http://kariera.mk

Klubi i Interit uron tifozët e tyre për festat e fundvitit

para 10 muajve - Albeu

Në prag të festave të fundvitit , duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

(VIDEO0 Inter realizon këngë për Krishtlindje, fton tifozët të këndojnë së bashku

para 10 muajve - Medial

Inter ka publikuar një video duke kënduar një këngë Krishtlindjes me temë Zikaltër dhe fton tifozët ta këndojnë këngën në San Siro më 16 dhjetor ndaj Udinese-s. Inter ka postuar një video të lojtarëve...

VIDEO/ Festat e fundvitit, gëzuar sipas stilit “InterBells”

para 10 muajve - BalkanWeb

Muaji dhjetor është muaji i festave dhe atmosfera pozitive ka mbërthyer edhe klubin zikaltër të Interit. Italianët që duken shumë të entuziazmuar pas marrjes së kryesimit në “Seria A” kanë publikuar në...

VIDEO/ Urimi i veçantë i Interit për festat e fundvitit

para 10 muajve - Gazeta Tema

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

Futbollistët e Interit këndojnë për fansat e tyre

para 10 muajve - GazetaBlic

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre. Një gjë të tillë...

​Urimi i futbollistëve të Interit për festat e fundvitit

para 10 muajve - Gazeta Express

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

Urimi i futbollistëve të Interit për festat e fundvitit

para 10 muajve - Infokusi

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

VIDEO/ Inter prezanton këngën e re për festat e fundvitit

para 10 muajve - Lajm

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

Spalleti u drejtohet tifozëve: “Mes jush ndihemi si në shtëpi”

para 10 muajve - Medial

Zikaltërit po kalojnë në një periudhë shumë të mirë. Luciano Spalletti ka tifozët e Interit, i shoqëruar nga qendërmbrojtësi brazilian Joao Miranda. Spalletti ka falënderuar tifozët e skuadrës për mbështetjen,...

Gëzuar festat me “InterBells”

para 10 muajve - Insajderi

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre. Një gjë të tillë...

Interi publikon këngën e krishtlindjeve

para 10 muajve - Periskopi

Inter ka publikuar një video duke kënduar një këngë Krishtlindjes me temë Zikaltër dhe fton tifozët ta këndojnë këngën në San Siro më 16 dhjetor ndaj Udineses. Inter ka postuar një video të lojtarëve duke...

Interi publikon këngën e krishtilindjeve

para 10 muajve - Periskopi

Inter ka publikuar një video duke kënduar një këngë Krishtlindjes me temë Zikaltër dhe fton tifozët ta këndojnë këngën në San Siro më 16 dhjetor ndaj Udineses. Inter ka postuar një video të lojtarëve duke...

Gëzuar festat me “InterBells”

para 10 muajve - Infokusi

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre. Një gjë të tillë...

Ja si i urojnë lojtarët e Interit festat e fundvitit

para 10 muajve - Sovrani

Në prag të festave të fundvitit, duke nisur nga Krishtlindja e deri në natën e Vitit të Ri, skuadrat e futbollit gjithnjë nisin të dhurojnë emocione të papërshkrueshme për tifozët e tyre Një gjë të tillë...

Spalletti: Tek Interi ndihem si në shtëpi

para 10 muajve - RTV 21

Zikaltërit po kalojnë në një periudhë shumë të mirë Spalletti ka falënderuar tifozët e skuadrës për mbështetjen, ndërsa ka vënë në dukje se heronjtë e vërtetë të ecurisë pozitive të Interit, janë vetëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK