Sanchez

më 12.2017 - Fakti Ditor

Skuadra nga Etihad Stadium prritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

City me ofertë të majme për Sanchez

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Skuadra nga Etihad Stadium pritet që gjatë afatit kalimtar të janarit të bëjë ofertë për blerjen e sulmuesit kilian të Topçinjve. Manchester City është gati të bëjë një ofertë të majme për të transferuar...

Sanchez i thotë ‘Adios’ Guardiolës..! Ja cilën fanellë do ta bartë kiliani

më 12.2017 - Infokusi

Alexis Sánchez po afrohet më afër me Real Madridin. Megjithëse udhëheqësi i Manchester Cityt, Pep Guardiola ende shpreson të ribashkohet me ish-nxënësin e tij, të cilin ai e trajtoi në Barcelonë,  Kiliani...

Ozil befason të gjithë me vendimin e ri për të ardhmen

më 12.2017 - Infokusi

Megjithatë, raportet e reja tregojnë se ka ende shpresë se Ozil mund ta rinovojë kontratën për tri vitet e ardhshme. Klubi i Arsenalit nuk dorëzohet për Mesut Ozil. Fituesi i Kupës së Botës me Gjermaninë...

Gjiganti spanjoll në garë me Cityn për Sanchezin

më 12.2017 - Sovrani

Alexis Sánchez po afrohet më afër me Real Madridin. Megjithëse udhëheqësi i Manchester Cityt, Pep Guardiola ende shpreson të ribashkohet me ish-nxënësin e tij, të cilin ai e trajtoi në Barcelonë,  kiliani...

Ozil – Arsenal, ky është lajmi i fundit

më 12.2017 - Sovrani

Klubi i Arsenalit nuk dorëzohet për yllin e tyre, Mesut Ozil. Raportet e reja tregojnë se ende ka shpresë se Ozil mund ta rinovojë kontratën për tri vitet e ardhshme me klubin londinez. 29 vjeçari mbetet...

Disa nga yjet e Premier Legue që mendohet se do të largohen nga skuadrat e tyre në afatin e Janarit

më 12.2017 - Periskopi

Mendohet se dia lojtar që tani luajnë në Premier Ligen Angleze do të largohen nga skuadrat e tyre në afatin e janarit. Ata lojtar janë: Philippe Coutinho, Alexis Sanchez, Mesut Ozil, Daniel Sturridge....

Përse duhet të largohet Sanchez e të qëndroj Ozil?

më 12.2017 - Infokusi

Ka ardhur koha kur Alexis Sanchez do t’i thotë lamtumirë Arsenalit. Ylli kilian ka hyr në muajt e fundit të kontratës së tij andaj do të largohet në janar. Arsenali do ta lejoj largimin e tij si lojtar...

City gati ofertën për Alexis

më 12.2017 - Klan Kosova

Manchester City është gati që ta bëjë një ofertë për Alexis Sanchez-in në afatin kalimtar të janarit, sipas The Independent, përcjell Klan Kosova. Kiliani, që gati iu bashkua Pep Guardiolës në verë, është...

City gati ofertën për Alexis

më 12.2017 - GazetaBlic

Manchester City është gati që ta bëjë një ofertë për Alexis Sanchez-in në afatin kalimtar të janarit, sipas The Independent, Kiliani, që gati iu bashkua Pep Guardiolës në verë, është jashtë kontrate në...

Gjiganti anglez ka gati një ofertë të majme për Sanchezin

më 12.2017 - Sovrani

Manchester City raportohet se është duke përgatitur një ofertë të majme për lojtarin e  Arsenalit, Alexis Sanchez. City gjatë verës dështoi në transferimin e kilianit gjatë verës shkaku i dështimit të...

City me ofertë të majme për Sanchezin

më 12.2017 - Koha.net

Manchester City raportohet se është duke përgatitur një ofertë të majme për shërbimet e sulmuesit të Arsenalit, Alexis Sanchez. 28-vjeçari do të jetë lojtar i lirë gjatë verës pasi i skadon kontrata me...

Sanchez poshtëroi Herreran – kjo iu pëlqeu tifozëve të Arsenal

më 12.2017 - Klan Kosova

Manchester United në fundjavën e kaluar mposhti Arsenalin në Emirates 1:3. Në momentet e fundit të takimit gjërat nisën të dalin jashtë kontrollit, ku futbollistët kundërshtarë Alexis Sanchez dhe Ander...

Guardiola përgatit ofertë për Sanchez

më 12.2017 - KosovaPress

Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali, por ende nuk dihet nëse ai do të largohet në janar apo gjatë verës si lojtar i lirë. Manchester City i Pep Guardiolës, e kërkon kilianin qysh në janar edhe pse...

Guardiola nuk pret, e do Sanchezin në janar, ja oferta

më 12.2017 - Sovrani

Manchester City dëshiron që Alexis Sanchez t’i bashkohet atyre menjëherë në merkaton e janarit dhe do të bëjnë ofertën konkrete që në ditët e para të vitit 2018, raporton ‘The Independent’, përcjellë Sovrani.info....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK