http://kariera.mk

Rihanna veç çorapet 1,300 dollarë

para 10 muajve - Medial

Këngëtarja e njohur dhe tejet e dashur për publikun Rihanna, së fundmi ka tërhequr vëmendjen me çorapet e saj. Ajo ka postuar një fotografi ku duket tejet seksi dhe ka të veshura çorape të brendit Gucci...

Guximi i tepruar i Noizy-t, e quan divën botërore ‘’katunare’’

para 10 muajve - Tetova Sot

Prej shumë kohësh kemi lexuar në Instagram apo edhe e kemi parë të mediatizuar lajmin se Noizy komenton në postimet e Rihanës, madje e quan atë nuse. Por mesa duket diçka e ka bezdisur në postimin e fundit...

Rihanna me çorape mijëra dollarëshe

para 10 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur dhe tejet e dashur për publikun Rihanna, së fundmi ka tërhequr vëmendjen me çorapet e saj. Ajo ka postuar një fotografi ku duket tejet seksi dhe ka të veshura çorape të brendit Gucci...

Noizy shau çorapet e Rihanna-s, por shikoni çmimin marramendës të tyre

para 10 muajve - Opinion

Rihanna lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj. Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail....

Pasi i thotë “nuse” Noizy “ofendon” keq Rihannën

para 10 muajve - Gazeta Express

Duket se Noizy nuk di të ndalet sa i përket komenteve të tij në fotot e këngëtares me famë botërore Rihanna. Ajo ka publikuar në Instgaram një foto të këmbëve të saj në të cilat ka ekspozuar çorapet e...

Rihanna veç çorapet 1,300 dollarë

para 10 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur dhe tejet e dashur për publikun Rihanna, së fundmi ka tërhequr vëmendjen me çorapet e saj. Ajo ka postuar një fotografi ku duket tejet seksi dhe ka të veshura çorape të brendit Gucci...

Shuma marramendëse e çorapeve të Rihannës

para 10 muajve - TV Koha

Rihana lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj. Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail....

Rihanna mbath çorape në vlerë 1300 dollarë

para 10 muajve - Koha.net

Këngëtarja Rihanna është e njohur për stilin e saj të veçantë të modës dhe së fundmi ka marrë vëmendje për përshtatjen e çorapeve të krijuara nga “Gucci”. 29-vjeçarja ka postuar një fotografi në të cilën...

Çorapet e Rihanna-s me çmim marramendës

para 10 muajve - Lajmi.net

Rihanna lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj. Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail....

Shuma marramendëse e çorapeve të Rihannës

para 10 muajve - Gazeta Express

Rihana lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj. Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail....

Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram

para 10 muajve - GazetaBlic

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan. Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram. “Katunare e...

A e dini sa kushtojnë çorapet e Rihanna-s, me të cilat u tall Noizy? (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Reperi shqiptar Noizy , la tek fotoja e Rihannës, një koment “Katunare e dreqit”, për shkak se ajo ushfaq me një palë çorape me gurë të shëndritëshëm. Por e a dini sesa kushtojnë çorapet e saj? Çorapet...

Shuma marramendëse e çorapeve të Rihannës

para 10 muajve - Infokusi

Rihana lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj. Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë, transmeton dailymail....

Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram

para 10 muajve - Telegrafi

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan. Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram. “Katunare e...

FOTO/ Noizy i 'vardiset' sërish Rihannas , ja çfarë i shkruan këtë herë

para 10 muajve - Syri

Nuk është hera e parë që në fotot e yllit të muzikës botërore Rihanna , hasim edhe komentet e bëra nga reperi shqiptar Noizy. Si duket Noizy ka dëshirë ta ngacmojë këngëtaren e njohur herë pas herë më...

Noizy i ‘vardiset’ sërish Rihannas , ja çfarë i shkruan këtë herë

para 10 muajve - Tetova Sot

Nuk është hera e parë që në fotot e yllit të muzikës botërore Rihanna , hasim edhe komentet e bëra nga reperi shqiptar Noizy. Si duket Noizy ka dëshirë ta ngacmojë këngëtaren e njohur herë pas herë më...

Noizy i bën komentin “alla shqiptarçe”, a do t’ja “varë” ndonjëherë Rihanna? Shikoni si e ofendon /Foto

para 10 muajve - Lajme.al

Të gjithë e dimë se reperit shqiptar Noizy i ka rënë në kokë për Rihannën. U bë shumë kohë që reperi komenton në postime të ndryshme të këngëtares së “Umbrella”. Madje e ka quajtur edhe nuse. Ama diçka...

Noizy nuk e ka punën fare mirë! Deri dje e quante nuse, sot i thotë katunare

para 10 muajve - Blitz

Që Noizy-t i ka rënë në kokë për Rihannën e morëm vesh, po ajo vallë a do të reagojë ndonjëherë? Prej pak kohësh reperi komenton në postime të ndryshme të këngëtares, madje e quan edhe nuse. Por duket...

Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram

para 10 muajve - Infokusi

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan. Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram. “Katunare e...

?Katunare dreqit? Noizy tallet me këpucët e Rihannas

para 10 muajve - Albeu

Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për pamjen, e madje e qe ka quajtur edhe ‘nuse’. Së fundmi ai ka habitur të gjithë me...

Noizy nuk honeps dot lukun e Rihannas, e ofendon publikisht!

para 10 muajve - Opinion

Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në foto e saj duke e komplimentuar për pamjen, e madje e qe ka quajtur edhe nuse. Së fundmi ai ka habitur të gjithë me komentin...

Noizy i lë koment Rihannës, ja si e ofendon këngëtaren!

para 10 muajve - GazetaBlic

Rihanna është ndër këngëtaret më të njohura e më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Ajo komentohet për cdo paraqitje të saj e për brendet më të njohura që i posedon. Në imazhin e fundit të postuar nga...

Noizy i lë koment Rihannës, ja si e ofendon këngëtaren!

para 10 muajve - Infokusi

Rihanna është ndër këngëtaret më të njohura e më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Ajo komentohet për cdo paraqitje të saj e për brendet më të njohura që i posedon. Në imazhin e fundit të postuar nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK