http://kariera.mk

Bën seks me prostitutën, 40-vjeçarin nga Shkodra e gjen belaja

më 12.2017 - Opinion

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës. Seksioni për trafikun e paligjshëm gjithashtu ka nisur procedimin penal...

Bën seks me prostitutën, burrin nga Shkodra e gjen belaja

më 12.2017 - Ina

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi akuzohet se ka kryer mardhënie seksuale kundrejt pagesës. Seksioni për trafikun e paligjshëm gjithashtu ka nisur procedimin penal edhe...

Bën seks me prostitutën, burrin nga Shkodra e gjen belaja...

më 12.2017 - Syri

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi akuzohet se ka kryer mardhënie seksuale kundrejt pagesës. Seksioni për trafikun e paligjshëm gjithashtu ka nisur procedimin penal edhe...

HISTORIA/ Shkodranit i ‘del nga hundët’ seksi me vajzën e fshatit

më 12.2017 - Syri

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi akuzohet se ka kryer mardhënie seksuale kundrejt pagesës. Seksioni për trafikun e paligjshëm gjithashtu ka nisur procedimin penal edhe...

Dy burra e pësojnë keq, prostitucion në mes të qytetit

më 12.2017 - Lajme.al

Dy persona jane vene ne hetim nga Prokuroria pas referimit nga Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër, Seksioni për trafikun e paligjshëm. Më datë 06.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit...

Bën seks me prostitutën, burrin nga Shkodra e gjen belaja

më 12.2017 - Tetova Sot

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi akuzohet se ka kryer mardhënie seksuale kundrejt pagesës. Seksioni për trafikun e paligjshëm gjithashtu ka nisur procedimin penal edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK