http://kariera.mk

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Medial

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Keshilla

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Tetova Sot

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Gazeta Express

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

Përbërësi i kanellës ndihmon në shkrirjen e dhjamit

më 12.2017 - Klan Kosova

Shkencëtarët kanë zbuluar që një përbërës në kanellë mund të ndihmoj në shkrirjen e dhjamit. Cinnamaldehyde është një vaj esencial që i jep erzës shijen e dallueshme, si dhe ka treguar tek testimet me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK