http://kariera.mk

Luten të gjejë një burrë të mirë…Mbesa e Marinës publikon mesazhet ‘pikante’

më 12.2017 - TV Koha

Mbesa e moderatoreve sexy ka festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe Luana Vjollca, ka festuar ditëlindjen...

Supermbesa e motrave Vjollca kërkon për dhuratë ditëlindjeje një burrë (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Mbesa e moderatoreve sexy ka festuar ditëlindjen . Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret Marina dhe Luana Vjollca, ka festuar ditëlindjen...

Luten të gjejë një burrë të mirë…Mbesa e Marinës publikon mesazhet ‘pikante’

më 12.2017 - Ina

Mbesa e moderatoreve sexy ka  festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret  Marina dhe Luana Vjollca,  ka festuar ditëlindjen...

Luten të gjejë një burrë të mirë...Mbesa e Marinës publikon mesazhet 'pikante'

më 12.2017 - Gazeta Express

​ Mbesa e moderatoreve sexy ka  festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë për shkak të lidhjes që ka me moderatoret  Marina dhe Luana Vjollca,  ka festuar...

Mbesa e bukuroshes i bën publike mesazhet sekrete të Marinës dhe Getoarit

më 12.2017 - Tetova Sot

Jori Paloka shpesh është bërë pjesë e mediave rozë, teksa komenton tezet e saj Luana dhe Marina Vjollca. Vajza është bërë tejet e njohur në saje të tezeve dhe publikimeve të mesazheve në rrjetet sociale....

FOTO/ Mbesa e bukuroshes i bën publike mesazhet sekrete të Marinës dhe Getoarit

më 12.2017 - Syri

Jori Paloka shpesh është bërë pjesë e mediave rozë, teksa komenton tezet e saj Luana dhe Marina Vjollca. Vajza është bërë tejet e njohur në saje të tezeve dhe publikimeve të mesazheve në rrjetet sociale....

Marina dhe Getoari e uruan për ditëlindje, mbesa e bukuroshes i bënë publike mesazhet sekrete

më 12.2017 - Telegrafi

Jori Paloka shpesh është bërë pjesë e mediave rozë teksa komenton tezet e saj Luana dhe Marina Vjollca. Vajza është bërë tejet e njohur në saje të tezeve dhe publikimeve të mesazheve në rrjetet sociale....

Marina apo Luana, kush e fiton këtë sfidë?

më 12.2017 - Sovrani

Ato konsiderohen dy prezantueset më të dashura të ekraneve shqiptare, madje sot ato janë edhe konkurrente për shkak se transmetojnë programe në ekrane të ndryshme televizive, shkruan Sovrani.info E keni...

E madhja e motrave Vjollca ka urimin më të ndjerë nga...

më 12.2017 - Gazeta Express

Motra e madhe e bukurosheve Vjollca, Lira ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen e saj. Krahas urimit nga motrat ajo duket se ka marrë urimin më të bukur nga nëna e saj Maria, e cila ka shkruar...

E madhja e motrave Vjollca ka urimin më të ndjerë nga…

më 12.2017 - Infokusi

Motra e madhe e bukurosheve Vjollca, Lira ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen e saj. Krahas urimit nga motrat ajo duket se ka marrë urimin më të bukur nga nëna e saj Maria, e cila ka shkruar...

Harrojeni Marinën dhe Luana, motra e tyre do t’’iu shkrijë me këtë foto

më 12.2017 - Zhurnal

Marina dhe Luana cilësohen si dy moderatoret më ‘hot’ të ekranit shqiptar. Dy motrat Vjollca kanë ngajshmëri të madhe mes vete, përcjell ORAinfo.Janë të famshme Marina dhe Luana po ende nuk e keni parë...

Ja si e uron nëna e motrave Vjollca vajzën e madhe

më 12.2017 - Sovrani

Motra e madhe e bukurosheve Vjollca, Lira ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen e saj. Krahas urimit nga motrat ajo duket se ka marrë urimin më të bukur nga nëna e saj Maria, e cila ka shkruar...

Ditë feste për Marinën dhe Luanën! Ky person i dashur ka ditëlindjen!

më 12.2017 - Tetova Sot

Për motrat Vjollca dita e sotme është mjaft e rëndësishme pasi motra e tyre e madhe Lira feston ditëlindjen. Si Marina ashtu dhe Luana nuk kanë kursyer urimet për to në rrjete sociale. “Jeta ime gezuar...

Njohim Marinën dhe Luanën, kush është motra e dy prezantueseve seksi? /Foto

më 12.2017 - Lajme.al

Marina dhe Luana Vjollca janë padyshim dy prezantueset më “in” të momentit në ekranet shqiptare. Teksa të dyja janë të famshme dhe të pandara, ato kanë edhe një motër, po bionde dhe po aq simpatike. Ajo...

Motra e Luanës dhe Marinës feston ditëlindjen, me këtë foto "hot" e uron Luana

më 12.2017 - Zhurnal

Lira Vjollca është motra e tretë e dy motrave më të famshme, Marina dhe Luana Vjollcës, shkruan ORAinfo. Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet. Lira sot...

Ditë feste për Marinën dhe Luanën! Ky person i dashur ka ditëlindjen!

më 12.2017 - Gazeta Express

Për motrat Vjollca dita e sotme është mjaft e rëndësishme pasi motra e tyre e madhe Lira feston ditëlindjen. Si Marina ashtu dhe Luana nuk kanë kursyer urimet për to në rrjete sociale. "Jeta ime gezuar...

Dashuri pa kushte! Marina dhe Luana i dedikojnë fjalë zemre motrës së madhe për ditëlindje

më 12.2017 - Blitz

Motrat e mëdha konsiderohen shpesh si zëvendësueset e padiskutueshme të mamit, shoqet dhe këshillueset më të mira për motrat më të vogla në moshë. E tillë është edhe Lira Vjollca për dy motrat e saj, Marinën...

Festë në familjen e Motrave Vjollca, kjo është arsyeja

më 12.2017 - GazetaBlic

Motrat Vjollca Luana dhe Marina gjithmonë din të paraqitet me shumë stil, dhe shfaqet mjaftë seksi, ato janë dy prej femrave më të përmendura në showbizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic. Marina dhe Luana...

Luana me urim të veçantë të ditëlindjes për motrën Lirën

më 12.2017 - Telegrafi

Luana Vjollca është një person shumë i lidhur me familjen. Prezantuesja është tepër e angazhuar me karrierën e saj, por gjenë kohën për familjen e saj. Bukuroshja tash ka publikuar një foto me motrën e...

Një person i dashur i Luanës dhe Marinës feston ditëlindjen

më 12.2017 - 10minuta

Sot ka festë në shtëpinë e dy bukurosheve Marina dhe Luana Vjollca. Motra e tyre e madhe Lira feston ditëlindjen sot. Sigurisht nuk kish se si të mungonin urimet speciale që Marina dhe Luana i kanë bërë...

Festë në familjen e Motrave Vjollca, kjo është arsyeja

më 12.2017 - Infokusi

Motrat Vjollca Luana dhe Marina gjithmonë din të paraqitet me shumë stil, dhe shfaqet mjaftë seksi, ato janë dy prej femrave më të përmendura në showbizin shqiptar, shkruan Gazeta Blic. Marina dhe Luana...

Gëzim në familjen Vjollca, ja çka festojnë

më 12.2017 - Lajmi.net

Luana dhe Marina Vjollca janë dy moderatoret më të përfolura shqiptare. Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan lajmi.net. Në familjen e Luanës...

Luana me urim të veçantë të ditëlindjes për motrën Lirën

më 12.2017 - Infokusi

Luana Vjollca është një person shumë i lidhur me familjen. Prezantuesja është tepër e angazhuar me karrierën e saj, por gjenë kohën për familjen e saj. Bukuroshja tash ka publikuar një foto me motrën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK